Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak rowniez sport contact 2 letnie chcesz oddam zadarmo takie za***iste leza u mnie w garau profil jakies 4-5mm chcialem pogonic za 50zl 2 sztuki i nikt nie chce !!!

Jaki rozmiar? Chętnie wezmę - jak dla mnie letnie Conti full wypas - jedynie na mokrym mogłyby mieć lepsze hamowanie/ciąg (ale bez tragedii)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jakie opony zimowe polecacie? potrzebny rozmiar to 225/50/17 oraz 225/45/17

Opublikowano

Goodyear, Dunlop, Conti, Vredestein. Dowolny bieżnik z bieżącej oferty. Wszystkie doskonałe, a w zwykłym, codziennym użytkowaniu nie zauważysz różnicy pomiędzy nimi :)

Opublikowano

zapewne WR G2

Opublikowano

Jeżeli tak, to kiepski wybór :(

Opublikowano

Dlaczego? Słabe?

Lada dzień zamawiam 4 zimówki do Audioli i wybierałem pomiędzy Vredestein Snowtrac 3 i właśnie Nokian WR G2. Te pierwsze mam w drugim aucie i spisują się rewelacyjnie. Chciałem Nokiany, bo mam na zapasie w Audi takiego Nokiana i chciałem wyrobić sobie o nich zdanie.

Co w nich złego? Jeśli kiepskie, to w porównaniu z którymi zimówkami?

Opublikowano

Kiepskie w nich jest to, że to nie tyle zimówka, co wielosezon. Dobrze się prowadzi przy większych prędkościach, jest cicha, komfortowa, bardzo dobrze znosi mokrą nawierzchnię i błoto pośniegowe.

Niestety na porządnym śniegu jest słaba, nie rusza, nie hamuje nie skręca. Na ubitym śniegu jest wręcz kiepska.

Jeżeli porównujesz z rewelacyjnym Vredesteinem Snowtrac, to jest to PRZEPAŚĆ!

Opublikowano

Uuu, to dobrze, że trafiłem na Was Panowie, bo bym zrobił duży błąd. Zamawiam Vredesteiny! :)

Opublikowano

A dlaczego już teraz?

Opublikowano

Panowie, a miał ktoś do czynienia z Pirelli SottoZero 2?

205/55/16

Opublikowano

A dlaczego już teraz?

Bo poza sezonem (zwłaszcza przed) jest znacznie taniej. Zawsze tak robię. Rok. prod. 2011.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:42_________________________________________________Kupiłem drugi komplet zimówek Vredestein Snowtrac 3 w rozmiarze 205/55 R16 91 T. Te opony zostały polecone przez instruktorów doskonalenia jazdy z ośrodka TOR Rakietowa we Wrocławiu. Zaufałem im 2 lata temu i nie żałuję swojego wyboru.

Opublikowano

Jaki koszt Cie wyszedł za te oponki :mysli:

zastanawiam sie nad nimi bądź nad nowym UG8 :przebiegly:

Opublikowano

Ciekawe jak się będą sprawowały UG8 robione są w PL.

Co do cen zmiówek to nie powiedziałbym że teraz są tańsze patrząc na ceny z przed paru miesięcy.

Opublikowano

340zł/szt. Założę się, że w okresie zimowym cena podejdzie pod 400zł.

Opublikowano

Dużo zależy od kursu ojro.

Opublikowano

Wyznaję zasadę. Zimówki kupuję późnym latem lub jesienią. Letnie zimą. I zimówki kupuję nowe, co 3-4 lata.

Opublikowano

jeśli chodzi o zimę to zdecydowanie polecam dunlop win sport 4d

idunlopspwintersport4d2.jpg

ewentualnie poprzedni model dunlop win sport 3d

ps.jak ktoś potrzebuje opon to PW :wink4:

Opublikowano

Mam dunlop win sport 3d (były w Audi od nowości) i obecnie wyjeżdżam je poza sezonem. Mają już 6 lat i są twarde jak letnie laczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.