Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja mam MClaren Silver:decayed:

Ty masz 18` :bag:

Ale nie mam kozy:banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
A ja mam MClaren Silver:decayed:

Ty masz 18` :bag:

Ale nie mam kozy:banan::banan:

kurfa musze 2,k zl wyj.ebać na wyjazd do Bułgarii bo tak to bym szukał gwintu:kwasny:Albo od Ciebie brał:wink:

Opublikowano

Endriu kiedy jedziesz do Bułgarii?

Opublikowano
  • Autor
Endriu kiedy jedziesz do Bułgarii?

27 lipca wylot:kox:

Opublikowano

up. str 8?? Jak, ja jestem na 7 xD

Opublikowano

kurfa musze 2,k zl wyj.ebać na wyjazd do Bułgarii bo tak to bym szukał gwintu:kwasny:Albo od Ciebie brał:wink:

Przeciez masz pełno w Polsce Bułgarek:decayed: przy drogach krajowych a Ty takie hektary jedziesz

Opublikowano
  • Autor

kurfa musze 2,k zl wyj.ebać na wyjazd do Bułgarii bo tak to bym szukał gwintu:kwasny:Albo od Ciebie brał:wink:

Przeciez masz pełno w Polsce Bułgarek:decayed: przy drogach krajowych a Ty takie hektary jedziesz

No ostatnio jak jechałem do Lublina to sporo przy trasie opalonych dziewcząt stoi:naughty::decayed:

Sieni na starym forum było już 8 stron:wink::wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

kurfa musze 2,k zl wyj.ebać na wyjazd do Bułgarii bo tak to bym szukał gwintu:kwasny:Albo od Ciebie brał:wink:

Przeciez masz pełno w Polsce Bułgarek:decayed: przy drogach krajowych a Ty takie hektary jedziesz

No ostatnio jak jechałem do Lublina to sporo przy trasie opalonych dziewcząt stoi:naughty::decayed:

Sieni na starym forum było już 8 stron:wink::wink:

BTW: W trasie nieźle mi się spisały nowe heble:jerk: Wiercone tarcze brembo i DS`y po rozgrzaniu wymiataja:kox:

Opublikowano
Endriu kiedy jedziesz do Bułgarii?

27 lipca wylot:kox:

za póżno i to jeszcze samolotem- Mięczak - po co auto jak na wakacje samolotem latasz? :doh::tongue4:
Opublikowano
  • Autor
Endriu kiedy jedziesz do Bułgarii?

27 lipca wylot:kox:

za póżno i to jeszcze samolotem- Mięczak - po co auto jak na wakacje samolotem latasz? :doh::tongue4:

Marcin autem musiałbym chyba z 1,5k zl wydać na benzyne na 2 osoby:decayed: Chciałem inny termin ale kobieta prace będzie bronić licencjacka a potem kilka wesel w rodzinie:kwasny: Ale nie ukrywam że bym wolał swoją lecieć:naughty:

Opublikowano

kolo jest :kox: podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 19 po Polsce

Opublikowano
  • Autor
kolo jest :kox: podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 19 po Polsce

Ja tak ale zawias do wymiany pod koniec roku:decayed: Low & Slow:grin:

Opublikowano
kolo jest :kox: podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 19 po Polsce

tez poluje na 19 scie:decayed: bo 18 to jednak za mało i ludzie juz sie nie chca ogladac na ulicy:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Zamontuj aira jak chcesz żeby się oglądali, masakra jest :grin: Przed przejściem dla pieszych jak zrobię Psssssssssssss to ludzie telefony wyciągają żeby foty robić buahahaha

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

co teraz zamierzasz kupić?

Opublikowano
  • Autor
co teraz zamierzasz kupić?

C-klasse w204:kox:

Opublikowano
co teraz zamierzasz kupić?

C-klasse w204:kox:

majoo ludzie piniendze:decayed:

zazdraszczam:kox:

Opublikowano
  • Autor
co teraz zamierzasz kupić?

C-klasse w204:kox:

majoo ludzie piniendze:decayed:

zazdraszczam:kox:

Może i mają ale ja do nich nie należę:decayed: Pod koniec następnego roku może dopiero:wink:To za ile sprzedam B6 i coś pozbieram i mały kredycik no i myślę że za jakieś 55k kupie:wink:

Może nawet być w dieslu :bag: Byle biały sedan:kox:

Opublikowano

sąsiad ma C300 Avantgarde.. dla mnie szału nie ma, B8 ładniejsze :naughty:

Opublikowano

b6 poszło do żyda?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie:wink:Stoi w garażu i odpalam w weekend:decayed: Nie pali się:wink:

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 21:29 ----------

Troche poprawiony temacik:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.