Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie szwabski i włoski to na jedno wychodzi....

[br]Dopisany: 2007-06-01, 12:36:51_________________________________________________Lekko mi hamulce popiskują gdy kończę hamować (tak od 20-30 km/h do zera)

Jutro odbieram letnie opony i pojawię się na 95% na Torwarze....

Opublikowano
Lekko mi hamulce popiskują gdy kończę hamować (tak od 20-30 km/h do zera)

Wina jakości materiału użytego do produkcji warstwy ścierającej się.

Opublikowano

A wymiana kloców i ew. tarcz pomoże? (oczywiście w przyszłości bo narazie to naprawde lekki pisk)

Bo kiedyś słyszałem że w A8 praktycznie wszystkie zestawy po jakimś czasie popiskuja......

Opublikowano

Bo w każdym aucie przy spokojnym stylu jazdy popiskują hamulce. Kiedy zaczynają piszczeć wystarczy zrobić ostre dohamowanie na pustej drodze i po kłopocie na jakiś czas...

Opublikowano
A wymiana kloców i ew. tarcz pomoże?

Powinna pomóc sama wymiana klocków, najczęściej zła jakość materiału jest temu winna.

Bo kiedyś słyszałem że w A8 praktycznie wszystkie zestawy po jakimś czasie popiskuja

Niestety nie wiem jak dokładnie jest w twoim przypadku.

[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 11:56 _________________________________________________

Bo w każdym aucie przy spokojnym stylu jazdy popiskują hamulce. Kiedy zaczynają piszczeć wystarczy zrobić ostre dohamowanie na pustej drodze i po kłopocie na jakiś czas...

Tak też robie, i u mnie po jakimś czsie piszczą, bo mam shit a nie klocki. skończe je i wymieniam na lepsze.
Opublikowano

Spoko, tak właśnie zrobię.....

Naprawdę Głupie Pytanko: tipowi takie ostre hamowanie w żaden sposób nie zaszkodzi nie?

Opublikowano

Spoko, tak właśnie zrobię.....

Naprawdę Głupie Pytanko: tipowi takie ostre hamowanie w żaden sposób nie zaszkodzi nie?

to bylo niesamowicie glupie pytanie... :) samochod sluzy do jazdy i ostre hamowanie jak najbardziej zawiera sie w zakresie jego pracy :)

Opublikowano

też może kiedyś za ileś tam $$$ przesiąde sie na A8 :evil:

ładna ale faktycznie 18 minimum i jak dla mnie automat bleeee :bicz: takie już mam zboczenie :tongue:

Opublikowano

No a ja właśnie koniecznie chciałem automat .... :grin: :grin:

Opublikowano

Ile Cie kosztowalo ubezpieczonko?

Opublikowano

Będzie mnie kosztowało dopiero.....

Zwyżka za wiek 30% (25 lat), zniżki 20%, bezszkodowość, kontynuacja etc/itp/itd

PZU OC mniej więcej 1250-1350 zł

AC (tylko od kradzieży) około 850-1000 zł

Opublikowano

Będzie mnie kosztowało dopiero.....

Jak nie jesteś jeszcze zdecydowany, to sprawdź ofertę M-Banku. Zadziwiająco ciekawa.

Sorka za OT

Opublikowano

Przy wieku 25 lat poszukałbym ubezpieczyciela, który nie daje zwyżki...

Opublikowano

Czy M-bank da mi:

AC tylko od kradzieży na 13-letnie auto, bo jeśli tak to jestem zainteresowany.....

Opublikowano

Czy M-bank da mi:

AC tylko od kradzieży na 13-letnie auto, bo jeśli tak to jestem zainteresowany.....

Patrzyłem na przykład swojego i dawali bardzo dużo. Sprawa jest odrobinę skomplikowana, bo oni oferują Ci ubezpieczenia konkretnych ubezpieczycieli, na bazie danych Twojego auta+Twoich wymagań. Pogadamy dziś na spocie - przypomnij się.

Opublikowano

oki, nie omieszkam (jeżeli dotrę bo kiepsko z czasem stoję)

Opublikowano
bo oni oferują Ci ubezpieczenia konkretnych ubezpieczycieli, na bazie danych Twojego auta+Twoich wymagań

oj tam się chyba zmieniło ? Zdaje się, że oferują już też swoje ?....

Opublikowano

MorgothV8 sory za OT ale jaki ubezpieczyciel dał Ci AC na 13 letnie auto ?? bo sam szukam na 11letnie i nie znalazłem :rolleyes:

Opublikowano

Jak ostatnio (2 tyg temu) sobie robiłem symulację oferowali praktycznie wszystkich ubezpieczycieli, w zależności od parametrów Twojego auta i tego co sobie życzysz nastepowała eliminacja) M Bankowych nie zauważyłem, ale możliwe. Niesety trzeba być klientem, co w wielu przypadkach może być warunkiem dyskfalifikującym dla niektórych

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.