Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko spoko juz sie przestawilem niepekac zamelduje sie w sobote pod lidlem najpozniej 10:15

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja do stargardu dojade do ekipy tylko mam nadzieje ze znajde biedronke :D

Opublikowano

kazikboy jak cos to weź od Macka numer byscie w razie co mogli sie zgadać i nie musieli szukać godzinami

Opublikowano

dobrze muwisz :) to ja poprosze Macieju o twoj numer kontaktowy i ulice przy ktorej jest biedronka :> :notworthy:

Opublikowano

Pany tak oficjalnie to ja podam swój nr 513727066 bo jadę z goleniowa i nie wiem co wybrać czy na nowogard czy stargard... :tongue4:

kazikboy masz jeszcze nasze fele?? :decayed:

Opublikowano

bert851 to przyleć do Nowogardu :)

Opublikowano

ok numer do mnie to 510 950 630 :) a biedronka jest przy ulicy Broniewskiego :)

Opublikowano

bert851 ciśnij na maszewo:):) w maszewie koło cpn orlen cie zawiniemy:):) gdzieś ok 10.40:):)

Opublikowano

bert851 możesz podjechać do maszewa na orlena zamelduj się tam o 10:15 a my już cię po drodze zgarniemy bo po co masz nadkładać tyle km co chłopaki na to ??

Opublikowano

Dokładnie tak jak cysiu pisze:):):):) zgarniemy cie z maszewa:):) mnie zgarniecie z jenikowa:):) ja skocze z dobrej i przetne wam droge w jenikowie:):):)

Opublikowano

kurde jakie akcje sie tu dzieją. W jedno miejsce :) cala ekipa zewsząd sie zbiera :) cała siatka :)heheheheh

Opublikowano

Gdzie lecicie ?:P

Opublikowano

to jakieś żart :) ????

widniejesz na liście, pozicionen number NAJN :), bez takich mi tu :D

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

12. piatek z Kamilą

13. Baryła

Opublikowano

To sie chlopakow zgarnie po drodze a my marcinie z piatkiem ruszymy z ng jak bozia przykazala

Opublikowano

To sie chlopakow zgarnie po drodze a my marcinie z piatkiem ruszymy z ng jak bozia przykazala

OK! no problemo i Baryła z nami goni Suprą :)

Opublikowano

no to mamy jasność co do wyjazdu z naszych stron stargard też już się ustawia wypogodziło się też już nam i już tak ma być do przyszłego tygodnia

Opublikowano

No to superancko :D zlecimy sie do Ińska jak przczoly do miodu:D od jutra robie male zakupki :) by bylo przy czym sobie siedzieć :)

Opublikowano

Dobra Pany będę w maszewixie 10:04 :kox:

Będę oczekiwał na ekipę....

Opublikowano

ok my ruszamy jakieś 15 po 10 wiec powinniśmy być najpóźniej o 10:30

Opublikowano

bert851 a no mam jeszcze nasze fele a co spyliles juz swoje ?? :D juz w gps szukam bezdronki w ZST ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.