Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj tatku

wracam jutro z wawy, ale będe późno więc raczej nie dotre

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a może chociaż hanson :mysli:

Opublikowano

a może chociaż hanson :mysli:

No niewiem jak ekipa z Ryk, ale ja to bede :good: tylko zalać padło musze bo jeszcvze 40km do zrobienia :gwizdanie:

Armistead jutro wraca :wink4:

oj tatku

wracam jutro z wawy, ale będe późno więc raczej nie dotre

A to o której bedziesz bo przydało by mi sie 11ke zlogować :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że jutro dopiero, to następnego spota robimy w Rykach albo Dęblinie :gwizdanie:

p.s Podobno pomysłodawca dzisiejszego spota zaprasza wszystkich na kawę i ciasteczka :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

szkoda że jutro dopiero, to następnego spota robimy w Rykach albo Dęblinie :gwizdanie:

p.s Podobno pomysłodawca dzisiejszego spota zaprasza wszystkich na kawę i ciasteczka :gwizdanie: :kox:

to prezes szykuj porfel :polew: :polew: :polew: :polew:

Chudy nie będzie jednak, miał małą awarie w aucie, stracił szybe z tyłu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że jutro dopiero, to następnego spota robimy w Rykach albo Dęblinie :gwizdanie:

p.s Podobno pomysłodawca dzisiejszego spota zaprasza wszystkich na kawę i ciasteczka :gwizdanie: :kox:

to prezes szykuj porfel :polew: :polew: :polew: :polew:

Chudy nie będzie jednak, miał małą awarie w aucie, stracił szybe z tyłu :kwasny:

ja nic nie proponowałem :kox:

to sebek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 14:38_________________________________________________czyli 6 ma być, a pewnie 3 przyjedzie :kox::tongue4:

Opublikowano

szkoda że jutro dopiero, to następnego spota robimy w Rykach albo Dęblinie :gwizdanie:

p.s Podobno pomysłodawca dzisiejszego spota zaprasza wszystkich na kawę i ciasteczka :gwizdanie: :kox:

to prezes szykuj porfel :polew: :polew: :polew: :polew:

Chudy nie będzie jednak, miał małą awarie w aucie, stracił szybe z tyłu :kwasny:

ja nic nie proponowałem :kox:

to sebek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 14:38_________________________________________________czyli 6 ma być, a pewnie 3 przyjedzie :kox::tongue4:

pewnie tak bedzie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ty ja i sebek :wink4:

Opublikowano

A to o której bedziesz bo przydało by mi sie 11ke zlogować :rolleyes:

w Rykach będe około 22-23, tak myśle

Opublikowano

A to o której bedziesz bo przydało by mi sie 11ke zlogować :rolleyes:

w Rykach będe około 22-23, tak myśle

to juz w sobote sie odezwe, bo te godziny to już % moze być :decayed:

Opublikowano

A to o której bedziesz bo przydało by mi sie 11ke zlogować :rolleyes:

w Rykach będe około 22-23, tak myśle

to juz w sobote sie odezwe, bo te godziny to już % moze być :decayed:

no proste :)

Opublikowano

alkoholicy :decayed:

Opublikowano

alkoholicy :decayed:

:jaaaaa:

Opublikowano

spot udany :kox:

Opublikowano
  • Autor

spot udany :kox:

też tak uważam, czekamy na fotki

Opublikowano

Dzięki chłopaki za info o spocie (Paput) i spotkanie. Miło było. Niestety tak już w moim podeszłym wieku jest że muszę też dbać o innych... Pomysł z Dęblinem mi się podobał. Ewentualnie grill w okolicach Borowej nad Wisłą też mógłby być niezłą alternatywą. Co myślicie? Chyba że pasuje Wam jakiś melanżyk w Puławach?

Opublikowano

paput pytałes

Całkowity czas spędzony online: 147 dni, 1 godz. 7 min.

:cool1:

Opublikowano

Chowam się z takim czasem online... Czyli przez pół roku komp włączony non-stop? :decayed:

Opublikowano

Chowam się z takim czasem online... Czyli przez pół roku komp włączony non-stop? :decayed:

100% :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.