Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladna felga...ale co to za zawias bo mi sie wydaje ze jakis podwyzany :mysli::wink4:

a tak powaznie to ja tez mam 18" na 1BA i stoi chyba troche nizej :mysli: no chyba ze tak wyszlo na zdjeciach :mysli:

Opublikowano

kolor masz najlepszy :gwizdanie:

wszystko piknie ale przód zepsułeś :no:

wyrzuć te lampy przód bo jest masakra :(

:good:
Opublikowano
  • Autor

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

Opublikowano

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

no ja tez mam 1BA (komfory jak to piszesz) i wydaj mi sie ze jest nizej

Opublikowano
  • Autor

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

no ja tez mam 1BA (komfory jak to piszesz) i wydaj mi sie ze jest nizej

to może już masz amortyzatoy słabe przez to niżej siedzi :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nowe koła ładne ale mogłbys z nim isc do ziemi zeby nie było allroad :tongue4:

Opublikowano

nowe koła ładne ale mogłbys z nim isc do ziemi zeby nie było allroad :tongue4:

auto juz jest blizej ziemi, tylko wlasciciel zapomnial wkleic nowych fotek :wink4:

teraz wyglada duzo lepiej :good: ale jak dla mnie to i tak duzo za wysoko :>

Opublikowano
  • Autor

ej norka...właściciel nie zapomniał tylko nie ma kiedy fotek zrobić :> a wiesz u mnie te -30mm to dużo ale w porównaniu do twojego gwinta to nic specjalnego hehehe

Opublikowano

siemaneczko laki :) co tam słychać w krainie wiatraków :P?

wróciłeś do ledów ? jeśli już planujesz je zostawić proponuję Ci lekką ściemę i będzie :kox:

coś na wzór młodego droga ;)

pozdro i do zobaczenia na jakimś zimowym spocie :wink4:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

az dziwne ze sie tu nie odezwalem :gwizdanie: wielki plus ze sedan i czarny :good: plany konkret :good: laki Ty Holandii pracujesz?

Opublikowano

on w NL pracuje, ale z tego co się orientuję jest jeszcze w PL :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak David ja w holandii naginam....do planów doszedł ostatnio spoiler s4 ori :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:25_________________________________________________no i satynowe obudowy juz lezą w garażu :naughty:

Opublikowano

tak David ja w holandii naginam....do planów doszedł ostatnio spoiler s4 ori :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:25_________________________________________________no i satynowe obudowy juz lezą w garażu :naughty:

Luki plany :good: i zajeb..., ze czarna :kox:

Opublikowano

dobry mod ze spoilerem s4 :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

Opublikowano

z tyłu to wyglada jak u mnie :good:

LED'y 2 kominy i lotka S4 :naughty:

Opublikowano

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

no niestety jeszcze nie :confused4: okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi

a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

no niestety jeszcze nie :confused4: okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi

a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?

nie bo mam chrom listwy wokół drzwi i chce zostawic dla kontrasu..jakby nie chrom wokół szyb to pusciłbym wszystko w czern [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:50_________________________________________________

z tyłu to wyglada jak u mnie :good:

LED'y 2 kominy i lotka S4 :naughty:

no tak tylko że ja 2 kominy mam juz ori i nie musiałem dokładać :naughty: a ledy mam juz dłuuuuuugo :decayed: kupiłem je ledwo sie tylko pokazały hehe

Opublikowano

Witam wszystkich .. Tak wogole ładne autko ;) . Mam audi a4 b6 2.5 tdi 163 PS . Ona ma 2 rurki z tyłu z prawej i lewej . chcę zrobić ,żeby wystawały jak w 1.8 turbo :) Wiem ,że tak idzie :) No i też chcę ten spoiler dać jej .. I aluski 18 albo 17 .. ale pewnie wezmę 18 :) Gdzie wy kupiliście te dodatki :) ?

Nie chcę za bardzo przez Allegro zamawiać .. ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.