Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panie i Panowie :hi:

Zapoznajcie sie z moją świnką Audi A4 B5, data produkcji 16.05.97r.

Informacje z VIN sprawdzony i nie ma zadnych informacji na temat uszkodzeń, wymieniona była spreżarka klimy w 2005 roku i grzanie foteli, oraz silnik tylnej wycieraczki, licznik z dnia 2005-06-20 wskazywał 185 920 km

nowszych wpisów brak.

Silnik - 1.9TDi AFN 110PS.

Miłość od pierwszego wejrzenia, kupiłem ją godzine po ogłoszeniu, we Wrocławiu w styczniu 2010r. o godzinie 22 :)

Piec:

AFN -1.9 TDi - 110 koni

- wyczyszczone turbo;

- wymienione wężyki podciśnienia;

- usunięty kat;

- olej Mobil 10w40 co 10 koła

Zawieszenie:

Seryjne -20mm 1BE przód

kayaba - tył

Modyfikacje:

-sprężyny Eibach PRO -30;

Układ Hamulcowy:

- Zaciski ATE 288;

- Tarcze ATE POWER DISC 288mm;

- Klocki FERRODO 1326;

- Zaciski pomalowane na czarno;

Koła:

- LATO A4 17 cali s-line + opony SEMPERIT 235/45;

- ZIMA RONAL czarne 15 cali + opony BRIDGESTONE 195/60;

OSWIETLENIE

- Przód poliftowy xenon Valeo;

- Żarniki D2S Philips ~5000K

- Tył lampy poliftowe;

NADWOZIE

- Rzadki w b5 kolor LY7L szary agatowy-metalik;

- Zderzak S4;

- Gril S4;

- Antena pod GPS;

- Dokładka zderzaka tył PDC;

- Listwy progowe od polifta;

WYPOSAŻENIE:

- AIRBAG x4;

- ABS;

- Siedzenia jasny welur;

- Kanapa z workiem na narty;

- Podgrzewane fotele;

- Pełny FIS;

- Parktronik;

- Kiera od S4;

- Skórzana dźwignia ręcznego i gałka biegów;

- Podłokietnik;

- Tempomat;

- El szyby;

- Domykanie szyb z pilota;

- El lusterka;

- Klimatronik;

- Audi concert 6 głośników + sub + zmieniarka 6CD

- Podświetlane kratki nawiewów;

1X5bwi-d3a4078f3920a60c58d92fa619569ab4-resize.jpg

dcl2J.jpg

Mam wizje aby cała była czarno szara i pomału to realizuje. Srebrne dokładki lusterek wywalone, zaciski pomalowane na czarno.

W dniu 30.11.2010 wyczyściłem turbine, wypaliłem kolektor dolotowy.

PLANY:

- Elektryka szyb tył;- odpuszczone

- Podłączenie do końca parktronika;- zrobione

- Fele 17 lub 18 od porsche;

- Halogeny S4;- własny projekt zrobione

- Możliwe, ze wywalę kata i zaślepie EGR; - kat wyjechał, EGR na wiosne

23092011697.jpg

23092011698.jpg

23092011699.jpg

Opublikowano

fajny przód :good:

dodaj więcej fotek

Opublikowano

a ja nie widzę fotek... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak zdeżak S4 to i progi by pasowało i tył. Tak to wygląda kaszaniasto :mysli: Chrom lusterka :sick3: Reszta może być :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie mam go 3 dni

Opublikowano

Boczne drzwi maja inny kolorek czy tylko mi się wydaje? :mysli:

Poza tym ładne autko, czekamy na więcej zdjęć.

Opublikowano

Boczne drzwi maja inny kolorek czy tylko mi się wydaje? :mysli:

Poza tym ładne autko, czekamy na więcej zdjęć.

też tak się zastanawiam... :gwizdanie:

zdjęcie już widzę, szkoda że tylko jedno, ogólnie to na lato dobra felga 18'' i będzie ok

Opublikowano

Wrzuć zdjęcia :)

A czemu świnka? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

błotnik ma delikatni inny odcień, świnka tak poprostu ma ksywke wrzuce foty jak będzi eładniej to ją umyje i wtedy coś wrzuce. co do 18 to chyba wrzuce 17

Opublikowano

no ładna, ale wydaje mi się, że maska jest też z polifta bo nie mogę sie dopatrzec spryskiwaczy...

Opublikowano

no ładna, ale wydaje mi się, że maska jest też z polifta bo nie mogę sie dopatrzec spryskiwaczy...

zle patrzysz :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze kilka fotek, jaką felge widzicie na lato??

1XFHi0.jpg

1XFMhi.jpg

1XFWfS.jpg

1XFYL0.jpg

Opublikowano

jeszcze kilka fotek, jaką felge widzicie na lato??

gdzie te fotki?

Opublikowano

fura ladna :good: zmieniaj fele :kox:

Opublikowano

Super furka, zderzak z eski nic tylko fmic'a upychaj :naughty: Mam prośbę zrób zdjęcie auta z lewego bądź prawego profilu (bok) Sam myślę nad zderzakiem z eski a mam srebrny lakier (malowanie reszty nie wchodzi w grę a na komplet mnie nie stać )

Opublikowano

fajna :good:

czemu świnka :?: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak ją nazwałem, ksywka mojej znajomej :P nie wiem jaką felge dawać co z 17 polecacie

Opublikowano

kolor SUPER, miałem taki w B4 i naprawdy :good:

na temat diesli się nie wypowiadam :przebiegly:

17 z audi daj i będzie lux, auto ma spory potencjał, lusterka :wallbash:

jak się Tobie zepsują czujniki parkowania to napewno nasze drogi się skrzyżują :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co jest złego z tymi lusterkami, mi sie podobają, parktronic musze podłączyć mas zmoże jakies schematy tego, jak sie ociepli to to zrobie teraz mi sie nie chce

Opublikowano

a to nie masz wiązki, sterownika, głośniczka??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.