Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dywaniki sa nawet fachowe i maja na przodzie stepery.znalazłem tez jakis gorny zawias

q9UqS.jpg

qa3pr.jpg

qaaTS.jpg

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki mam do was 3 pytania :naughty:

1. Jaki płyn do chłodnicy?? może być ten z Orlenu o wdzięcznej nazwie "Qal"

2. kupował ktoś z was płyn do spryskiwaczy z Orlenu?? moje pytanko odnośnie tego płynu brzmi... czy rozpuszcza syf na szybie i czy nie zamarza w zimie :wink4:

3. ja spuścić stary płyn do spryskiwaczy ze zbiorniczka??

z góry dziękuje za odp.. :hi:

Opublikowano

Daj sobie spokoj z wynalazkami podjedz tam gdzie maja sprzedaż płynów itd i poproś o płyn oparty na koncentracie G20 - nawet masz tak napisane na zbiorniczku wyrównawczym.

Starego syfu niestety nie zmyje, ratuje cie jedynie myjka lub szorowanko :D

Najlepiej wypsikać w codziennej eksploatacji i będzie ok :P

Opublikowano

jak chcesz szybko sie pozbyć płynu to zdejmujesz wężyk, do butelki (lub w kretowisko) - i ogień .... chwilka i płynu nie ma :naughty:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 00:15_________________________________________________

:no:

shit, miałem nie mówić :polew:

Opublikowano
  • Autor

pany kiedy spotujemy?

Opublikowano
  • Autor

pany kiedy spotujemy?

nareszcie się ktoś odezwał.... :tongue4: no właśnie kiedy :cool1:

niedziela? sobota?

Opublikowano

prawdopodobnie u nas w ten week w niedziele :gwizdanie: Hanson cos tam pisał

dzisiaj miał podjechac skasowac inspekcje do mnie i nie przyjechał :disgust: ja w sobote jade do wawy, wiec bede w godzinach popołudniowych, jak by ktos pytał o sobote :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To niedziela w Rykach? :naughty:

Opublikowano

To niedziela w Rykach? :naughty:

no niech wypowie sie reszta jak im tam pasuje :gwizdanie: w tygodniu pewnie zlocik w kurowie u Solara będzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To niedziela w Rykach? :naughty:

no niech wypowie sie reszta jak im tam pasuje :gwizdanie: w tygodniu pewnie zlocik w kurowie u Solara będzie :gwizdanie:

jakim Kurowie? mi pasi LRY[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:17_________________________________________________a Conti?

Opublikowano

To niedziela w Rykach? :naughty:

no niech wypowie sie reszta jak im tam pasuje :gwizdanie: w tygodniu pewnie zlocik w kurowie u Solara będzie :gwizdanie:

jakim Kurowie? mi pasi LRY[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:17_________________________________________________a Conti?

póki co Conti nic nie wie, bo nic nie ustalone wiec nic pewnego, a kurów ten na trasie WWa-LBN, tam idą czarne interesy z wschodnimi forumowiczami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To niedziela w Rykach? :naughty:

no niech wypowie sie reszta jak im tam pasuje :gwizdanie: w tygodniu pewnie zlocik w kurowie u Solara będzie :gwizdanie:

jakim Kurowie? mi pasi LRY[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:17_________________________________________________a Conti?

póki co Conti nic nie wie, bo nic nie ustalone wiec nic pewnego, a kurów ten na trasie WWa-LBN, tam idą czarne interesy z wschodnimi forumowiczami :naughty:

to ja tam mykam kiedy?

Opublikowano

jeszcze nie wiem czekam na telefon narazie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem czekam na telefon narazie :naughty:

to czekamy na info łod kowiego

Opublikowano

no to i ja bym sie pokazał na jakims spocie

Opublikowano
  • Autor

no to i ja bym sie pokazał na jakims spocie

no bo już najwyższy czas tyle deklaracji było :gwizdanie:

Opublikowano

jak coś będzie w Puławach to i ja podjadę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak coś będzie w Puławach to i ja podjadę :gwizdanie:

a jak w Kurowie? :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.