Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Turzol, a ktoś coś wie na temat wyświetlania komunikatów na fisie z mojego postu wyżej?
No niestety w zegarach z czerwonym fisem tak już jest i nie da się tego obejść chyba że znalazł się jakiś magik to chętnie posłucham jak to zrobił:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo tak ze jak ustawiam cel i pozniej uruchamiam prowadzenie to info na fisie odrazu jest wyswietlane. Ale jak np. po drodze sie gdzies zatrzymuje wylaczam zaplon pozniej wlaczam i jade dalej to navi na fisie nie ma. Musze wtedy wylaczyc i wlaczyc rns i info wraca na fis.

Tak bylo na czerwonych zegarach , a na kolorze nie sprawdzalem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak ze jak ustawiam cel i pozniej uruchamiam prowadzenie to info na fisie odrazu jest wyswietlane. Ale jak np. po drodze sie gdzies zatrzymuje wylaczam zaplon pozniej wlaczam i jade dalej to navi na fisie nie ma. Musze wtedy wylaczyc i wlaczyc rns i info wraca na fis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wystarczy że się zatrzymasz i otworzysz drzwi i info z fisa znika:facepalm: trzeba od początku włączyć navi:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczyc jak jest w kolorowych zegarach bo od chwili zmiany nie uzywalem navi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie no w kolorze masz ok wszystko śmiga jak powinno:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję, że to przejściowy problem u mnie bo kolorowe zegary już mam kupione tylko założyć trzeba. Także kolego Cwiara kombinuj z tym klonowaniem immo :decayed:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po zmianie na kolorowe zegary wszystko śmiga jak powinno, strzałki w zegarach od razu się pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po pierwszym podpięciu rns pojawił mi się ekran do wpisania kodu ale zanim zdąrżyłem wpisać kod pojawił się czerwony ekan i chciał ori cd z oprogramowaniem- wyłączyłem dziada i zacząłem od nowa i wszystko się udało. czy to normalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak ze jak ustawiam cel i pozniej uruchamiam prowadzenie to info na fisie odrazu jest wyswietlane. Ale jak np. po drodze sie gdzies zatrzymuje wylaczam zaplon pozniej wlaczam i jade dalej to navi na fisie nie ma. Musze wtedy wylaczyc i wlaczyc rns i info wraca na fis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wystarczy że się zatrzymasz i otworzysz drzwi i info z fisa znika:facepalm: trzeba od początku włączyć navi:kwasny:

Lub zatrzymać nawigowanie i jeszcze raz rozpocząć :) Więc jak na razie są dwa sposoby.

---------- Post dopisany 30-11-2012 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 23:59 ----------

Czy rozpracował już ktoś to ??

Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2813654292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po pierwszym podpięciu rns pojawił mi się ekran do wpisania kodu ale zanim zdąrżyłem wpisać kod pojawił się czerwony ekan i chciał ori cd z oprogramowaniem- wyłączyłem dziada i zacząłem od nowa i wszystko się udało. czy to normalne???

????

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Turzol, a ktoś coś wie na temat wyświetlania komunikatów na fisie z mojego postu wyżej?
No niestety w zegarach z czerwonym fisem tak już jest i nie da się tego obejść chyba że znalazł się jakiś magik to chętnie posłucham jak to zrobił:naughty:

ciekawe ja mam czerwony FIS i dokładałem navi tydzień temu. Wszystko funga jak ta la la. Jak wciskam rozpocznij nawigację od razu na FIS wskakuje NAVI jak wyłącze lub jak dojadę do celu to znika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze D 12 będzie masa 15 zasilanie jak nie będzie banglać to chyba jeszcze + dodakowo na 16 ale nie jestem pewien

ja wziąłem dziś + i - z gniazda diagnostycznego podpiąłem pod rns-e ale tylko mrugnął ekranem i zgasł i nie startuje w ten sposób, jeśli bym podpinał na 16 dodatkowo to muszę prowadzić nowy przewód czy mogę po prostu podpiąć się do już idącego z gniazda do + który mam podpięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze D 12 będzie masa 15 zasilanie jak nie będzie banglać to chyba jeszcze + dodakowo na 16 ale nie jestem pewien

ja wziąłem dziś + i - z gniazda diagnostycznego podpiąłem pod rns-e ale tylko mrugnął ekranem i zgasł i nie startuje w ten sposób, jeśli bym podpinał na 16 dodatkowo to muszę prowadzić nowy przewód czy mogę po prostu podpiąć się do już idącego z gniazda do + który mam podpięty?

do rns-a tylko 12 i 15 nic wiecej , podejrzewam że to mrugnięcie to pyknął bezpiecznik od gniazda diagnostyki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze D 12 będzie masa 15 zasilanie jak nie będzie banglać to chyba jeszcze + dodakowo na 16 ale nie jestem pewien

ja wziąłem dziś + i - z gniazda diagnostycznego podpiąłem pod rns-e ale tylko mrugnął ekranem i zgasł i nie startuje w ten sposób, jeśli bym podpinał na 16 dodatkowo to muszę prowadzić nowy przewód czy mogę po prostu podpiąć się do już idącego z gniazda do + który mam podpięty?

do rns-a tylko 12 i 15 nic wiecej , podejrzewam że to mrugnięcie to pyknął bezpiecznik od gniazda diagnostyki:naughty:

Potwierdzam 12 i 15 i wszystko działa jak w samochodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze bo jakby tak było mrugnęło by tylko raz a nie za każdym razem jak próbowałem włączyć to na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta mapa podejdzie do RNS-E ??

"SEAT Exeo - Europe DVD 2013"

"Catalog # T1000-20200"

NAVTEQ -Seat - Exeo - 2008 - SEAT Exeo - Europe DVD 2013 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie, wczoraj udało mi się uruchomić zablokowane rns-e, już się uruchamia ok, problem w tym ze pyta o pin za każdym razem co jest irytujące, soft jaki pokazuje ze ma teraz w sobie to x-440 czy jakoś tak, czy to tego wina? tylko to mi przychodzi do głowy, mam płytę z wersja650 ale nie upgraduje go.:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...