Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
laki dekory białe masz? i te obwódki szyb też? Czy to alu tak dziwnie wygląda:whistling:

nie nie..obwódki chrom a dekory alu szczotkowane z b6:decayed:.tak chyba wyszło na fotce że białe wyglądają

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 10:46 ----------

no i w koncu doszło...lusterka fotochromy elektrycznie składane:kox:

dsc02662.JPG

dsc02663u.jpg

Opublikowano

pięknie :thumbup1:

ale Laki myśl i słuchaj starszych - korby są bleeeeeee :decayed:

Opublikowano

Swietny ten Twoj sedan :slina:

Opublikowano

piekne lustra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki...no może kiedyś wpadnie elektryka ale wątpie.jak juz to teraz skupiłbym sie na czyms innym typu hamulce 320 i jakis soft

Opublikowano

Dobrze, że Wodzisław może szczycić się Twoją rezaniną bo drugiej takiej dopieszczonej na naszej dzielni nie ma...mod na duży plus :naughty:

Opublikowano
dzieki chłopaki...no może kiedyś wpadnie elektryka ale wątpie.jak juz to teraz skupiłbym sie na czyms innym typu hamulce 320 i jakis soft

Dobry kierunek :thumbup1:

Opublikowano
pięknie :thumbup1:

ale Laki myśl i słuchaj starszych - korby są bleeeeeee :decayed:

kolega walczy z wagą :naughty: zmiany :kox:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

dzieki chłopaki...no może kiedyś wpadnie elektryka ale wątpie.jak juz to teraz skupiłbym sie na czyms innym typu hamulce 320 i jakis soft

Dobry kierunek :thumbup1:

bardzo a nie elektryka :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe mody żeby nie było że nic sie nie dzieje:decayed: ...zasłonki dedykowane(tylne boczne szyby i te małe okienka) żeby był komplet z el.roletą

dsc02786va.jpg

dsc02785aw.jpg

no a do tego listwy s4..miało nie być ale trafiłem w naprawde dobrej cenie:decayed:no i za zgodą mojej żonki:decayed:

dsc02784e.jpg

dsc02782k.jpg

dsc02787lp.jpg

chłopaki doradzcie jak pomalować te listwy?zostawić takie jak są..jakby szare ,walnąć pod kolor budy czy w czarny mat?

Opublikowano
  • Autor

właśnie chodzi o to ze Aga sama nie wie na jaki kolor:wink:

Opublikowano

no w końcu wpadły te listwy - idealnie paują do zderzaków wydechów i lotki :kox:

maluj tylko i wyłącznie w kolor auta :wink: w mat nawet się nie zastanawiaj :wink:

Opublikowano
nowe mody żeby nie było że nic sie nie dzieje:decayed: ...zasłonki dedykowane(tylne boczne szyby i te małe okienka) żeby był komplet z el.roletą

http://img195.imageshack.us/img195/7650/dsc02786va.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/2207/dsc02785aw.jpg

no a do tego listwy s4..miało nie być ale trafiłem w naprawde dobrej cenie:decayed:no i za zgodą mojej żonki:decayed:

http://img823.imageshack.us/img823/8534/dsc02784e.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/7854/dsc02782k.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/4721/dsc02787lp.jpg

chłopaki doradzcie jak pomalować te listwy?zostawić takie jak są..jakby szare ,walnąć pod kolor budy czy w czarny mat?

a ja w jeszcze lepszej :lol1: obojetnie czy zrobisz je w mat czy w kolor budy i tak bedzie :kox:

Opublikowano

miodzio:slina:

moim skromnym zdaniem w kolor auta je zrób :wink:

Opublikowano
  • Autor

norka jeszcze raz dzięki za listwy:notworthy:

Opublikowano

w kolor

Opublikowano

Ja bym wywalił tą tylną dokładkę bo dla mnie ta siateczka jest masakryczna :OMG::OMG:, wrzuć od S4 lub s line i będzie git

Opublikowano
  • Autor

s-line jest jak mamba...prawie wszyscy ją mają.a ja nie chce:wink: wole votex'a

Opublikowano
wole votex'a
jest fff pytę
Opublikowano

w kolor koniecznie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.