Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmieniam tarcze z przodu na większe- na 312mm i klocki hamulcowe do tego.

Z tyłu też będą nowe tarcze, tyle że jeszcze nie wiem czy seryjne czy jakieś większe ale to dopiero w październiku bo się finansowo nie wyrobię :(

Muszę iść spać :lazy: bo jutro mam zawody :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój :decayed:

brzydki... :decayed:

padalec :tongue4::polew:

Opublikowano

a czy zaciski też trzeba nowe do większych tarcz??

Narka do zobaczenia

Zależy jakie się ma seryjne hamulce. Ja zmieniam tylko jarzma, tarcze i klocki. Zaciski zostają stare.

Opublikowano

Pany jakie cb radio do 300 zł kupić?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Pany jakie cb radio do 300 zł kupić?

Uniden520

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Pany jakie cb radio do 300 zł kupić?

Uniden520

a oprócz unidena? :tongue4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

Pany jakie cb radio do 300 zł kupić?

Uniden520

a oprócz unidena? :tongue4:

Uniden PRO520XL

to chyba najlepsze radio w cenie do 300zł :decayed:

Opublikowano

no to muszę się zastanowić :tongue4:

a Ty Kowi posiadasz takowe? jak sie sprawuje

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to muszę się zastanowić :tongue4:

a Ty Kowi posiadasz takowe? jak sie sprawuje

ja mam jakiegoś lafayetta, zanim nie urwałem anteny było OK, Unidena ma mój ojciec i jest bardzo dobrze

Opublikowano
  • Autor

No nareszcie pozbyłem się felg od tego Camaro :dance::thumbup:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to muszę się zastanowić :tongue4:

a Ty Kowi posiadasz takowe? jak sie sprawuje

ja i mój starszy ujeżdżamy tego unidena, polecam

Opublikowano

Ja też mam unidena, super radio :good:

Opublikowano

Pany dzisiaj moje padło zgasło zaraz po odpaleniu :blink: a po odpaleniu ponownym walneło niezłą chmure :kwasny: białego dymu, moze ktoś se jajo zrobił i wjebał mi w wydech coś i go zdusiło :mysli:

Opublikowano

Kowi, a jak u Ciebie z płynem chłodniczym bo wiesz co znaczy biały kolor dymu :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi, a jak u Ciebie z płynem chłodniczym bo wiesz co znaczy biały kolor dymu :gwizdanie:

Płyn jest OK, pozatym mam sensor jeśli płynu nie ma to wielka czerwona ikonka wyskakuje :gwizdanie: noi pozatym przegrzałby sie od stęzycy holowałem 45km/h ojca

Ale zaczynam sie obawiać ze cos nie tak jest

Opublikowano
  • Autor

Kowi, a jak u Ciebie z płynem chłodniczym bo wiesz co znaczy biały kolor dymu :gwizdanie:

biały to raczej łolej, niebieskawy to płyn

Opublikowano

Kowi, a jak u Ciebie z płynem chłodniczym bo wiesz co znaczy biały kolor dymu :gwizdanie:

biały to raczej łolej, niebieskawy to płyn

Nieprawda. Biały to płyn chłodniczy.

Niebieskawy to olej.

Opublikowano
  • Autor

Kowi, a jak u Ciebie z płynem chłodniczym bo wiesz co znaczy biały kolor dymu :gwizdanie:

biały to raczej łolej, niebieskawy to płyn

Nieprawda. Biały to płyn chłodniczy.

Niebieskawy to olej.

:polew:

to jakaś inna szkoła, od zawsze było że jak na niebiesko to płyn chłepce

Opublikowano

nie no co koloru to wiem co jest co, biało-niebieskawy to olej, mam nawet filmik jak turbo walneło u mnie :naughty:

A to co dzisiaj było to tak jak w zime przy spadku temperatury sie odpala, tak jak sie kręci rozrusznikiem aż za któryms razem pociagnie to tak samo u mnie dzisiaj było tyle że poszedł bez żadnych problemów za tym pierwszym razem jak po chwili zgasł, i z drugim razem zadymił jak go odpaliłem, ale kręcenie w normie, niewiem podepne chama na komputer

biały biały to woda

moze mam jakas nieszczelnosć i poszła woda w wydech jakims cudem :mysli: a deszcz cały dzień pada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.