Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Świeci kontrolka Air Bag.


DanielW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsiadlem do auta odpalam a tu bach kotrolka airbag sie świeci , od kupna auta nigdy nie mialem takiego problemu co to moze byc? Nawet po zgaszeniu i wlaczeniu go jeszcze raz caly czas sie swieci.Pozdrawiam

vag prawde ci powie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo prawdopodobnie nastąpiło przerwanie dopływu pradu gdzies na kostkach z powodu włazącego ostatnio wszędzie mrozu no i ewentualna awaria sterownika ale z vagiem do wiosny brrrrrrrrr,brrrrrrr czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być coś z pasami, jedz na kompa i usuń błąd, kiedys zapaliły sie też, kumpel usunął błąd i już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie teraz zerknolem i kiedys kolega dal mi takie urzadzenie elm 327 v1.5 (nigdy nie uzywane przezemnie) chyba to urzadzienie jest do diagnozowania . Wyczytalem w internecie ze jakis program jest do tego potrzebny wogole bedzie dzialac to w audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a wy macie kryształową kulę? :cool1:

Kolega Wihajster napisał wyżej:VAG,VAG,VAG....Po pierwsze trzeba wiedzieć która poduszka za palącą kontrolkę odpowiada,po drugie trzeba zlikwidować przyczynę palącej się kontrolki,a dopiero później skasować błąd.

Jeżeli kolega DanielW ma boczne poduszki(w fotelach)częstą przypadłością są poluzowane lub zaśniedziałe połączenia w kostce od bocznej poduszki kierowcy(kostka jest pod fotelem).Ale na początek VAG.

Kolego DanielW to:elm 327 v1.5 wywal do kosza,w dziale diagnostyka VAG jest post na temat interfejsów diagnostycznych do audi,zajżyj tu;

http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html i sciągnij sobie program vag-com 311.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo prawdopodobnie nastąpiło przerwanie dopływu pradu gdzies na kostkach z powodu włazącego ostatnio wszędzie mrozu no i ewentualna awaria sterownika ale z vagiem do wiosny brrrrrrrrr,brrrrrrr czekam

a dlaczego do wiosny :?: :mysli:

jak masz VAGA to podepnij i zobacz co i gdzie jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem. najpierw podłącz VAG ,żeby dowiedzieć sie, gdzie tkwi usterka, może pokazać błąd sygnału czujnika zdeżeniowego. Możliwe że snieg lub woda powoduje jakieś przebicie na stykach czujnika. jest zamontowany na podłużnicy za zdeżakiem i niestety narażony na wszystko co wypada spod opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo parkuje pod chmurką sniegu duzo, zaspy takie,mróz no i nie chce sie w tym upale grzebac w aucie, najwazniejsze ze odpala od kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne tych vag nie ogarniam 75 postów a kazdy pyta ktory leprzy i co ma kupic z tego co wyczytalem nie ma roznicy czy kabel za 50 zl czy za 100 zl teraz moze ja zapytam gdzie na terenie warszawy moge kupic ten kabel zeby sprawdzis swoje auto? moze i byc allegro tylko zeby mi działał w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...