Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i ja wpadne na kluczewo oczywiscie nie bede sie sciagal :P bo moja turbina juz jest na koncowce ale popatrzec ;) moze moze ::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz na koncówce ? czemu?

ja 14ego pojade bo nawet na nk u kumpla widzialem ze zaprasza bo bedzie jezdzil to zobacze co tam pokaze :)

jedzie ktos z was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornek, jak pojechaliście to jeden gosciu mówil ze go kiedys objechales hah :)

dla samej akcji z policją opłacało sie jechac na chociwel.. poza tym w kólko jezdziły bm-ki i w sumie tyle ; :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spocik planowo sie szykuje, a jedzie ktos na kluczewo ? ja prawdopodobnie pojade ale jako pasazer :drunk::naughty: i jezeli pojade to na spocik na wałach raczej nie wpadne ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech to kurzy dziub mam inwenturę w robocie od piątku, jak się wyrobię to będę w niedzielę na kluczewię, a jak nie to albo się spóźnię albo mnie niebędzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na wałach nie wiem czy będę na pewno będę w Stargardzie na Kluczewie także jak dasz rade to wpadaj o 12 na lotnisko będzie można zrobić logi dynamiczne przy okazji i oblukać ten sterownik skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na wałach nie wiem czy będę na pewno będę w Stargardzie na Kluczewie także jak dasz rade to wpadaj o 12 na lotnisko będzie można zrobić logi dynamiczne przy okazji i oblukać ten sterownik skrzyni

wlasnie to jest problem. ale ok, pewnie i tak sie jakos zlapiemy :)

aaa, umialbys odblokowac pelny FIS? i tak musze jeszcze manetke kupic, ale to chyba bedzie mniejszy problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo nas będzie i tak ma być :)

arczito nie wiem czy umiem odblokować pełny fis będzie trzeba poczytać a potem popróbować :decayed: wpadaj na kluczewo jak dasz radę zobaczymy jak mocno 2.0T objeżdża 1.8T a może i nie objeżdża :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...