Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

jak ktoś chciałby stanąć z autkami typu Megane Sport 2,0T 250 KM czy Lancer EVO 10 350 KM oraz parę innych to będzie taka możliwość na lotnisku w kluczewie w tą bądź przyszłą niedzielę, dokładne info podam jutro. Bez sprzętu pomiarowego za to filmiki będą z tego kręcone. Poszukiwane auta 150KM+ Ktoś chętny?

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi też czwartek i niedziela pasi ale najpierw muszę odebrać autko od doktora :confused4:

CORNEK jak by to była przyszła niedziela to ja bym z chęcią podjechał jestem ciekawy jak moja niunia po zmianie turbinki na hybrydę k04 i wywaleniu kata będzie latała niestety jeszcze ori program :confused4: ale już nie długo :gwizdanie:

dobra zostaje sztywny termin pierwsza i trzecia niedziela miesiaca a jak sie pospotykamy troche i komus nie bedzie pasowalo to pomyslimy nad zmianą :gwizdanie:

Kurde Panowie mieszacie miało być pierwsza niedziela i trzeci czwartek i ja bym za tym obstawiał

mozemy zmienic na pierwsza niedziela trzeci czwartek tylko zeby osoby które nie wchodzą za czesto sie nie pogubiły to pomyslelismy o pozostaniu przy samej niedzieli co drugi tydzien, ale jezeli chcesz mozemy w kazdej chwili zmienic :)

jutro jadę po auto także już się będę zjawiał ale wracam z 3city dopiero w niedzielę w nocy.

Dla chętnych którzy chcieli by stanąć jeszcze zanim śnieg spadnie na nieoficjalnej kresce, mają być m.in Lancer EVO 10 350 KM, Lancer EVO 400 KM, Golf 6 2,0T 270 KM, Renault Clio Sport 2,0 200 KM jak również przeciętne typu Octavia 1,8T 200 KM to zapraszam. Nie będzie sprzętu do pomiaru czasu bo jest to bardziej spontan spot ale odmierzone 400 m i parę osób kręcących filmiki z przejazdów więc myślę ze jak nie macie co robić w niedziele 21.11.2010 o godzinie 12:00 to można wpaść na lotnisko w Kluczewie pod Stargardem Szczecińskim. Teren głównego pasa startowego gdzie odbywają się imprezy.

CORNEK napisales ze mile widziane auta powyzej 150 Km. Moja ma 150 w dowodzie i to jak wychodzila z fabryki. Teraz to moze ma 150- (nie wiadomo ile tych koni lata luzem po polu) takze ja bym sie chyba skompromitowal jak bym stanal na kresce z takim 200 konnym clio :no:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 09:36_________________________________________________Co do spotow, ja obstawiam kazda pierwsza niedziela miesiaca to bankowo. Co do czwartkow, ja nie mam nic przeciwko mnie nie ma bo akurat jestem we wrocku, gdybym byl na miejscu to na pewno bym sie pojawil. Jesli chodzi o 3 niedziele miesiaca, mi to bez roznicy i tak niedziele mam wolna to dla mnie rownie dobrze moze byc nawet i co weekend (jak w CIVIC club). Ale ostatnio mialo niby cos byc w 3 niedziele, pojechalem i nikogo nie bylo. Mozna sprobowac, ja jestem jak najbardziej za spotami nawet co te dwa tygodnie. Jednak przypuszczam ze juz sie przyjela ta pierwsza niedziela.

No i mam propozycje. Biorac pod uwage pore roku jaka juz jest itd to moze by tak przesunac spoty niedzielne na godz 16 nie bedzie tak ciemno. A im blizej bedzie lata to bedziemy znowu wracac do pozniejszych godzin spotow (20:00) Co cala reszta na to??

denveco przeciez nikt nie potwierdził wtedy że przyjedzie w tą 3 niedziele o której wspominasz;]

Spotykamy sie i tak tam gdzie jest jasno wiec godzina mi bez różnicy która;] zarówno 3 niedziela i 3 czwartek mi pasują więc mi to rybka;]

kurde ciezko tu cos ustalic :kox:

pytamy o propozycje to nikt sie nie odzywa , ustawi sie stały termin to dopiero propozycje :gwizdanie:

mi to jest ryba jaki dzien ale jak mówimy o niedzieli to nie chcial bym zeby spoty byly za wczesnie zeby wszyscy zdązyli powracac z spotkan rodzinnych obiadów itp itd bo róznie kazdy spedza ten dzien :)

14.11.2010 godzina 12:00 chociwel drifting

21.11.2010 godzina 12:00 kreska kluczewo