Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie opony z felgami do a4 b8 sline 1BE. Ja mysle o ori 16 blaszak opony 225 55 16?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gościu, temat jest o polecanych oponach a nie kołach.

Masz przyklejone wątki do swego auta, poczytaj.

Opublikowano

No i wlepe w drzwiach powinieneś mieć

Wysłane za pomocą Commodore C64

Opublikowano

Ja polecam opony goodyear ultragrip od 7 w górę. Mój tata jeździ na ultragrip 7+ a ja mam ultragrip 8. Zarówno jedne jak i drugie są godne polecenia. Nigdy nie zawiodły w żadnych warunkach.

Opublikowano

Polecam Continental Conti Winter Contact TS850 :thumbup1:

Opublikowano

Nokian wr d3 przetestowane na dwóch autach. Spisuje się świetnie.

Opublikowano

Polecam Continental Conti Winter Contact TS850 :thumbup1:

Popieram kolegę, już w drugim audi mam i chwalę. Hamowanie z 120 do 20 w zimie i opona trzyma. Jedyny minus to cena.

Opublikowano

Ja polecam opony goodyear ultragrip od 7 w górę. Mój tata jeździ na ultragrip 7+ a ja mam ultragrip 8. Zarówno jedne jak i drugie są godne polecenia. Nigdy nie zawiodły w żadnych warunkach.

+1 ,teraz mam UG9 trzymają bdb i cenowo nie ma tragedi

Opublikowano

Ja polecam opony goodyear ultragrip od 7 w górę. Mój tata jeździ na ultragrip 7+ a ja mam ultragrip 8. Zarówno jedne jak i drugie są godne polecenia. Nigdy nie zawiodły w żadnych warunkach.

+1 ,teraz mam UG9 trzymają bdb i cenowo nie ma tragedi

Dokładnie. Opony fajne a cena nie powala na kolana ;)

Opublikowano

Nokian wr d3 przetestowane na dwóch autach. Spisuje się świetnie.

Już dawno jest WR D4.
Opublikowano

Nokian wr d3 przetestowane na dwóch autach. Spisuje się świetnie.

Już dawno jest WR D4.

Wiem wiem, ale wr d3 można teraz było kupić w dobrych pieniądzach, a i tak robi robotę.

Opublikowano

A ja mam takie pytanie: czy ktoś jeździ na oponach zimowych w rozmiarze 225 lub 235?

Jak wrażenia w czasie jazdy po śniegu i błocie pośniegowym? Jakieś porównanie do opon 195 czy 205 w takich samych warunkach?

Opublikowano

Ja mam 225/55r16, ale przy okazji quattro. Idzie jak burza. Tam gdzie inni zamulają ja lecę lewym pasem :)

Opublikowano

Ponad miesiąc temu miałem 205/55R16 od 2 tygodni mam 225/45R17. Przyczepność opony jest lepsza, auto jest bardziej stabilne i łatwiej je kontrolować podczas hamowania na śniegu jak i na błocie. Natomiast podczas przyśpieszania nie zrywa tak przyczepność jak na 205. 16'' jak i 17'' były nowe oraz tej samej marki. Moim zdaniem zmiana na + :wink:

Opublikowano

Oglądałem test opon,porównywali 225/45/17,205/55/16 i 195/65/15,najlepiej wypadła 17,później 16 i 15,więc wychodzi na to ,że nie jest prawdą że węższa opona lepsza jest na zimę

Opublikowano

A czemu uważano, że węższa opona jest lepsza ?

Opublikowano

Michelin Alpin 205/55/16 91H MO Polecam

Edytowane przez FABAFCB10

Opublikowano

Właśnie u mnie takie czekają na założenie :) alpin 5

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453

Opublikowano

A czemu uważano, że węższa opona jest lepsza ?

ponieważ nacisk na 1 cm2 jest większy niż w przypadku szerszych opon?

Opublikowano

Norbas, dnia 21 Sty 2016 - 23:09, napisał:
A czemu uważano, że węższa opona jest lepsza ?
ponieważ nacisk na 1 cm2 jest większy niż w przypadku szerszych opon?

Okej, to że nacisk jest większy to wiem. Chodziło mi bardziej o jakieś plusy posiadania opon węższych w zimę ;) Ja znam z doświadczenia tylko jeden, łatwiejszy wyjazd z zasypanej ulicy czy czegoś innego.

Moim zdaniem nie odczujesz różnicy pomiędzy 225 a 205 czy 195/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.