Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A da się zrobić tak żeby pokazywało ograniczenia prędkości itd.?

W ogóle te alejki u ciebie jakieś takie ładniejsze są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A da się zrobić tak żeby pokazywało ograniczenia prędkości itd.?

W ogóle te alejki u ciebie jakieś takie ładniejsze są...

Są ładniejsze, bo to nowy, ledowy wyświetlacz w rns-e...

A ograniczeń NIE da rady zrobić. I pod tym względem nasze sat-nav-y z softem z 2008r zawsze będą gorsze od tom tomów, gdzie aktualizację będziesz miał na bierzaco

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

Czyli co w końcu trzeba ustawić żeby pokazywał zjazdy?

Kupić nowy rns-e...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w końcu trzeba ustawić żeby pokazywał zjazdy?

Kupić nowy rns-e...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ja mam navi z 2007 z końcówką T i normalnie pokazuje zjazdy , wszystko zależy od softu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w końcu trzeba ustawić żeby pokazywał zjazdy?

Kupić nowy rns-e...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ja mam navi z 2007 z końcówką T i normalnie pokazuje zjazdy , wszystko zależy od softu :wink:

a jaki masz soft może podrzucisz:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam soft z pl menu od znanego kolegi z forum :wink:

Z tym że najpierw wgrałem soft który mam na płycie dvd z mapami na 2012 (płyta nie ori , jakiś backup)

Ogólnie moja nawi jest tak porezana systemowo że aż się dziwię że wszystko dobrze chodzi :kox: . I do tego złożona z trzech innych :facepalm: . Mam chyba procek z navi z 2010 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej się bujam ze swoją, w tym tygodniu był u mnie gościu z oryginalnym kablem i oprogramowaniem vcds i tez się nie mógł połączyć z navi, miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł? próbowałem już wszystkiego praktycznie oprócz podpinania jej u kogoś ale takiej możliwości zbytnio nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie masz możliwości podpięcia u kogo innego??

Wiesz co jak pisałem tego posta pomyślałem o znajomym który ma b5 z 2000 roku, jutro się do niego odezwę, aczkolwiek idealni byłoby z kimś z b6 a takiego kogoś nie znam, mój mechanik kiedyś taką jeździł ale teraz już zmienił. Ale Ty barrowiec nie jesteś z Coventry przypadkiem? I masz b6 tez :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w końcu trzeba ustawić żeby pokazywał zjazdy?

Kupić nowy rns-e...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ja mam navi z 2007 z końcówką T i normalnie pokazuje zjazdy , wszystko zależy od softu :wink:

a jaki masz soft może podrzucisz:naughty:

Wladi przecie u Ciebie to jest:facepalm: bawiłeś sie navi i wyłączyłeś zapewne:grin: w ustawieniach nawi zaptaszkuj punkt na mapie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin Ty mnie nie denerwuj:decayed: właśnie wczoraj sie bawiłem bo stwierdziłem że tego nie mam muszę z powrotem to przestawić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie thanks dla barrowiec1 za podpięcie mojej navi i załatwienie sprawy z językiem :thumbup1:

Browar był :drunk::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Do mojego A4 B6 produkcja 09.2003 model 2004 Avant 1.9TDi quattro Bart-s zainstalował RNS-E rok 2010 , bluetooth (części od Siemiana) i tempomat . Moje auto przed tą przeróbką posiadało fabrycznie FIS czerwony (monochromatyczny) i radio Audi Concert CD Grundig na CAN.

Bart-s bardzo się starał i swoją pracę przeprowadził starannie, ale kilka tematów budzi moje wątpliwości.

Mianowicie:

1. Gdy włączam nawigację to na fisie w licznikach pojawiają się wyświetlenia nawigacji, ale gdy tylko otworzę drzwi (wtedy na wyświetlaczu pojawia się animacja otwartych drzwi) a potem drzwi zamknę, nawigacja już nie wyświetla się na fisie w licznikach. Pomaga wyłączenie i włączenie RNS-E lub zatrzymanie celu podróży i ponowne wznowienie.

2. Jak łączy się lub rozłącza bluetooth to RNS-E sygnalizuje to głośnym gongiem z głośników. Jak ten sygnał ściszyć lub wyłączyć? (nie mam kierownicy multifunkcyjnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie thanks dla barrowiec1 za podpięcie mojej navi i załatwienie sprawy z językiem :thumbup1:

Browar był :drunk::naughty:

tym razem nie :confused4:, bo parę km było jeszcze do zrobienia...

Witajcie.

Do mojego A4 B6 produkcja 09.2003 model 2004 Avant 1.9TDi quattro Bart-s zainstalował RNS-E rok 2010 , bluetooth (części od Siemiana) i tempomat . Moje auto przed tą przeróbką posiadało fabrycznie FIS czerwony (monochromatyczny) i radio Audi Concert CD Grundig na CAN.

Bart-s bardzo się starał i swoją pracę przeprowadził starannie, ale kilka tematów budzi moje wątpliwości.

Mianowicie:

1. Gdy włączam nawigację to na fisie w licznikach pojawiają się wyświetlenia nawigacji, ale gdy tylko otworzę drzwi (wtedy na wyświetlaczu pojawia się animacja otwartych drzwi) a potem drzwi zamknę, nawigacja już nie wyświetla się na fisie w licznikach. Pomaga wyłączenie i włączenie RNS-E lub zatrzymanie celu podróży i ponowne wznowienie.

2. Jak łączy się lub rozłącza bluetooth to RNS-E sygnalizuje to głośnym gongiem z głośników. Jak ten sygnał ściszyć lub wyłączyć? (nie mam kierownicy multifunkcyjnej)

Ad.1. Normalna sprawa. Rns-e jest z b7 więc ma on pełną 'kompatybilność' z licznikami RB8 (dlatego nie można z nm się połączyć na kablu OBDII), nie funkcjonuje on w pełni z monochromatycznymi licznikami z b6. Rozwiązanie - zamontować kolorowy licznik :wink:.

Ad.2. Poszukaj w ustawieniach, gdzieś tam jest ustawianie voluma. Coś mi się kojarzy, że chyba z VAG-a to można też ustawić... Poczytaj cały wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...