Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paweld19 - gdzie zamówiłeś te Nokiany made in FIN ?

Sklep: www.oponylux.pl, zamówiłem w poniedziałek i dotarły dzisiaj.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to teoria, że z Finlandii już się nie kupi Nokianów upadła :)

To nie teoria tylko fakt. Tak jak napisałem gdzieś wcześniej w Finlandii jest tylko produkcji INTERWENCYJNA. Jeżeli fabryka rosyjska się nie wyrabia to wtedy dorabiają coś w Finlandii. Ponieważ D4 rewelacyjnie się sprzedaje zapewne musieli produkcję otworzyć.

A co do jakości to powiem tak. Sprzedaję rocznie kilkanaście tysięcy Nokianów. Miałem 2 reklamacje, z czego 1 rosyjska i 1 fińska. Naprawdę nie da się rozróżnić gdzie są produkowane.

Opublikowano

A czego dotyczyły te reklamacje, jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

Panowie jakie możecie polecić opony na zimę w rozmiarze 18'' w rozsądnej kasie .

Opublikowano

no to teoria, że z Finlandii już się nie kupi Nokianów upadła :)

Kupiłem Nokiany w tym tygodniu. Produkcja - 29 tydzień tego roku. Oponki MADE IN FINLAND! Zakupione na oponeo. :naughty:

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano

Kupiłem Nokiany w tym tygodniu. Produkcja - 29 tydzień tego roku. Oponki MADE IN FINLAND! Zakupione na oponeo. :naughty:

Jaki model i rozmiar ?

Opublikowano

Znajomy jezdzil kilka lat na nexenach zimowych i bardzo je chwalil.

Opublikowano

Właśnie szukam cos do 1500 zł ;-)

Opublikowano

Na pewno sa lepsze niz zetexy.

Duzo ludzi na nich pomyka.

Opublikowano

Panowie Goodyear Ultra Grip 9 czy UG 8 Performance ? Chodzi mi o rozmiar 205/60 R16

Opublikowano

Kupiłem Nokiany w tym tygodniu. Produkcja - 29 tydzień tego roku. Oponki MADE IN FINLAND! Zakupione na oponeo. :naughty:

Jaki model i rozmiar ?

Nokian WR A3 205/55R16 91 H

Opublikowano

Na pewno sa lepsze niz zetexy.

Duzo ludzi na nich pomyka.

No to chyba skuszę się na te Nexen WINGUARD SPORT,

Opublikowano

No to chyba skuszę się na te Nexen WINGUARD SPORT,

Nie ma sie co oszukiwac w tej kwocie nic innego sie nie znajdzie.

Jedynie z uzywki moze.

Ale jak mowie, znajomy mial i chwalil.

BTW zaczalem sie zastanawiac czy jest sens kupowac opony bo podobno zima ma byc "lekka" :naughty:

Opublikowano

Panowie Goodyear Ultra Grip 9 czy UG 8 Performance ? Chodzi mi o rozmiar 205/60 R16

bierz UG9 przjeździłem na nich poprzedni sezon bdb opony

Opublikowano

A czego dotyczyły te reklamacje, jeśli można wiedzieć?

Jedna nie chciała się wyważyć, druga mocno chodziła na boki.

Panowie Goodyear Ultra Grip 9 czy UG 8 Performance ? Chodzi mi o rozmiar 205/60 R16

Performance są nieco twardsze niż zwykłe UG, zależy jak jeździsz.

Opublikowano

Jakie oponki i rozmiar do Opla Corsy C?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5690538820&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Opłaca się, będą dobre?

Edytowane przez Lucas21

Opublikowano

Złamanego grosza bym za to nie dał.

Opublikowano

Złamanego grosza bym za to nie dał.

Dlaczego ?
Opublikowano

Zobacz sobie na etykietę i producenta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.