Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem Nokiany WR A3, muszę poczekać na przesyłkę, skombinować jakieś stalówki i pomodlić się o śnieg. :v

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po pierwszych kilometrach przejechanych na Dunlopach WS 5 muszę stwierdzić, że są cichutkie. Na sychym asfalcie kleją się jak złe :-). Patrząc po wskazaniach komputera wydaje mi się, że są nawet oszczędniejsze od moich letnich Bridgestone Potenza R050A, ale to się okaże po dłuższych przejażdżkach. No i z indeksem H są mięciutkie, więc i komfort jazdy calkiem inny:-)

Opublikowano

Kupiłem Nokiany WR A3, muszę poczekać na przesyłkę, skombinować jakieś stalówki i pomodlić się o śnieg. :v

Będzie pan zadowolony. Chyba, że chcesz przekopywac się w śniegu przez bieszczadzkie wioski. Na miasto sa idealne. Kraj produkcji nie ma znaczenia... teoretycznie. Zawsze jednak warto pamiętać że Rosja to zupełnie inny krąg kulturowy i cywilzacyjny i tam wszystko się może zdarzyć - absolutnie wszystko. Gdyby ktoś z Was miał w sklepie do wyboru identyczne opony w tej samej cenie, jedne z fabryki z Rosji a drugie z Finlandii to które byście wybrali? Gdybyście mieli aparat foto albo sprzęt hi-fi w tej samej cenie ale jeden z Japonii a drugi z Chin - który wybieracie? Albo kiełbasę jałowcową jedna z USA a druga z Polski...

Opublikowano

Zamówiłem właśnie z oponeo za 1600zł

Bridgestone Blizzak LM001

http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-225-55-r16-95-h-fr#96819985_reviews

dam znać czy warto, bo wachałem sie między Vredestin, i Firestone.

Opublikowano

Myślę, że wybrałeś najlepiej jak mogłeś :)

Opublikowano

Myślę, że wybrałeś najlepiej jak mogłeś :)

Boje się tylko że będą głośne na suchej nawierchni...

Opublikowano

To zwiększysz volume w radiu :decayed:

Opublikowano

Producent nie zaleca takiej konfiguracji.

Opublikowano

Więc jaki rozmiar opony brać do tej felgi? Na pytanie czemu nie chce kupić stalówek odpowiadam: moje alusy są już w nie najlepszym stanie więc nie jest mi szkoda jeździć na nich w zimie.

Opublikowano

205/55/16 - taki, jak na wlepce.

Opublikowano
Parę stron wcześniej ktoś twierdził że nowe Nokiany można tylko dostać z Rosji.

Dzisiaj przyszły do mnie świeżo zamówione Nokiany WR D4, produkcja 43 tydzień 2015, Made in Finland. Więc jak widać jeszcze coś produkują w Finlandii.

Opublikowano

a tak z ciekawości ile zapłaciłeś za te Nokiany z Finlandii?

Opublikowano

980zł komplet, 195/65/R15 91H

Opublikowano

no to teoria, że z Finlandii już się nie kupi Nokianów upadła :)

Opublikowano

Co sie tak uczepiliscie tych nokianow z rosji?

Fabryka gdzie sa produkowane jest jedna z najnowoczesniejszych w europie. Produkowane opony sa eksportowane na caly kontynent (moze jeszcze dalej?) i nikt z tym problemow nie ma.

Opublikowano

Witam jakie poleciacie opony zimowe na Felgi :

Rozmiar 18 Cali

Rozstaw śrub 5x112
Szerokość 8J
Osadzenie Et 43

Przy zawieszeniu 1Be ??

Aby to ładnie wyglądało :)

Opublikowano

Masz o tym cały temat. Rozmiar 225/40/18.

Opublikowano

paweld19 - gdzie zamówiłeś te Nokiany made in FIN ?

Co sie tak uczepiliscie tych nokianow z rosji?

Na złość Putinowi :)

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

Masz o tym cały temat. Rozmiar 225/40/18.

Dziekuję przewracałem prawie 50 stron i tak nie wpadła mi odpowiedź decydująca więc napisałem..

Dziekuję za odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.