Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czesterowóz :)


czester

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Prawie po 3 latach zebrałem się do wstawienia paru fotek mojego wozidła :) Autko jest z 97r. sprowadzone z Niemiec, przy przebiegu 180tyś. Za mojego użytkowanie żadnych dzwonów nie było, a wcześniej chyba też. Auto na bieżąco serwisowane, powymieniane wszystko co padło (wahacze, nagrzewnica, poduszki silnika, wspomaganie, tuleje i inne pierdoły), jeżdżone na Motulu X-cess 8100.

Z wyposażenia:

-2x jaśki

-2x szyby elektryczne

-tempomat

-climatronic

-abs

-klakson

Poczynione mody:

-Koła 17

-Lampy zespolone przód

-Lampy tył

-Xenon 6000

-Zgleba -35mm Weitec

-Obudowy lusterek chrom Inpro

-Chrom wokół szyb

-Prawe lusterko takie jak lewe

-Zderzak z Esy

-Grill z Esy

-Halogeny

-Spryskiwacze

-Końcówka wypolerowana

-Kiera z B6

-Radio, tuba, głośniki, wzmacniacz soniacza

-Kierunki boczne chrom

-Znaczki na tylnej klapie out, zostało tylko :audi:

-Naklejki i ramki klubowe

Plany:

-Zmiana na B6

-wymiana turba na AWX (leży w garażu i czeka)

-usunięcie kata

Tak wyglądało po zakupie

8816825883.jpg

Wymienione lampy na Angelsy oraz grill obklejony chromem

04050005.jpg

Następnie nowe kółka, chrom wokół szyb, i zmieniona końcówka

img2092w.jpg

img2093a.jpg

img2102b.jpg

zdjcie037c.jpg

Gleba oraz nowe światła

img2690l.jpg

Tylne światła Depo, ori wypolerowana końcówka wydechu

mg0724.jpg

Ceramiczne hamulce wentylowane :polew:

20090609010.jpg

Zderzak z esy, grill, halogeny, i spryski

14319765.jpg

55761073.jpg

19927497.jpg

84947128.jpg

98403581.jpg

mg0092.jpg

mg0812.jpg

Fotki wnętrza wrzucę potem, ale w sumie to standarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dobrze :wink4::good:

...,po pierwszych 3 zdjęciach pomysłałem se .." kolejny krzak tuning " :tongue4: :tongue4:

Ps. Co to za ładna Pani za kierownicą ? :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia podobna do SMSa, tyle ze on poszedł z rozmachem,

ładnie się prezentuje teraz, rozmiar feli troszkę za mały do tego wzoru, to 17 co nie?

no i gleba większa by się sprzydała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dobrze :wink4::good:

...,po pierwszych 3 zdjęciach pomysłałem se .." kolejny krzak tuning " :tongue4: :tongue4:

Ps. Co to za ładna Pani za kierownicą ? :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

A taka moja Pani :naughty:

Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:33[/size]_________________________________________________

Historia podobna do SMSa, tyle ze on poszedł z rozmachem,

ładnie się prezentuje teraz, rozmiar feli troszkę za mały do tego wzoru, to 17 co nie?

no i gleba większa by się sprzydała :good:

Docelowa gleba jest na przedostatnim zdjęciu, jak bym go jeszcze obniżył to bym z garażu już nie wyjechał :polew: A kółka faktycznie przydałyby się o rozmiar większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne auto ale wydaje mi sie ze predzej juz je gdzies widzilem poznaje po zdjeciu ktore jest czarno biale i auto jedzie po kaluzy zdjecie gdzies juz dawno znalazlem na necie i je sciglem na kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smses zgapił wszystko ode mnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:36_________________________________________________

swietne auto ale wydaje mi sie ze predzej juz je gdzies widzilem poznaje po zdjeciu ktore jest czarno biale i auto jedzie po kaluzy zdjecie gdzies juz dawno znalazlem na necie i je sciglem na kompa

Patrz na grudzień, mam nadzieję, że ktoś sobie nie wykorzystuje moich zdjęć :baseball:

http://www.a4-klub.pl/smf/najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_galeria_slaw-t69996.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ty za Somesem ! ? :disgust:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:39_________________________________________________nie nie ja ta fote to juz mam na kompie hm... z 4 miesiace gdzies ja znalem na goglach chyba i nie wiem czy nie miales auta na kupa.eu i moze skierowalo mnie na tamto forum powanie ci mowie ze zdjecie twoje krazylo juz dawno po necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na te zdjęcia w rzepaku, ale teraz widzę że jest niżej, masz może większą fotę z avatara :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to jest kozak :good: bo wcześniej to kupa była :sick3: zmieniaj turbo i końcówki wtrysków i nie dość że będzie wyglądać to jeszcze jeździć :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:03_________________________________________________aha no i taka rada zamaluj sobie tablice na tych foto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na te zdjęcia w rzepaku, ale teraz widzę że jest niżej, masz może większą fotę z avatara :naughty:

Mam a co ? :decayed:

a moze ty za Somesem ! ? :disgust:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:39_________________________________________________nie nie ja ta fote to juz mam na kompie hm... z 4 miesiace gdzies ja znalem na goglach chyba i nie wiem czy nie miales auta na kupa.eu i moze skierowalo mnie na tamto forum powanie ci mowie ze zdjecie twoje krazylo juz dawno po necie

No to dziwne, bo umieściłem tą fotkę tylko na naszym forum. Jesteś pewien, że to ta sama fota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zrobione autko, zaproponowałbym mu halogeny. Te lusterka to od S4/RS4 czy chromowane nakładki z allegro?

Chromowane obudowy firmy Inpro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zrobione autko, zaproponowałbym mu halogeny. Te lusterka to od S4/RS4 czy chromowane nakładki z allegro?

Przecież ma halogeny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...