Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] Biały sedan ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ePNW9.jpg

eQemJ.jpg

1loqxJ.jpg

1zIuXS.jpg

1VoD_A.jpg

Witam wszystkich - mój nowy nabytek BIAŁA SUKA :)

Opublikowano

heh... fajna suczka :) a jakieś jej dane?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

S-LINE - pakiet - sportowe zawieszenie, fotele sportowe sk+alkan., 18 felasie, obnizony

CZARNE PIANO

MMI Navi Plus

B&O - total wypas

LED

Biksenon plus

pakiet optic czern (grill czarny chrom)

servotronic

3 strefowa klima

podgrzewane siedzonka

podłączenie tel

asystent jazdy

czarna podsufitka

czujnik zmierzchu i deszczu

i inne :)

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:27_________________________________________________a teraz zakupilem nowe zimowe felasie oczywiscie biale :)

Opublikowano

silnik 2.0T ?? :cool1:

Opublikowano

ENGINE??

Opublikowano
  • Autor

2.0 tdi 143KM

Opublikowano

Czarna 19 do tego :kox:

Opublikowano

no wypas konkretny

S-LINE - pakiet - sportowe zawieszenie, fotele sportowe sk+alkan., 18 felasie, obnizony

CZARNE PIANO

MMI Navi Plus

B&O - total wypas

LED

Biksenon plus

pakiet optic czern (grill czarny chrom)

servotronic

3 strefowa klima

podgrzewane siedzonka

podłączenie tel

asystent jazdy

czarna podsufitka

czujnik zmierzchu i deszczu

i inne :)

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:27_________________________________________________a teraz zakupilem nowe zimowe felasie oczywiscie biale :)

tylko szkoda ze silnik mizerny jak na ta bude ....

nie chciales czegos co jedzie ?

2.0TFSI ? lub 3.0TDI ?

nie wolales zamiast wypasu zrobic ciut biedniejsza wersje z lepszym silnikiem ?

Opublikowano

eee no wyypas :naughty: :naughty:

która to już biała B8 w klubie? :naughty:

fakt tak jak napisal ykk.. 19 w graficie lub w czerni robiły by robote :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

mysle ewentualnie by troszke podkrecic do 170 KM na chipie - ale nie nie myslalem o innym silniku, jakos postawilem na komforcik jazdy z drapieznym pazurem. Raczej wole na dobrym sprzecie posluchac muzy m.in.

A co do felasi to na zime zmienilem na biale a letnie pozostawie 18 lecz masz racje na czarne lub grafit.

Ale powiem Wam ze jezdzi sie naprawde zajefajnie.... mialem poprzednio B6 i to jest niebo a ziemia

mysle tez o halogenach ksenonowych ale to juz moze pozniej

jak zmienilem na zimowki oponki to spalanie niezle spadlo bo az do 5.4 l

pozdr

Opublikowano

Naprawde piekna opcja...gratuluje zakupu :)

Opublikowano

Naprawdę nie trudno uzupełnić własny profil :cool1:

Opublikowano

fajna suka :P;) mam nadzieję, że następne auto będzie właśnie takie... lub A5;)

Opublikowano

piękne auto!! aż czuje ten zapach nowości :P

Wyposażenie super, nawigacja, b&o, LED brak tylko quattro które dodało by dużo pewności na drodze... ale coś za coś :good:

Przyjemnej jazdy życzę.

Opublikowano

ładniutki sprzęcik - fajna konfiguracja wypasu - silniczek i napęd, no szkoda ale nie można mieć wszystkiego :)

Opublikowano

Naprawdę nie trudno uzupełnić własny profil :cool1:

Zazdrośnik :D

Fajna bo biała..szkoda, że motor ciut słaby :tongue4:

Opublikowano

Spoko fura, ale ja bym się zdecydował na 3.0tdi ale każdy ma swoje upodobania :)

Nie była bita czasem :mysli: :> :> :> :>

Opublikowano

Nie była bita czasem :mysli: :> :> :> :>

Była..głodzona i przypalana żelazkiem :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko fura, ale ja bym się zdecydował na 3.0tdi ale każdy ma swoje upodobania :)

Nie była bita czasem :mysli: :> :> :> :>

nawet jeżeli dopłata do 3.0tdi to 60 tyś :gwizdanie:

Ps. to tylko przypuszczenie - sam właściciel pewnie wie najlepiej ile byłoby dopłaty :wink4:

Opublikowano

masakra:kox: biały kolor robi robotę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.