Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

no troche słabo tu z spotami trzeba przyznać, moze w srode na krematorium o 19 ?

o 20 bedzie pewnie wiecej aut wszystkich marek bo co srode się tam spotykają a pogoda jest ładna wiec moze i my spotkamy sie ustawimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie sie pojawil na kremie ale akurat srody wieczorkiem mykam w polske. takze wieczory w srodku tygodnia odpadaja :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kazdy dzien powszedni o wieczornej porze odpada.... Pozostaja weekendy :) (Taka praca [nocna])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam planuje zorganizować spota w sobotę ( 26 czerwca 2010r ) nad jeziorkiem Ińsko

planuje wyjazd ze Stargardu o godzinie 9-10 do miejscowości Ińsko:

tam jakiegoś grilla by się odpaliło w siateczke na plaży by się pograło do jeziorka wskoczyło i wiele wiele innych rzeczy można porobić

co wy na to ludziska ?

chętni wpisywać się na listę:

1. Maciej8891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ogarne wkoncu temat turbiny to też wpadne, jak nie to odpadam bo za daleko ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo Panowie grzać maszynki. Za tydzień wracam na okrągły tydzien, wiec nie ma srania po kątach tylko wskrzeszać turbiny, lać paliwo:) i robimy spociora bo widzę że i A4 wymniera tak samojak A6 a do tego nie mozna dopuścić.

Maciek Insko cooool jestem na zajebi.... TAK

1.Maciej8891

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tym bardziej ze mamy lato :) zimą sie liczniej spotykaliśmy niż w tak superowe dni:) Trzeba teraz na prawde licznie sie spotkać. Podobało mi sie jak zjeżdzaliśmy w las na ognisko i auta za nami sie zatrzymywały i dziwiły co tu tyle audic :) hahahah szkoda ze im foto nie zrobiłem a było zaledwie kilka maszynek :) teraz mam nadzieję żeminimum 15 autek uda się skroić wiec kurde wpisywać mi sie na liste bo Was odnajdę :) hahahah pozdro Audi klubowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam 2 jednoslady chcesz zaniżać średnią ??? nie denerwuj. Mam to gdzieś, nie wiem jak to zrobisz ale Twoja audica ma sie stawić jak nie chcesz mieć przedwczesnego wypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak groże :) majkel to samo jak na spota audi wsiądzie na jednoślada a jego audi sie nie stawi to zrobię trepanacje czaszki otwieraczem do konserw:) jednemu i drugiemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha grozisz mi???? To ja przyjadę do Ciebie a i pamietaj, nie bedziemy go opijac :) bedziemy go chrzcić :) co do wyjść awaryjnych, lepiej by tak pozostało Audi to audi i żadne mi tam pociski. \spot jest Audi nie hondy :) hahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepmnie sie wpisuje z tym ze chcialbym dołaczyc do ciebie Macieju w stargardzie i razem dalej ruszyc :P:D zebym sie dlugo nie szukał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze ktoś to się przerzucił z czterech kółek na dwa, Marcin co tak na chłopaków siadasz niech jadą. Ja osobiście nie przepadam za plastikami więc mogę któregoś nie zauważyć w lusterku :kox: i problem będzie rozwiązany, odechce im się jeździć z nami na skuterkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...