Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobre jadło przy drogach i w miescie


tomasz-gorz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ się po tej Polsce i nie wiadomo gdzie dobrze zjeść. Interesują mnie miejsca w miastach i przy trasie gdzie podają i ładnie, i dobrze, i 'z rozsądkiem' (czyt. cena). Jak ktoś ma sprawdzone lokale niech wrzuci namiar, abyśmy wiedzieli co jemy, było świeże i w ogóle w środku przyjemnie :good:

Zacznę...

trasa:

Sandomierz - Kraków ---> Zajazd pod Świerkami, dużo ludzi się tam zatrzymuje, na pewno świeże żarcie :> tanio...

Kraśnik - Lublin ---> Zajazd Marzanna, przyjemna chata zrobiona pod styl góralsko-staropolski, dużo ludzi, bogaty parking :kox: cena do 25zł za II danie :hi:

miasto:

Kielce ---> Jadłodajnia u Romana, przy Warszawskiej, koło banku ING

Kraków ---> Jest dobry chińczyk, przypomnę sobie adres to zapodam, bo jest :kox:

Lublin ---> tutaj czekam na propozycje z fast food, kebab to chyba pod psem, pizza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pizzerie to polecam sieć Da Grasso. W Lublinie dobra pizza też jest w Sotto i Denti - SID (jakoś tak).

Kraśnik - Lublin ---> Zajazd Marzanna, przyjemna chata zrobiona pod styl góralsko-staropolski, dużo ludzi, bogaty parking kox cena do 25zł za II danie

Zgadzam się. Bardzo przyjemny zajazd.

To i ja dorzucę parę dobrych miejsc na trasach:

Lublin -> Warszawa - Zajazd BIDA, ok 10-15 km za Lublinem, styl również góralski, jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek normalny człowiek ma problemy zmieścić w swoim żołądku tak duże porcje jakie tam podają.

Kielce -> Katowice - Zajazd Czarny Mustang w Moskarzewie, z zewnątrz może nie wygląda zachęcająco, ale można dobrze zjeść, o czym świadczy spora ilość ciężarówek na parkingu każdego dnia.

Poznań -> Świecko - Zajazd Chrobry w Torzymiu - piękny wygląd i wystrój, restauracja naprawdę godna polecenia, przynajmniej 2 a nawet 4 razy w tygodniu jadamy tam od ładnych paru lat. Jedzenie zawsze dobre, z racji tego, że mają duży ruch i przerób mamy pewność, że jest świeże. Ceny przystępne.

Radom - Restauracja Anadolu - ul. Wernera, na przeciwko Minimala - bardzo dobry kebab w wielu wydaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar Belweder znajduje się na trasie Lublin - Warszawa, czyli na krajowej 17’stce, 110 km od Warszawy, a 48 od Lublina w miejscowości Parafianka. Dużo, świeże i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź - Częstochowa miejscowość Kruszów "Karczma Złoty Młyn", tanio, dobre i nie idzie zjeść całego zestawu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Bar Pod Borem,na trasie Szczecin -Kołbaskowo ,jak jadę do Niemiec to zawsze tam jadam .W pomorskim polecam Bar Cztery Pory Roku ,na trasie Kościerzna-Żukowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam bar na trasie e7 na 89 km na słupku koło E-g ( Pasibrzuch ) zawsze tam na parkingu stoi ITD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam na trasie malbork-gorzów wielkopolski stacje paliw statoil w czersku jedzonko pierwsza klasa i tanio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze swego czasu dużo jeździlem z ojcem (zawodowym kierowcą) to troche knajp sie zwiedzilo i mam kilka swoich ulubionych

1 Nevada

2 Zajaz u Zasady (przed Piotrkowem od strony Kielc)

3 Ambrozja DK 1 miedzy włocławkiem a kowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotlin - Grill Bar Górski

Piotrków Trybunalski - Grill Bar Górski - trasa do Wawki

107 km od W-wy na tej samej trasie - kolejny Grill Bar Górski, specjalnie dla kierowców dużych mobilków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin ---> tutaj czekam na propozycje z fast food, kebab to chyba pod psem, pizza?

Szaszłyk na Warszawskiej ... najlepszy w mieście :kox: :kox: :kox:

Warszawa - ul. Nowy Świat 26/28 - Chinol..dla mnie najlepszy w mieście :kox: Wystrój nie powala na cyce..ale jest czysto i świeżo w dodatku restauracja posiada nagrody " Złotej Chochli " :wink4:

Lublin -> Warszawa - Zajazd BIDA, ok 10-15 km za Lublinem, styl również góralski, jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek normalny człowiek ma problemy zmieścić w swoim żołądku tak duże porcje jakie tam podają.

Również polecam..porcje takie dają, że człowiek nie upchnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę parę dobrych miejsc na trasach:

Lublin -> Warszawa - Zajazd BIDA, ok 10-15 km za Lublinem, styl również góralski, jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek normalny człowiek ma problemy zmieścić w swoim żołądku tak duże porcje jakie tam podają.

Bar Belweder znajduje się na trasie Lublin - Warszawa, czyli na krajowej 17’stce, 110 km od Warszawy, a 48 od Lublina w miejscowości Parafianka. Dużo, świeże i tanio.

Polecam również oba miejsca w Belwederze jak dla mnie szybsza obsługa i taniej i porcje naprawdę duże

Trasa Piotrków Trybunalski-Warszawa miejscowość Studzianki jadąc do Wawy po prawej stronie Hotel Fox rewelacyjne flaczki i karkówka szybka obsługa i przystępne ceny.

DK 12 tuż przed Kaliszem miejscowość Opatówek Karczma Gastro po lewej jadąc w kierunku Kalisza. Przystępne ceny, szybka obsługa, duże porcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK-3, Gorzów- Szczecin; w miejscowości Renice- zajazd Wiking (kawałek za wiaduktem S3ki, po prawej stronie jadąc na Szczecin). Tanio i jedzenie konkretne.

Jest też fajny bar na DK-24, Poznań-Skwierzyna, jadąc od Poznania po prawej stronie, taki niewielki zajazd z małym parkingiem na osobówki (dla ciężarówek jest parking kawałek dalej). Ceny w normie, jedzenie super, do każdego obiadu zestaw surówek do wyboru, do koloru. Tylko nie wiem, gdzie to dokładnie jest i jak się nazywa- może ktoś kojarzy o czym piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotlin - Grill Bar Górski

Piotrków Trybunalski - Grill Bar Górski - trasa do Wawki

107 km od W-wy na tej samej trasie - kolejny Grill Bar Górski, specjalnie dla kierowców dużych mobilków :)

Nie mozna lepiej trafić :good:. Rowniez polecam te miejsca, bo porcje i ich jakosc to cos pieknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Lublin - Warszawa jakieś 10-15km za Rykami - Jakubowa Izba(styl góralski), tania, dobra wielka porcja :good:

ta sama trasa 7km za Rykami - Restauracja Cegielnia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sama trasa 7km za Rykami - Restauracja Cegielnia :good:

..a to nie to samo co Belveder ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar pod górką - trasa katowicka nie pamiętam kilometra ale koło Polichna się znajduje. Jest tam zawsze mega dużo tirów po tym można go poznac - parking nieutwardzony przy samej szosie

Trasa 7 do gdańska 97km na stacji lukoil - jak ktos zje zestaw kieroecy tira jest dla mnie mistrzem (kier tira 14zł, osóbówki +2zł) żurek z 4 pulpetami prawie litr zupy z pieczywem + schabowy z frytkami i zestawem surówek (drugie na 2 talerzach bo na jednym sie zmieściło by). Jak pierwszy raz tam byłem to kierowcy tira mieli ze mnie niezła polewę jak próbowałem to zjeść i kpili że na pewno pierwszy raz bo wziąl zestaw - ten błąd popełnia sie tylko raz.

Miesjscowość Łask stacja BP restauracja Nova - bardzo dobre jedzenie, wyjątkowo czysto i schludnie. Ceny niskie a je sie na obrusie i ogłada Tv na duzej plazmie.

Scorpion - po trasie na sieradz. Dzuy parking dla tirów, szybko podają i ogólnie ok porcje też niezłe

Switacz - po trasie na wrocław chyba 144km? duże porcje typowe tanie żarcie domowe w dużych ilościach.

Bar pod brzozami - trasa warszawa- radom tam czesto stołuje sie czarna vectra WMA :gwizdanie: żarcie ok i porcje też niezłe choć dla mnie troche przy tłuste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...