Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????


Katarzyna i Albert flor

Rekomendowane odpowiedzi

Zmorą jest dla mnie hologram przyklejany na szybe. ponieważ jednak nie zmieniamy często samochodów to ich usuwanie stanowi dla mnie zagadkę :shocked: Kto zna jakiś prosty sposób (co by tego nie drapać i nie rysować szyby) na usunięcie hologramu????????

:a4fan:

Pozdrawiam Florentyna :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp: Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????

« Odpowiedz #1 : Dzisiaj o 15:41 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

podgrzej

Co by nie porysować a żyletka to mi sie dobrze nie kojarzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co da sie zdrapac to zdrapac, a reszte to jakims plynem - ja np mam taki co reklamy zmywają i wszystko schodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak usuwałem to stosowałem aceton do paznokci i poschodziło troszkę męczarni ale zeszło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzej suszarka do włosów i pozniej żyletka :wink:

Tak jak kolega pisze.

Jak wymienialem szybe to w podobny sposob mi przeniesli nalepke ze starej na nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby paluchów sobie nie pociąć można zastosować nożyk do tapet oraz dodatkowo lekko podgrzać szybke suszarką od zewnątrz to co zostanie delikatnie zmywaczem do paznokci tak żeby nigdzie on nie kapnął bo plamy na tapicerce murowane :a4fan::afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie ma suszarki to zostawić autko w "dobrym słońcu" i jak się nagrzeje porządnie to schodzi prawie sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś benzyna na szmatce ??? może da rade . bo jeśli zostały ci tylko kawałki tej naklejki na szybie to benzyna powinna to zmyć sam zmywałem jakąś naklejkę która nie chciała zejść i u mnie poszło tylko nie wiem jak będzie z ta od rejestracji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zrywalem u siebie to dzialalem suszarka i palcem zwijalem ten klej w male kuleczki. Nawiasem mowiac oparzylem sie od goracego szkla ale czego sie nie robi dla Audi :) Ostatecznie w ruch poszla szmatka nasaczana roznorakimi specyfikami. Niestety nic to nie dalo i o dziwo najskuteczniejsza okazala sie po prostu slina... Po okolo pol godziny nie bylo sladu najmniejszego po tej zakichanej naklejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem sama zyletka i nie porysowalem

tak samo jak folie z szyb czyli najpierw zyletka albo szczoteczka taka z sterczacym wlosem

lepiej podgrzac wtedy lepiej schodzi

a potem rozpuszczalnikiem nitro na szmatce ! i wszystko schodzi picus glancus :)

jesli masz kogos kto robi folie do szyb to oni maja full profesjonalne super ostre cienkie nozyki ;) pozycz i tym zejdzie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że od czerwca autor wątku sobie poradził :polew:

ale jeśli nie to ja w poprzednim aucie zrywałem wierzchnią folie normalnie ręką a klej który został denaturatem :drunk::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby paluchów sobie nie pociąć można zastosować nożyk do tapet oraz dodatkowo lekko podgrzać szybke suszarką od zewnątrz to co zostanie delikatnie zmywaczem do paznokci tak żeby nigdzie on nie kapnął bo plamy na tapicerce murowane :a4fan::afro:

Tego samego sposobu użyłem, bez większych problemów zeszło. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...