Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

ja mam takie pytanie

co jest nie tak z rnsem jak zamiast cyfr SW np 0650 mam x--- ?

bo ktoś rozkodował go płytką:wink: wgraj sw 750 i wsio bedzie oki:wink:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

co muszę kupić i jak wykonać instalacje aby mieć Video + Audio Input ?

adapter lub tuner pod rns-e:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co muszę kupić i jak wykonać instalacje aby mieć Video + Audio Input ?

Hej, np unlocker tv, tuner dvbt z wyjściem scart, kabel i zasilacz kolega woszu sprzedaje komplety, jakbyś chciał mogę Ci taniej jego unlocker sprzedać - buduję własny system ze sterowaniem z rns'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co muszę kupić i jak wykonać instalacje aby mieć Video + Audio Input ?
adapter lub tuner pod rns-e:wink:

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka aby zobaczyć jak to wygląda i jakie są ceny takich urządzeń ?

Hej, np unlocker tv, tuner dvbt z wyjściem scart, kabel i zasilacz kolega woszu sprzedaje komplety, jakbyś chciał mogę Ci taniej jego unlocker sprzedać - buduję własny system ze sterowaniem z rns'a ;)

Jaka cena i jak wyżej, chciałbym zobaczyć co kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79

tzn ze np próbował SDS uruchamiać ?

to znaczy że zgubił kod lub go wogóle niemiał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79

tzn ze np próbował SDS uruchamiać ?

Musisz spradzic numer swojego RNS E czy obsługuje SDS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka aby zobaczyć jak to wygląda i jakie są ceny takich urządzeń?

Martos - Oferta np. coś takiego , zaleta tego urządzenia to sterowanie z rns-a (wybrane modele dvd i tunerów) oraz dodatkowe wyjście na kamerke:wink: ori tuner pod rns-e to koszt ok. 800-1000 zł:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co muszę kupić i jak wykonać instalacje aby mieć Video + Audio Input ?
adapter lub tuner pod rns-e:wink:

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka aby zobaczyć jak to wygląda i jakie są ceny takich urządzeń ?

Hej, np unlocker tv, tuner dvbt z wyjściem scart, kabel i zasilacz kolega woszu sprzedaje komplety, jakbyś chciał mogę Ci taniej jego unlocker sprzedać - buduję własny system ze sterowaniem z rns'a ;)

Jaka cena i jak wyżej, chciałbym zobaczyć co kupuje :)

e-shop - - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co muszę kupić i jak wykonać instalacje aby mieć Video + Audio Input ?
adapter lub tuner pod rns-e:wink:

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka aby zobaczyć jak to wygląda i jakie są ceny takich urządzeń ?

Hej, np unlocker tv, tuner dvbt z wyjściem scart, kabel i zasilacz kolega woszu sprzedaje komplety, jakbyś chciał mogę Ci taniej jego unlocker sprzedać - buduję własny system ze sterowaniem z rns'a ;)

Jaka cena i jak wyżej, chciałbym zobaczyć co kupuje :)

Nie ma sprawy tu jest jego temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/odblokowanie-tv-in-rns-e-mozliwosc-podlaczenia-tunera-tv-dvbt-playera-video-239504/

jak wspomniałem, mogę Ci oddać unlocker za 60zł :)

Martos - Oferta np. coś takiego , zaleta tego urządzenia to sterowanie z rns-a (wybrane modele dvd i tunerów) oraz dodatkowe wyjście na kamerke ori tuner pod rns-e to koszt ok. 800-1000 zł

Moje rozwiązanie będzie podobne, 2 wejścia na kamerki (przód tył) + tuner dvbt z wejściem na pendrive sterowany z rns'a jedynie co to niestety obraz z kamer będzie b/w (konwertery composit2rgb są cholernie drogie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dziwne książkę z kodem mam

ktoś tam musiał coś grzebać niestety , może nawet niewiedział o książce i zrobili to płytką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to odkręcić wystarczy update np do sw650 (bo na dniach będę miał mapy 2012) czy coś muszę kombinować ?

Teraz przyszło mi do głowy 2 pytanie (sorry ze mecze ;) )może się tak zdążyć ze jak teraz wyskoczy prośba o podanie kodu (np po zmianie softu) to ten kod z książki nie będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to odkręcić wystarczy update np do sw650 (bo na dniach będę miał mapy 2012) czy coś muszę kombinować ?

Teraz przyszło mi do głowy 2 pytanie (sorry ze mecze ;) )może się tak zdążyć ze jak teraz wyskoczy prośba o podanie kodu (np po zmianie softu) to ten kod z książki nie będzie pasował?

myśle że wystarczy ten z mapki:wink: po zmianie softu navi nie krzyczy o kod a jeśli kiedyś zawoła to wtedy przekonasz sie czy książkowy pasuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi czy po wgraniu mp3 na kartę sd jest jakaś opcja żeby tytuły się przewijały ? Obecnie mam tylko pokazane tylko to co mieści sie na wyświetlaczu dalej są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziombelki a da sie tak zrobic , żeby mieć navi które jest sterowane przez zwykle radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

orientujecie się czy RNS-E 2011 z Exeo wciągnie Polskie menu z RNS-E z B7. Robił ktoś taki zabieg, ktoś na forum ma jednostkę z Exeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam rns-e 8e0 035 192 T H76 z softem zmienionym na 0750 plus język polski, potrzebuje zmienić język na angielski ale w ustawieniach o dziwo nie ma takiej opcji, podejrzewam ze został podmieniony z polskim, gdzieś przeczytałem ze można coś z tym zrobić vagiem ale mi vag-com 409.1 się nie łączy z modułem nawigacji.

Co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przekopałem już praktycznie cały wątek ale nie mogę znaleźć odpowiedzi i rozwiązania mojego problemu (używałem również opcji przeszukaj wątek)...znalazłem link odsyłający do opisu problemu, ale chyba już nieaktualny...może ktoś zna rozwiązanie problemu i będzie mi w stanie pomóc...dodam, że są to moje pierwsze kroki z obsługą, aktualizacją itd. softu w rns-e, także prosiłbym o odpowiedź krok po kroku co muszę zrobić aby navi działała jak się należy:kwasny:

Myślę, że chodzi o update softu. Po nie udanych próbach nagrania map kupiłem ostatnio płytę z mapami 2012 DVD2 (rzekomo oryginalna) i niestety spotkało mnie nie miłe rozczarowanie bo nic się nie zmieniło. Po otwarciu panelu navi i włożeniu DVD do napędu wyświetlany jest komunikat "Update software CD/DVD 0650..." - trwa to może jakieś 3 min i nic więcej się nie dzieje... po zamknięciu wyświetlany jest komunikat "Please insert Navigation DVD..." podobnie było w przypadku nagrywanych przeze mnie płytach... oznacza to że zakupione DVD jest też nie halo czy należy zrobić coś z softem? Gdzieś wyczytałem również, że należy wyczyścić laser/soczewkę - chciałbym zapytać czy mogę to zrobić płytą czyszczącą z dodawanym w komplecie preparatem czyszczącym używaną do czyszczenia odtwarzaczy CD/DVD - czytałem różne opinie na temat tego sposobu czyszczenia...

Sprawdziłem wersje softu, może lepiej będzie brzmiało że chciałem sprawdzić - niestety symbole wyświetlane nic mi nie mówią:kwasny: opcje [Car-->Version] wyświetlana informacja :

SW:X---

proszę o pomoc i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...