Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba bylo kupic fakre, z magnesem ja zawsze montuje za licznikiem na podszybiu, pod spodem jest metalowa półka, nigdy niemialem prblemow z odbiorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzn nie wiem czy jest dokładnie za zegarami ale może tak bardziej za kierownicą do czegoś metalowego przypiąłem magnesem

ta idealnie zrobiles MAGNESEM antene ktora odbiera fale gps SUPER -- to tak nie bedzie dzialalo przypnij trytka

staraj sie omijac metalowe elementy bo one zaklocaja sygnal i bedzie dzialac

sa anteny ktore maja specjalne piny do karoserii i je sie nakleja na blache wtedy wzrasta sygnal antenowy ale normlane anteny beda przez magnesy zaklocane

Brysio ale pieprzysz głupoty. 3/4 anten jest na magnesie. Jak nie wiesz- nie pisz... To nie piaskownica że trzeba udawać że się wszystko wie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mlody nie mow ze nie dziala bo u mnie dzialala :)

Pewnie nie podlaczyles jej do niebieskiej wtyczki :tongue4: albo mieszkasz na takim z... ze nawet satelity nie mozna znalezc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnę ją jutro całkowicie i zobaczę czy działa jak na desce położę, ogółem to tak, cały czas jest 1-2 satelity, dziś na chwilę wskoczyło na 5 satelit i pokazało gdzie jestem ale zaraz wróciło z powrotem na 1-2 max 3 i d*pa... No i babka mówi You are not on a digitised road czy coś takiego :D[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 17:15_________________________________________________No więc mały update... Zmieniłem przed chwilą miejsce położenia anteny i napotkałem nowy problem. Mianowicie teraz łapie już 5-6 czasami nawet 8 satelit czyli jest OK. Jak wejdę w ustawienia to pokazuje prędkość z jaką jadę czyli OK, ale jak patrzę na mapę to tak jak by się odświeżała co powiedzmy minutę... Nie ma ciągłego ruchu tylko co około minutę się odświeża... A na fisie cały czas 'off road'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetujesz przytrzymujac przycisk wlaczenia tak dlugo, az strzeli w glosnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj resetować i nic, wszedłem też w te ustawienia fabryczne czy jak to i tam można zobaczyć różne dane, więc wszedłem w NAV i potem w pierszą pozycję i tam nawet jak jechałem to prędkości nie pokazywał, potem wszedłem w ostatnią i potem 'more' i tam już prędkość z jaką jadę pokazywała. Resetowałem ustawienia, dalej nic, odświeża się pozycja co jakieś 2-3 minuty... A satelit jest cały czas 5-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetujesz przytrzymujac przycisk wlaczenia tak dlugo, az strzeli w glosnikach.

nie o pełny reset mi chodziło.

Radio i setup przez 10s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli soft to to, co znajdę po naciśnięciu CAR pod nazwą SW to u mnie jest to 0800

ciekawe co to za sofcik polish menu????

powiem tak wgraj sobie sofcik 0750 (jest w wątku o sds to polskie menu z sds sprawdzony socik także śmialo wgrywaj) i jeśli to nie pomoze to wysle Ci na pw swoje ustawienia kanałów w navi

jesli i to nie da rady aby wsio szło jak trzeba to podmieniaj antene gps(być może zrób to nawet teraz może z nią coś nie tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona wyciągnięta była od kolegi z auta, na niej przyjechał do mnie i wszystko działało. Antena raczej jest Ok bo jak wejdę w engineering mode to tam pokazuje mi prędkość z jaką jadę itp. Jest jakiś soft z angielskim menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona wyciągnięta była od kolegi z auta, na niej przyjechał do mnie i wszystko działało. Antena raczej jest Ok bo jak wejdę w engineering mode to tam pokazuje mi prędkość z jaką jadę itp. Jest jakiś soft z angielskim menu?

..pewnie że jest ten który masz na plytce z mapa 650

aby go wciągnąc wejdz vagiem w navi , potem kanal 97 zmień z 0 na 1 i wsadz plytke z mapą , rozpocznie sie aktualizacja do softu 650 po angielskiemu

kodowałeś navi pod swoje auto?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowałem pod swoje auto ale ustawilem też logo rs4 i potem po rozłączeni aku zniknęło, jutro będę miał dostęp do vaga to zakoduję i od razu zrobię update softu[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 23:20_________________________________________________No więc navi wczoraj została uruchomiona!! :D Wgrałem soft 0650 i dalej nie działało, potem coś sie pobawiłem, naciskałem i w końcu nacisnąłem po prawej w tym takim a'la menu tą strzałkę z literką N na górze i wskoczyło na tor i zaczęło jechać i prowadzić jak powinno!! Nareszcie :D Fajny gadżet ten rns :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawe czemu się nie łączy...

Jakiego vag-coma masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polski 4,9 i jakis niemiecki mam tez 409-1, jak miałem concerta to mi sie łączył

Chyba kabelek miszczu za słaby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...