Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice

1. martinez1980 with Kate terrorist.

2. Djbojus

3. CORNEK

4 .dirty8

5. Cysiu with Asia

Piknie Cysiu Piknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy to kluczewo sniatowo lub makowice ?? a moze zrobimy jakiegos grila na glebokim? sa tam ciekawe miejsca przygotowane do grilowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jeszcze na ile to prawda ale od kilku osób dowiedziałem się że śniatowa nie będzie ze uwagi na brak kasy, 1/4 mili w szczecinie też została odwołana oficjalnie bo jakiś pozwoleń nie dostali, zostają makowice, pracuje razem z prezesem bmw klubu i tam jak najbardziej impreza ma się odbyć więc najsensowniej będzie się podłączyć :] termin jeszcze podadzą.

A co do grilla to sympatyczny pomysł tylko czy frekwencja dopisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 1/4 mili w szczecinie odwolana?? :disgust: A juz ostrzylem zeby :decayed: na wyscig. Co za pech.... ;(

ma być 26 września w wilczych laskach 1/4 mili z pomiarem czasu profesjonalnym, jak chociaż parę osób ze szczecina będzie jechać to ja też się wybieram, no i 17.10.2010 makowice z bmw klubem (będzie bez pomiaru ale dla chętnych 1/4 mili również), tam też lecę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo widzialem dzisiaj w słupsku??Ladne b5 nr ZSW.Srebne na diodach.

Lecialem z tata , kupilismy paska b6 w diselku od czlowieka z pod wejherowa .Jakim autem jechales bo cos mi sie obilo o oczy ale nie wiem dokladnie bo przetyrany trasa bylem kompletnie , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na spotkaniu motoryzacyjny 17.10.2010r.(niedziela) Makowice ,,Bmw On Asphalt - Herbst" Jak przystało na Klub którego pasja krąży wokół jednej z najagresywniejszych aut na świecie, musi być szybko i dynamicznie zatem wszem i wobec ogłaszamy, że zbliżająca się impreza będzie inna od wszystkich. Bardzo długi i wymagający od kierowców nie lada umiejętności tor mający długość kilku kilometrów a także wyścigi na 1/4 mili sposobem pucharowym ale nie tylko. Świetna zabawa w której brać udział mogą wszyscy. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku, tych którzy opanowali swoje auta do perfekcji a także tych z Was którzy dopiero poznają motoryzację i pragną doszkolić się w jeździe!!

1. Motorsport Tor

2. 1/4 mili (system pucharowy) + (drogą losowania) "

Makowice 17.10.2010, wspólny wyjazd spod Reala na słonecznym o 8:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.10.2010 to jeszcze kawal czasu ;p

moze zrobimy jakiegos grila przed tym lub ognicho i dołączymy do tego sesje aut zeby były jakies spoty a nie tylko wypady klubowe na imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.09.2010 wilcze laski klasy są następujące:

1. do 1500

2. od 1500-2000

3. od 2000- 2500

4. od 2500 - 3500

5. pow. 3500

6. klasa diesel

turbo wg pojemności x 1,7= klasa

Zapisy odbywać się będą w namiocie organizatora .

Sam plac zlotu gdzie odbywać się będą konkurencje będzie terenem zamkniętym , wiec dopiero po zapisaniu będzie można wjechać autem, wiec prosimy o wyrozumiałość. Start 20 zł. Obecne będą puchary i nagrody.

martinez będziesz na wilczych laskach czy makowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuurde Panowie dajcie mi życ w tą niedziele i sobotę bo niestety nie dam rady mam chrzciny w niedziele a ur. impre w sobotę wiec odpadam :(w ten weekendzior:( ale potem no problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze na nastepną niedziele juz sie umawiajmy i piszcie do wszystkich ktorzy nie wchodzą na forum i kołujcie drewno:D bo widze ze na tą jakoś nikt sie nie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...