Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem wam tak, wczoraj byłem na kawalerskim i gość który to organizował wymyslsil ze zaczniemy od gokartów, było nas 13 i był mega ogień. Może właśnie dobrym pomysłem na spota jest wyścig na gokartach , zobaczyć można kto jest gość na wajcha:decayed: bylismy na wojska polskiego i naprwde moge polecic

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ludziska wakacje za nami a czy odbył się jakiś spot klubowy ? :D chyba raczej nie :P tak więc czekam z odpowiedziami co wy ludziska na jakiegoś grilla na pożegnanie tych wakacji ?

Opublikowano

obiecanki cacanki a głupiemu radość :facepalm: haha:decayed:

dobra koniec żartów , ustalmy najpierw miejsce i czy chcemy robić ognicho czy grila czy tylko spotkać się pogadać.. mi osobisci podoba się propozycja z dziewokliczem, mozna też spotkać się na głębokim tam gdzie robiliśmy ognicho jakoś w kwietniu tamtego roku, możemy tez pojechać nad jeziorko szmaragdowe zostawić auta na dole i wejśc na widok i tam zrobic ognicho lub grila :)

Opublikowano

ja juz powoli sie zblizam ;D jak cos :D a na kartingu bylismy juz :D ale frekwencja nie byla za ciekawa :/

Opublikowano

ja jestem za ogniskiem bądź grillem ale podjadę dopiero po 14 w okolicach 15

Opublikowano

to nmiedziela godzina 15 miejsce ???

Opublikowano

dziewoklicz ?

Opublikowano

niedziela 15:00 dziewoklicz:banan: tylko którym miejscu na dziewokliczu :wink:?

Opublikowano

własnie poprosze o mapke :P ??

Opublikowano

tam na parkingu mi się wydaje najlepiej będzie

Opublikowano

myslałem że masz jakies fajne miejsce tam upatrzone, mi sie wydaje że lepiej będzie wjechać gdzies bliżej wody gdzie ludzie chodzą na ryby, klapnąć sobie na trawce i zrobić grila bo na parkingu w week może byc dużo aut i ludzie będą marudzić :)

ps. kto jedzie w piątek na zakonczenie sezonu z skm na kluczewo ??

Opublikowano

chodziło mi że na parkingu spotkanie a później się podejdzie bliżej wody :)

Opublikowano

a to nie zrozumiałem, jestem za :)

Opublikowano

Ja juz wiem na dzien dzisiaj ze sie nie wyrobie :( powrot mnie czeka z soboty na niedziala -noc i w niedziele o 17tej na szkolenie do Gdanska wiec dopiero calkowicie wolny bede od srody :( :( :( kazikboy nie dam rady sie zleciec z Toba :(

Opublikowano

spidy zakonczenie sezonu na kluczewie jest w pazdzierniku :P

Martinez mam niespodziewajeke ;)

Opublikowano

a więc kto w ogóle będzie na dziewokliczu bo zaraz się okaże że tylko w 3 będziemy :D

Opublikowano

o kurde a ja myślałem że to kluczewo w tym miesiącu:wallbash:

z dziewokliczem mozemy poczekać do srody jezeli bedą tylko 3 osoby :)

Opublikowano

ja wpadne tylko powiedzcie kiedy i jak dojechać:)

Opublikowano

na dziewoklicz możesz dojechać od strony Podjuch autostradą poznańską jechać i przed mostem odbija się w lewo na parking :) lepiej Ci to wytłumaczą ludziska lokalni :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.