Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak przytuliłem do serca i zacząłem z tym żyć ;(

jak na razie nie mam mechaniora który by był na tyle dobry by to ogarnąć

ewentualnie ktoś może poleci jakas wróżkę :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja też żadnego znachora nie znam :)

Opublikowano
  • Autor

tak 3maj :good: jeszcze na dach żeby z powietrza było widać :notworthy::decayed:

to co zerwać z tyłu? :mysli:

Opublikowano

tak 3maj :good: jeszcze na dach żeby z powietrza było widać :notworthy::decayed:

to co zerwać z tyłu? :mysli:

dobrze jest tylko mogłeś z lewej strony pierdyknac jak u reszty bandy jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak 3maj :good: jeszcze na dach żeby z powietrza było widać :notworthy::decayed:

to co zerwać z tyłu? :mysli:

dobrze jest tylko mogłeś z lewej strony pierdyknac jak u reszty bandy jest :naughty:

tylko że ja praworęczny jestem :cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

tak 3maj :good: jeszcze na dach żeby z powietrza było widać :notworthy::decayed:

to co zerwać z tyłu? :mysli:

dobrze jest tylko mogłeś z lewej strony pierdyknac jak u reszty bandy jest :naughty:

tylko że ja praworęczny jestem :cool1: :gwizdanie: :kox:

reszta też :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak przytuliłem do serca i zacząłem z tym żyć ;(

jak na razie nie mam mechaniora który by był na tyle dobry by to ogarnąć

ewentualnie ktoś może poleci jakas wróżkę :polew:

myślałem o przednich lampach lusterkach i oponach :polew: a no i na felgi bym lutoł naklejczasa :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nie słuchaj sie Kowiego, ja też mam po prawej.... po prostu MY jesteśmy LEPSI i bardziej orginalni, wyznaczamy nowe trendy ... itp :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie słuchaj sie Kowiego, ja też mam po prawej.... po prostu MY jesteśmy LEPSI i bardziej orginalni, wyznaczamy nowe trendy ... itp :tongue4::polew: :polew:

:good: :>

mały spot :tongue4: kolega z klubową naklejeczką a nie znamy się aale podejrzewam kto to

spoth.jpg

aaaadg.jpg

Opublikowano

Rafał to została Ci jakaś naklejka do odsprzedania? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Rafał to została Ci jakaś naklejka do odsprzedania? :tongue4:

Eh zużyłem wszystkie, okleiłem rower :polew:

Mum dwie jesce :kox:

Opublikowano

tak przytuliłem do serca i zacząłem z tym żyć ;(

jak na razie nie mam mechaniora który by był na tyle dobry by to ogarnąć

ewentualnie ktoś może poleci jakas wróżkę :polew:

Nie jedź przypadkiem do Żyrzyna :gwizdanie:

Do Próchniaka. To oszust i naciągacz.

Opublikowano

tak przytuliłem do serca i zacząłem z tym żyć ;(

jak na razie nie mam mechaniora który by był na tyle dobry by to ogarnąć

ewentualnie ktoś może poleci jakas wróżkę :polew:

Nie jedź przypadkiem do Żyrzyna :gwizdanie:

Do Próchniaka. To oszust i naciągacz.

No słyszałem już opinie o nim - Szerokim łukiem i głowe w drugą stronę odwarcać :decayed:

Dzięki za przestrogę

A gdzieś pod Puuławami nie ma pompiarza z prawdziwego zdarzenia??

Opublikowano

Jest bardzo dobry tylko teraz muszę pomyśleć.

Wiem, w Klikawie koło Góry Puławskiej.

Chociaż ja to i tak wolałbym do Nadarzyna pojechać :good:

Tylko, że czeka się baaardzo długo ale naprawdę warto.

Opublikowano
  • Autor

Jest bardzo dobry tylko teraz muszę pomyśleć.

Wiem, w Klikawie koło Góry Puławskiej.

Chociaż ja to i tak wolałbym do Nadarzyna pojechać :good:

Tylko, że czeka się baaardzo długo ale naprawdę warto.

to u mnie ja w Klikawie mieszkam? Któż to taki?

Opublikowano

Jest bardzo dobry tylko teraz muszę pomyśleć.

Wiem, w Klikawie koło Góry Puławskiej.

Chociaż ja to i tak wolałbym do Nadarzyna pojechać :good:

Tylko, że czeka się baaardzo długo ale naprawdę warto.

to u mnie ja w Klikawie mieszkam? Któż to taki?

Bosch Service Pawlik

ul. Puławska

Opublikowano
  • Autor

Jest bardzo dobry tylko teraz muszę pomyśleć.

Wiem, w Klikawie koło Góry Puławskiej.

Chociaż ja to i tak wolałbym do Nadarzyna pojechać :good:

Tylko, że czeka się baaardzo długo ale naprawdę warto.

to u mnie ja w Klikawie mieszkam? Któż to taki?

Bosch Service Pawlik

ul. Puławska

łojej mój szfffagier tam pracował, to rzut berretem ode mnie jakieś 300 metrów

Opublikowano

Panowie jedzcie do Wolińskiego zrobi pelna diagnostykę i bedzie wiadomo co dalej dzialac :P

http://www.wolinski.com.pl/

Ja to już p#$&&* wszystkich mechaników - pompiarzy.

Mam jednego i chociaż mam ponad 100km to wiem, że to człowiek który nikogo nie oszuka, na nic nie naciągnie. Wszystkie stare części odda, wszystko udokumentuje i odpowie na każde pytanie.

Pompa to za drogi interes żeby ryzykować, tylko Podkowiński, Nadarzyn :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.