Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze przy scaniach tak,wywaza sie przy regeneracji np.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

szukam kogos na czyszczenie turbiny w lublinie jaka cena?

prosze o polecany warsztat

Opublikowano

w trójmieście

300 montaż i 100 czyszczenie

Opublikowano

szukam kogos na czyszczenie turbiny w lublinie jaka cena?

prosze o polecany warsztat

Mi w Matczynie koło Lublina wzieli 300 zł.

Przyjechałem do nich i zrobili mi to od ręki. Wszystko na moich oczach.

Tutak link do nich

http://allegro.pl/turbosprezarki-tdi-czyszczenie-lubelskie-i1378869335.html

Opublikowano

jakby ktoś chciał w łódzkim wyczyscić piszcie

Opublikowano

Mi w Matczynie koło Lublina wzieli 300 zł.

Przyjechałem do nich i zrobili mi to od ręki. Wszystko na moich oczach.

Tutak link do nich

http://allegro.pl/turbosprezarki-tdi-czyszczenie-lubelskie-i1378869335.html

wlasnie u nich zrobilem

koszt 350zl jak na razie super! :)

Opublikowano

Witam

Znalazłem co ciekawego na youtubcu na temat czyszczenia lopatek. Jeśli ma się troche wolnego czasu i checi to każdy może wykonać taki zabieg.

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

Kolego, wszystko o czyszczeniu VTG jest już na tym forum :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63377.0

Opublikowano

Ten filmik to parodia czyszczenia turbiny.

Opublikowano

dlaczego parodia? co tam jest nie tak?

Opublikowano

ten gosc to jest jakiś nieudol - ten, tam to, nie wiem po co to,jak to... :polew: bez kitu parodia. gość zajmujący się turbinami... ten,to... jakieś rolexy nie wiem po co... :polew: jak ten gość miał by mi czyści turbo tak jak on to pokazał to bym sobie pojeździł.... dlatego za taka operacje biorę 600zł i klient mi nie wraca na turbine. nie dajcie sie skusci na czyszczenie kwasowe turbiny. ojj żre cholerstwo tak bardzo ze szlak trafia łopatki kierowniczki pierscień i podstawę...

Opublikowano

a w czym najlepiej wyczyścic zeby ten szajs z kierownic zszedł?

Opublikowano

Wiem że bym się tego nie podjął, ale z ciekawości co on źle tam robi ? Jakie błędy popełnił na tym filmiku ?

Opublikowano

sory ale 600 zł to troche dużo jak na jeden dzień roboty nawet może nie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________ale w tym filmiku nie ma nic o czyszczeniu kwasowym :tongue 4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________ :tongue4:

Opublikowano

600zł za czyszczenie turbiny? :shocked::wallbash:

Opublikowano

nie za samo czyszczenie

ale za demontaz, czyszczenie i montaż

do tego uszczelki i śruby bo stare nadaja sie tylko na złom

przy czym nie wiadomo czy nie bedzie jakis niespodzianek

w temacie pourywanych śrub i cholera wie co jeszcze

w chwili obecnej biorą za sama robote 400zł bez materiałów

ale wychodzi podobnie jak u Kolegi SotoM

Opublikowano

taka usluga powina kosztowac 50 zl bo to zadna filozofia :polew: wszystko jest pokazane w necie

Opublikowano

Za uszczelki w ASO ponad 110 zeta (kolektora,egr,złącza itd...) + 1,5 litra benzyny ekstrakcyjnej i puszka preparatu do czyszczenia gaźników.Czas około 3 godz ze starannym wyczyszczeniem wszystkiego i poskładaniem ( u mnie akurat nie potrzebna była moja ingerencja w turbo aczkolwiek chciałem)Wiadomo od stanu zapieczenie będzie sie wydłużał proces czyszczenia.Przejdźmy do meritum sprawy "wątku" z tego co sie or jetuje to od 250-350zl czyszczenie turbo+egr.Pozdrawiam

Opublikowano

To na prawde nikt nie wie co ten koleś źle robi? skoro padły hasła że jest nieudolem chciałbym wiedzieć dlaczego :wink4:

Opublikowano

a co? chcesz sam sobie to zrobić???? :> :> :> :> :>

ile zapłaciłes w sezonie u Kiemliczy za czyszczenie ? :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.