Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Ford Escort] Błękitny Grom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale cyca trochę ma :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: no more questions Poziu :gwizdanie:
Opublikowano

Ciekawe z czego te plamy wokoło GROM'a :gwizdanie

Arkadyjscy pedzie się tasowali :polew: :polew:

ale cyca trochę ma :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Klata jak gęś wyścigowa :decayed::naughty::kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Plamy pod autem to topniejący śnieg.

a zdjęcie robione dla jaj wczoraj na spocie A3. Zimno było ale mam teraz polewke z tego :polew: :polew: :good:

a ze kaloryfery juz wyszły z mody więc ja mam zainstalowany boiler na brzuchu ;)

Opublikowano
  • Autor

gdybym miał 15 tysi ojro to bym sobie inaczej życie ułożył :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:Kali niezle te spociki escortow,masz taka mine ze nie wiem czy wlasnie nabijales nitro czy byles przed regulacja wydechu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jestem rozjebany na łopatki :polew:

ale mięśnie to ci powiem, ze masz jak bocian pięty :decayed:

Ja bym tym autem nawet w kominiarce nie jeździł bo czasaami ktoś by mnie na światłach w mieście po oczach rozpoznał i dopiero mieliby ze mnie polewke :)

Opublikowano

o kufa :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie znalem was od tej strony :gwizdanie:

Opublikowano

Najciekawsze jest to, że Poziu też jeździ na spoty Escortów ;-)

Opublikowano
  • Autor

nie jestem godzien, żeby jeździć z takim spojlerem wielkim. Do tego trzeba być conajmniej vipem :polew:

po za tym ta moc, 150 koni to juz rakieta, bałbym sie :decayed:

a co do forda to jestem mile zaskoczony ze dzisiaj pomimo mrozu odpalil rano bez zająknięcia :naughty:

Opublikowano

a co do forda to jestem mile zaskoczony ze dzisiaj pomimo mrozu odpalil rano bez zająknięcia :naughty:

...rozpaliłeś pod nim ognisko ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co do forda to jestem mile zaskoczony ze dzisiaj pomimo mrozu odpalil rano bez zająknięcia :naughty:

...rozpaliłeś pod nim ognisko ? :decayed:

a powiem Ci ze nie. Sam byłem zdziwiony bo spodziewałem sie problemów a tu pyk i pieknie odpalił. Jednak fordy nie sa takie złe :naughty:

Opublikowano

Jednak fordy nie sa takie złe :naughty

Załóżcie z Oniakiem nowy klub :D

Opublikowano

fordy jak to fordy :decayed: nasza fiestka 1.1 też się dało po polsce jezdzic i nawet się rozpedzała do tych 140, pozniej to juz trzeba czasu :decayed: ale escort 1.4 to on nie jedzie w ogole... :wallbash: trzebabyło szukac taniej 190-tki -to to jest bezawaryjne :good:

ale gromek nie taki zły :evil:

Opublikowano
  • Autor

160 swoim jechałem i nie ma tragedii. fakt ze wiecej sie balem bo mialem wrazenie ze wylece z drogi. ale tak do 120-130 to spokojnie sie smiga. I jak dobrze biegi zmieniac to jestem pierwszy z pod swiateł :naughty:

chyba ze komus sie noga omsknie i wiecej gazy nacisnie :polew:

Opublikowano

160 swoim jechałem i nie ma tragedii. fakt ze wiecej sie balem bo mialem wrazenie ze wylece z drogi. ale tak do 120-130 to spokojnie sie smiga. I jak dobrze biegi zmieniac to jestem pierwszy z pod swiateł :naughty:

chyba ze komus sie noga omsknie i wiecej gazy nacisnie :polew:

A to można jeszcze więcej niż do podłogi pocisnąć :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Super :good: jakie mody :)

Opublikowano

Ja ze swojego Escorta wycisnąłem 200 km/h na A4

609229f64c.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.