Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Biały sedan ;-)


siEMon

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko fura, ale ja bym się zdecydował na 3.0tdi ale każdy ma swoje upodobania :)

Nie była bita czasem :mysli: :> :> :> :>

tak jak miron78 napisał zdecydowałbyś się na 60 000 zł dopłaty ( za tyle można kupić żonie/dziecku/mamie/tacie nowe bardzo dobre auto w salonie)? Sporo osób wolało by mocniejszy motor jednak niektórym wystarczy 2.0 tdi ... Dlaczego zatem masz u siebie 1.9 tdi a nie 3.0 quattro albo 2.5 tdi quattro? Chodzi często o kasę.

Podoba mi się konfiguracja tej B8 bo ma opcje które usprawniają jazdę i dają duży komfort ... Takie bajery w salonie to około 30 000,00 zł dołożyć 8 000,00 zł i można już mieć b6 1.9 tdi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wszystko tylko nurtuje mnie "czarny chrom", jestem po mechanice metali, pracuję w branży metalowej i pierwsze słyszę o czarnym chromie, jest chrom lub nikiel ale czarny chrom? jak to odbija obraz ? jak czarne lustro ? z tego co myslę to wypolerowany acryl ew. jak w S-line perłowy plastik http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/Exterior/Body/ES7049/ tak jak tutaj ale ramka też perłowa z plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko fura, ale ja bym się zdecydował na 3.0tdi ale każdy ma swoje upodobania :)

Nie była bita czasem :mysli: :> :> :> :>

nawet jeżeli dopłata do 3.0tdi to 60 tyś :gwizdanie:

Ps. to tylko przypuszczenie - sam właściciel pewnie wie najlepiej ile byłoby dopłaty :wink4:

albo nawet 70 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa - fakt doplaty w audi sa katastrofalne za silnik sie nie mylicie. Zdecydowalem sie na taka konfiguracje i wcale nie bylo latwo z tego calego gaszczu proponowanych opcji cos wybrac. Bo jezeli cos chcesz to tylko wtedy kiedy wezmiesz to czy tamto :) - wiec jak chcesz miec wielofunkcyjna spartowa kierownice to musisz wziac system audio lepszy i juz wydatek znacznie wiekszy. Co do silnika to jak juz pisalem dla mnie spoko :) Co do czarnego chromu z pakietu optycznego to tak to nazwali w salonie i tak juz zostalo....ale nie jest to plasticzek jakistam. Ale pakiet czern w bialej s-line robi i to mowie Wam robi bardzo. Jedynie nad czym sie dlugo zastanawialem to skrzynia w automacie .......

pozdr dla Wszystkich

p.s. teraz tylko czekac na polskie menu do MMI z HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wszystko tylko nurtuje mnie "czarny chrom", jestem po mechanice metali, pracuję w branży metalowej i pierwsze słyszę o czarnym chromie, jest chrom lub nikiel ale czarny chrom? jak to odbija obraz ? jak czarne lustro ? z tego co myslę to wypolerowany acryl ew. jak w S-line perłowy plastik http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/Exterior/Body/ES7049/ tak jak tutaj ale ramka też perłowa z plastiku

Metoda czernienia Vario - potocznie nazywana tylko czarnym chromem, bo zapewnia te same właściwości co Cr - ja tak robiłem swojego czasu tłoczyska do siłowników hydraulicznych - jak znajdę fotki, to pokażę, jak to wygląda. EOT o metaloznawstwie i duperelach :decayed:

siEMon - wczoraj robiłem konfigurację bliźniaczki Twojej A4, tyle, że z Quattro i 2.0 tfsi :kox: wyszło prawie 215 000 pln :gwizdanie:

Piękna furmanka - a silnik - cóż, coś za coś. Teraz to bym wciągał 2.0 tfsi na bank :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pyt:

Czy kos wie kiedy ma zamiar sie pojawic poska menu (wersja) calego MMI do Navi Plus HD ?? Bo w salonie co nie sa w stanie odpowiedziec, cos mowia ze pod koniec lutego i do tego bedzie trzeba za to zaplacic ok 700 zł !! - calkiem jak na zakup takiej suczki - jeszcze chca doplaty - schock ale to pewnie tylko w naszym kraju sie tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pyt:

Czy kos wie kiedy ma zamiar sie pojawic poska menu (wersja) calego MMI do Navi Plus HD ?? Bo w salonie co nie sa w stanie odpowiedziec, cos mowia ze pod koniec lutego i do tego bedzie trzeba za to zaplacic ok 700 zł !! - calkiem jak na zakup takiej suczki - jeszcze chca doplaty - schock ale to pewnie tylko w naszym kraju sie tak dzieje.

Kumpel z GD zajmuje się navi - na Allegro jako dybek - 606 338 790 - powiedz że masz numer od Łukasza z Malborka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto pierwsza klasa :good: (ciekawe jak będzie kiedyś z sprzedażą białego auta, parę lat wstecz nikt tego koloru za darmo nie chciał)

wyposażenie :kox:

co do silnika ważne że tobie odpowiada

- jak dla mnie wolałbym gołe auto a z mocnym silnikiem, bo mając auto za grubą kasę a widzieć jak przelatuje obok mnie B5 B6 B7 z mocniejszym silnikiem z wartością auta 20-50 tys zł to bym chyba kier zjadł :evil: (ale to tylko moje osobiste zdanie)

fura :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie długo forum zmieni nazwę na A43.0TDI-klub.pl :gwizdanie: przestańcie pisać bzdury typu czemu nie 3.0TDI bo nie jest to jedyny silnik w gamie Audi... EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak dla mnie wolałbym gołe auto a z mocnym silnikiem, bo mając auto za grubą kasę a widzieć jak przelatuje obok mnie B5 B6 B7 z mocniejszym silnikiem z wartością auta 20-50 tys zł to bym chyba kier zjadł :evil: (ale to tylko moje osobiste zdanie)

fura :kox::good:

zależy co kto chce... Mi taka opcja w b8 bardzo odpowiada, bez nawigacji w trasę się nie ruszam i lubię jak radio ładnie zagra...

Tak patrząc to ktoś kupi rs6 za 50 000,00 zł - 60 000,00 zł w cenie nowego clio/polo i będzie "rządził" na ulicach...

TDI do tego mało spali a w Polsce więcej jak 160 km/h dla mnie nie jest potrzebne - może czasami w trakcie wyprzedzania to dolatuje do 180 km/h a tak w mieście do 70 km/h to każde auto się rozpędzi i jakoś będzie toczyć do następnych świateł a na trasie 2.0 tdi i pozwoli wyprzedzić i upomni się o zatankowanie bo o tym przy możliwości zrobienia ponad 800 kilometrów na baku można zapomnieć. Są kierowcy którzy za wszelką cenę chcą być pierwsi /co chcą mieć najnowszy model/ co chcą mieć wszystkie nowinki. Ja ostatnio 10 km po mieście jechałem za bmw M6 prawym pasem a jestem pewien że mógłby chyba wszystkich co jechali lewym pasem zmieszać z błotem ale po co?

przepraszam bardzo za OT

Skandal z tym polskim menu do MMI z HD ! Płacąc ponad 10 000 zł za bajer i jeszcze 700,00 zł chcą za wgranie spolszczonego menu. Chociaż po naszych ASO można się wszystkiego spodziewać. Może przedzwonisz do jakiegoś biura AUDI w Niemczech i przedstawisz problem zaznaczając, że kupiłeś nowy samochód w salonie itp. ... i dowiesz się czegoś ciekawszego niż u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sucz :notworthy: zazdroszczę B&O :notworthy: jak byś te 18" sprzedawał to daj znać może geszefta zrobimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak dla mnie wolałbym gołe auto a z mocnym silnikiem, bo mając auto za grubą kasę a widzieć jak przelatuje obok mnie B5 B6 B7 z mocniejszym silnikiem z wartością auta 20-50 tys zł to bym chyba kier zjadł :evil: (ale to tylko moje osobiste zdanie)

fura :kox::good:

zależy co kto chce... Mi taka opcja w b8 bardzo odpowiada, bez nawigacji w trasę się nie ruszam i lubię jak radio ładnie zagra...

Tak patrząc to ktoś kupi rs6 za 50 000,00 zł - 60 000,00 zł w cenie nowego clio/polo i będzie "rządził" na ulicach...

TDI do tego mało spali a w Polsce więcej jak 160 km/h dla mnie nie jest potrzebne - może czasami w trakcie wyprzedzania to dolatuje do 180 km/h a tak w mieście do 70 km/h to każde auto się rozpędzi i jakoś będzie toczyć do następnych świateł a na trasie 2.0 tdi i pozwoli wyprzedzić i upomni się o zatankowanie bo o tym przy możliwości zrobienia ponad 800 kilometrów na baku można zapomnieć. Są kierowcy którzy za wszelką cenę chcą być pierwsi /co chcą mieć najnowszy model/ co chcą mieć wszystkie nowinki. Ja ostatnio 10 km po mieście jechałem za bmw M6 prawym pasem a jestem pewien że mógłby chyba wszystkich co jechali lewym pasem zmieszać z błotem ale po co?

przepraszam bardzo za OT

w pełni się z Tobą zgadzam :good: to rzecz właściciela, po to jest wybór w silnikach aby wybrać według własnych potrzeb :notworthy:

przez to też zaznaczałem że to tylko moje zdanie i nie narzucam nikomu że ma uważać jak ja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc to ktoś kupi rs6 za 50 000,00 zł - 60 000,00 zł w cenie nowego clio/polo i będzie "rządził" na ulicach...

TDI do tego mało spali a w Polsce więcej jak 160 km/h dla mnie nie jest potrzebne - może czasami w trakcie wyprzedzania to dolatuje do 180 km/h a tak w mieście do 70 km/h to każde auto się rozpędzi i jakoś będzie toczyć do następnych świateł a na trasie 2.0 tdi i pozwoli wyprzedzić i upomni się o zatankowanie bo o tym przy możliwości zrobienia ponad 800 kilometrów na baku można zapomnieć. Są kierowcy którzy za wszelką cenę chcą być pierwsi /co chcą mieć najnowszy model/ co chcą mieć wszystkie nowinki. Ja ostatnio 10 km po mieście jechałem za bmw M6 prawym pasem a jestem pewien że mógłby chyba wszystkich co jechali lewym pasem zmieszać z błotem ale po co?

mocne auta kupuje sie dla funu a to ze czasem sie jedzie nimi wolno , niezapominaj tylko ze stadko koni pod maska to bezpieczeństwo w dużej mierze a to ze ktoś zamiast nowego Ceeda kupi sobie RS6 tym chyba nic w tym złego , wiesz sa ludzie którzy przemieszczają sie tylko z A do B a sa ludzie dla których samochód daje cos więcej niż tylko środek transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiego menu .....to lepiej nie pisac o polskich salonach. Korespondowalem z gosciem z Norwegii, ktory dostal przy zakupie nowego swojego cudenka tzw. "worek gratisów" - wiec ja zamawiając swoja biala suczke (czas oczekiwania na s-line 10 tyg !!!) obiecane mialem wszystko - jak doszlo do odbioru samochodu w salonie to dostalem kubeczek !!! i kazali mi jak chce zakupic sobie np smycz A4 - oczywiscie na zamowienie bo tez jej nie mieli. Mysle ze samochod i tak przyjechal z malymi upominkami z fabryki ale pewnie nie przeszlo przez urzad celny i ..... :)

Natomiast jak zadzwonilem do ASO by sie dowiedziec jaka sr mam piasty bo jest wieksza by dobrac pierscien centrujacy to mi powiedzial kolo ze nie ma na stanie jakiejkolwiek felgi do tego typu i nie moze zmierzyc !!!!!! - po co komputery tym ludziom i karty technologiczne....nie wiem

Co do B&O to 14 glośników wzmacniacz woofer robi naprawde kapitalne wrazenie dla ucha...chodzi tutaj o jakość!!! Wlaczasz jakis 5.1 CD i normalnie glowa lata. Tez dobry jest dysk HD 20 GB i wyjscie na USB..... Bardzo dokladna Navi.... nawet bardzo bym powiedzial intieligientna....

Pod wrazeniem jestem tez tych biksenonow .....jak w dzien !!!

Oponki w jakie mnie zaopatrzyli czyli BRIDGESTONE Potenza RE 050A 245/40/ R18 93Y - sa jak przyklejone nawet przy duzych predkościach !!! - naprawde polecam !!![br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 15:41_________________________________________________No i dodam bo poprzypominalo mi sie jest to model 2010 czyli z ledami swiatel tylnich :) - czujniki parkowania, pakiet oswietlenie, system start-stop (optymalizacja zuzycia paliwa), dzielona kanapa :) - podgrzewane i skladane lusterka i juz wiecej nie pamietam :)

Dzieki wszystkim za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałeś pecha co do salonu, ja kupowałem w Auto Premium w Poznaniu i obsługa super, tyle, że do B7 nie dawali gadzetów ale rabat 20000 PLN dostałem :)

Nie ma już urzedów celnych jeżeli stosuje się przesunięcie wewnątrz unijne, składy celne są monitorowane więc raczej gadżetów nikt nie powinien zapitolić

Te opony są super ale tanie nie są wcale, bardziej polecam Conti sport contact 3, są o niebo lepsze od Bridgestonów i lepiej trzymają na mokrym niż na suchym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ten silnik, tym bardziej że można go trochę podkręcić. Przynajmniej jest stosunkowo mocny a zarazem oszczędny. A jeśli miał bym wybrać wyposażenie, albo motor to zdecydowanie wybrał bym wyposażenie. Z tego drugiego korzysta się przez cały czas, a z mocy silnika, nie powiem fajnie jak to jedzie ale …, ciekawy jestem czy ciągle tak Wam ta moc potrzebna. Osobiście jak ktoś zauważył chyba bym się bał białego, ale tylko ze względu na fakt odsprzedaży za kilka lat, no ale… Ogólnie za całość szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...