Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zdecydujcie się w końcu, tylko nie wiem czy 7 ja będę :polew:

cysiek a Ty się tak nie bulwersuj :tongue4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no zróbmy w niedziele rano - pójdziemy na msze... :kox:

Opublikowano

No no zróbmy w niedziele rano - pójdziemy na msze... :kox:

Nie no my nie mohery :decayed:

To wstępnie Niedziela 06.03.10 Pisać żale co i jak kto moze o tej i o tej :gwizdanie:

Opublikowano

To wstępnie Niedziela 06.03.10 Pisać żale co i jak kto moze o tej i o tej :gwizdanie:

Kowi 06.02.10 to jest Sobota

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

To wstępnie Niedziela 06.03.10 Pisać żale co i jak kto moze o tej i o tej :gwizdanie:

Kowi 06.02.10 to jest Sobota

:decayed:

pomyliło mi sie 07.03.10 :good:

Opublikowano

Sebek - od marca to pon.-sobota , bede prowadził interes u Ciebie w mieście...

Opublikowano

Czyli spot w niedzielę tylko o której godzinie?

Sebek - od marca to pon.-sobota , bede prowadził interes u Ciebie w mieście...

to gdzie będziesz robił? podaj jakieś namiary :)

Opublikowano

Będe prowdził sklep branży rolniczej, skrzyżownie na Wandalin, obok Stokrotki.

Opublikowano

Sebek a jak tam na kupie, chłopaki cos pisali pod tym linkiem czy go moze mody namierzyły już :decayed:

Jak został skasowany to wrzuć go w www.tinyurl.com :kox: i wrzuć wygenerowany link :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:40_________________________________________________ o taki link tam wklej http://tinyurl.com/spoty-LPU :decayed:

Opublikowano

link cały czas jest nikt nie wyrzucił, to jeszcze podajcie godzinę to im tam wpisze posta :)

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

link cały czas jest nikt nie wyrzucił, to jeszcze podajcie godzinę to im tam wpisze posta :)

:decayed:

A co do godziny moze 13 :mysli: jak myślicie

Opublikowano
  • Autor

A wszystkim pasuje ta data 7 marzec niedziela? Może pójdziemy na msze za nasze a-czwórki? :polew:

Opublikowano

dla mnie może być i 13, to teraz niech reszta się wypowie no i jakie miejsce? :)

Opublikowano

A wszystkim pasuje ta data 7 marzec niedziela? Może pójdziemy na msze za nasze a-czwórki? :polew:

ja jeszcze nie znam swojego rozkładu zajeć na kolejny semestr :good: ale wyliczajac że mam co 2 tyg zjazd, 13-14 mam sesje, to pierwszy zjazd w nowym semestrze bede miał 27-28 lutego, wiec wygląda ze 6-7marca miał bym wolne, no chyba że była by czarna wersja sesji i bym miał jakaś długoterminową poprawke :nose::bag: narazie mam 1:0 w plecy :thumbdown:

Opublikowano

to wstępnie niech zostanie ten 7.03 o 13 a jak coś to zawsze można będzie zmienić :naughty: tylko w jakim miejscu?

Opublikowano
  • Autor

No przy kościele :naughty:

Opublikowano

a nie pod urzędem miasta? :polew:

Opublikowano

Paput dopisz w pierwszym poscie date spotu i w tytule wątku tez napisz :wink4: i czekamy na dalsze żale :decayed:

Ja to zaraz jade zmienic podmienic przepływke :kox:

Opublikowano
  • Autor

Paput dopisz w pierwszym poscie date spotu i w tytule wątku tez napisz :wink4: i czekamy na dalsze żale :decayed:

Ja to zaraz jade zmienic podmienic przepływke :kox:

Obroty Ci falują czy traci moc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.