Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania


aju

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno gdzieś przy zbiorniczku :) ale nie wiem dokładnie który to może pokażesz na fotce ?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d104aad63482ba82

a co mi to w ogóle da że odłączę ? skoro się nie zapala pomimo płynu na poziomie poniżej minimum ?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________a mogę nie mieć czujnika płynu hamulcowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno gdzieś przy zbiorniczku :) ale nie wiem dokładnie który to może pokażesz na fotce ?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d104aad63482ba82

a co mi to w ogóle da że odłączę ? skoro się nie zapala pomimo płynu na poziomie poniżej minimum ?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________a mogę nie mieć czujnika płynu hamulcowego ?

to co na zdjeciu jest widoczne to zbiornik od wspomagania tylko tam nie dolewaj plynu hamulcowego bo spier... pompe wspomagania i bedziesz mial zabawe zbiorniczek hamulcowy jest na podszybiu

kur... jak sie nie znasz chlopie na autach zostaw to w spokoju i jedz do kogos kto sie zna!!! bo tylko sie w koszty laduejsz jak nie wiesz gdze jest taki czy taki zbiorniczek to zobacz w instrukcje uzytkowania auta tam jest wszystko napisane dokladnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trezor4 nie mów, że do zbiornika płynu wspomagania dolałaś płyn do hamulców :shocked:

chłopie rób z tym porzadek szybko bo będziesz płakał jak wydasz miliony na naprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zeby takiego kur... pojecia nie miec o autach to jest masakra no gdzie to ma sie do plynu/zbiorniczka hamulcowego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno gdzieś przy zbiorniczku :) ale nie wiem dokładnie który to może pokażesz na fotce ?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d104aad63482ba82

a co mi to w ogóle da że odłączę ? skoro się nie zapala pomimo płynu na poziomie poniżej minimum ?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________a mogę nie mieć czujnika płynu hamulcowego ?

Kolego zbiorniczek masz na tym zdjeciu na czerwono zaznaczony i tam tez jest wtyczka z czujnika

silnikb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nic nie dolałem jeszcze :) i rzeczywiście mam słabe pojęcie o autach i raczej nic nie dotykam wiec prosiłem o pomoc.... dzięki w takim razie za wszystko i nie denerwujcie się :) muszę takim razie dolać płynu do wspomagania .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsadnie ze najpierw zapytales bo bys takiego syfu w pompie narobil ze lez by ci braklo na pozniejsze naprawy

kup 0,5 litra plynu do wspomagania i bedzie lux dolej ciut ponad max i bedzie jeszcze lepiej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast włacza sie ten wykrzyknik podczas gwałtownego startu i po chwili gasnie :blink: w żadnych innych okolicznosciach tego nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast włacza sie ten wykrzyknik podczas gwałtownego startu i po chwili gasnie :blink: w żadnych innych okolicznosciach tego nie ma :gwizdanie:

za duża moc go wyrywa i czujnik nie nadąża :polew::tongue4:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z innej beczki pytanie. Jak często dolewacie płyn do zbiorniczka? Hamulce miałem robione jakieś 11 tyś km temu. Wtedy też wymieniałem cały płyn (przynajmniej tak kazałem mechanikowi). Teraz zaświecił mi się komunikat. Dolałem i jest ok. Pamiętam, że kiedyś już też mi się płyn skończył ale wtedy to zwaliłem na skrajnie zużyte hamulce. Żadnych wycieków nie znalazłem ale też nie przyszło mi do głowy szukać koło skrzyni biegów, chociaż też nic mi się tam w oczy nie rzuciło. Czy taka prędkość ubywania jest zdrowa i spowodowana tylko zużyciem klocków (i sprzęgła?) czy jednak gdzieś mi się układ poci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...