Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś odpadam :kwasny: Mam misje przeprowadzkę......

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślę że na feuvert ta jak zawsze o 16

Opublikowano

ja dzis odpadam mam nocne odsnierzanie szczecina :polew:

Opublikowano

Panowie dziękuje wszystkim za spotkanie w końcu frekwencja dopisała i było 7 autek plus do tego jedna A3. Ogólnie spot można zaliczyć do udanych oby utrzymać taką frekwencję. Z niektórymi auta się będą w końcu komunikować w jakimś normalnym języku :>

Wszyscy którzy się Vagowali pisać na PW maila to powysyłam błędy.

Pozdrawiam

Opublikowano

ja tez zaliczam spod do udanych i wielkie dzieki dla kolegi Galca za vagowanie auta:) :hi:

Opublikowano

spocik :good: i arczito wkoncu wpadł :wink4:

widzimy sie ponownie za 2 tygodnie :)

Opublikowano

Dokładnie za 2 tygodnie next spot może by tak się wybrać do Chojny na to lotnisko?? ja nie zapomnę tej instrukcji do kabelka to wam wszystkim te inspekcje i inne dziwne wynalazki pokasuje w końcu :>

Opublikowano

ja tez się ciesze że dotarłem na spot bo zawsze stawało coś na drodze,jak nie szkoła to...promile :gwizdanie:

miło było wszystkich poznać :hi:

Opublikowano

Niestety nie wszystkich ja ostatnio kiepsko z finansami stoje ale mysle ze niedlugo sie pojawie na jakims spociku

Opublikowano

a spocik fakt fakt udany :) towarzystwo jak najbardziej wporzadku :) ale niestety nie odbylo sie bez strat poniewaz uszkodzilem miske olejowa :( i teraz musze walczyc z tym wynalazkiem (vivat obnizone zawieszenie :P)

Opublikowano

a może jakieś foto było ??

Opublikowano

No właśnie niestety tym razem nie było żadnego foto:( ale następnym razem trzeba będzie to nadrobić

Opublikowano

hehe, wpadl :)

zawsze jak wpadam to wyjezdzam z malym tuningiem :)

jeszcze raz wielka piona dla Galca :)

Opublikowano

He he polecam się na przyszłość :hi:

Widzisz musisz częściej wpadać bo jeszcze tyle opcji jest do włączenia :naughty:

Opublikowano
:) na nastepnym spocie poprosze turbo, bixenon i 420km :) aaa, i przy okazji wylaczenie tego autozamykania fury. :hi:
Opublikowano

Słuchaj nie ma sprawy rzeczy nie możliwe załatwiam od ręki cuda 3 dni :>

Opublikowano

czyli spot rozumiem, 07.03.2010?

Mam propozycję, ale ją ew. potwierdzę (aby nie rzucać słów na wiatr) zeby spotkać się i polatać na torze kartingowym na wojska polskiego??

Mamy rano impreze - PAKS więcej na www.ak.szczecin.pl, ale po imprezie moge zostać. A jak nie to tam gdzie zawsze, bede pierwszy raz więc zobaczym :)

Opublikowano

mozemy sie spotkac na torze w niedziele zamiast na feuvercie i naweg jak bysmy nie latali to tam jest gdzie postać jezeli juz sniegi troche odpuscily ;d

Opublikowano
  • Autor

Mi tam wszędzie pasuje :gwizdanie: ostatnio troszkę zaniedbałem kolegów ;( Obiecuję poprawę :tongue4:

Opublikowano

Mnie tak samo nie było, ale teraz na 100% bede;]

W takim razie czekamy na potwierdzenie miejsówki przez kolege 205rt :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.