Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Ford Escort] Błękitny Grom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Wam mój nowy nabytek. Samochód do lansu ale i do ścigania dzięki wspaniałym własciwościom jezdnym i nieziemskim przyspieszeniu. ;)

Marka: FORD

Model: ESCORT

Rocznik: 1992

Silnik: 1.4 doładowany podtlenkiem (podziekowania dla LPG POWER PROTECTION)

Napęd: przód

Brak ABSu i wspomagania bo to dla cieniasów :P

Wyposażenie: Szyberdach, kierownica, 4 szyby otwierane, oryginalne kołpaki i ogromne 13 calowe felgi, hak i klakson (działa :) ), 4 furtki, 3-ramienna kierownica Ambition :P

Auto kupiłem, żeby niewydawać tyle kasy na paliwo a jednak dojeżdżając do pracy nie potrzebuje 300 koni i spalania 18/100. Jako furka do toczenia się sprawuje się świetnie i spełnia 100% moich oczekiwań (tzn. tanio jeździ)

892168021_1

892168021

892168021_2

892168021_4

892168021_5

892168021_6

Opublikowano

"Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem." :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba wole dieslem niż takim błękitnym gromem

pozdrawiam

Opublikowano
:polew: Gdyby mogl mowic, to mialby ciekawa historie do opowiedzenia :decayed:
Opublikowano

Ale śmietnik :polew:

Kali już było zainwestować w Hondę..przynajmniej kręci się wysoko a cały silnik kosztuje 1 kpln :kox: :kox:

Opublikowano

Przemegabagno :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Szyber w dechę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem." :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba wole dieslem niż takim błękitnym gromem

pozdrawiam

kazdy wyznaje inną politykę, a że to moje auto a nie Twoje to wole oszczędzać takim w gazie niż jeździć jakimkolwiek dieslem. Miałem propozycje ładnego mondeo, naprawde zadbany itd ale odpadł bo to własnie diesel.

A eSa teraz troche urośnie w siłe i będzie jako auto do pojeżdżawek itd. a na codzień do pracy będzie Grom :good:

Opublikowano

Niezła maszyna :wink4: Ale co tak 5 drzwiowa jak tylko na dojazdy do pracy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kali już było zainwestować w Hondę..przynajmniej kręci się wysoko a cały silnik kosztuje 1 kpln :kox: :kox:

tutaj kosztuje 500 zł. Nie szukalem ani rakiety ani niczego do scigania itd bo to mam. Szukałem oszczędności i znalazłem. Ja jestem zadowolony :wink4:

Ale co tak 5 drzwiowa jak tylko na dojazdy do pracy

po przesiadce z A3 3-drzwiowego stwierdzam, że nie lubie takich aut. Wole mieć wiecej drzwi i jak ktoś chce wsiadać do tyłu to ja się nie musze ruszać.

Opublikowano

Ja bym z miejsca wy***rdolił tą kierownicę..wygląda jak od Żuka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym z miejsca wy***rdolił tą kierownicę..wygląda jak od Żuka :wink4:

znajde coś ładniejszego i dam Ci do obszycia :naughty:

Opublikowano

Kali już było zainwestować w Hondę..przynajmniej kręci się wysoko a cały silnik kosztuje 1 kpln :kox: :kox:

tutaj kosztuje 500 zł. Nie szukalem ani rakiety ani niczego do scigania itd bo to mam. Szukałem oszczędności i znalazłem. Ja jestem zadowolony :wink4:

Michał...ale zawsze to Ford :shocked:

Brejdaka Honda po swapie 115 KM daję rade..na dwójeczce 120 :kox: Spalanie 10 gazu :wink4:

Ja bym z miejsca wy***rdolił tą kierownicę..wygląda jak od Żuka :wink4:

znajde coś ładniejszego i dam Ci do obszycia :naughty:

:good:

I nabe...zawsze to się lepiej kręci :wink4: I nie jest smutno jak piz*a w tym środku :decayed:

Opublikowano

wyczesany :kox:

:polew:

Opublikowano

Ale Toi Toi , hyhyhyhy

Opublikowano

O kur** ale furacz..

Kali mozemy się zlapać na światłach "nowymi furami"

Rozumiem ze za tydzień wpadasz Błękitnym Gromem na spotaa??

Opublikowano

Nosz karwa fa - nie mam pytań :bag: :bag: :bag: :laghing2:

Hahahahahahahahahahahahahahahaha

Toż Cię poniosło :naughty:

Opublikowano

o f*ck :shocked: killer zabojca :kox:

Opublikowano

hehehe ford gówno wort :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz kali będzie wieczór s4 na d*py leciał a rano będzie fordem odwoził po pierwsza aby juz kosztów nie podnosić, a po drugie zeby sie d*pa więcej nie pokazała :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe jeszcze wczoraj na spocie sie śmiałem że głupio tak tylko na paliwo robić :polew: :polew: :polew:

Kozak i juz :polew: :polew:

Opublikowano

"Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem." :polew: :polew: :polew: :polew:

pozdrawiam

"Nawet dobre zapalniczki są na benzynę..."

:polew:

Opublikowano

Góral.. Tylko pamiętaj.. Że nie każda morda pasuje do Forda.. :tongue4:

Opublikowano

Bardzo dobrze zrobił :tongue4: A wy od gnojowozów się odczepcie :gwizdanie: :kox: :kox:

Niedługo gnój będzie droższy niż benzyna to pogadamy :naughty: :naughty: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.