Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiedziałem :wink4:

masz jakies info o tych kartach paliwowych z orlenu??

nic nie wiem na ten temat, jak coś to będę dawał Ci znać :)

Paput nie moja wina ze ktoś licytuje i ma nick na s więc sobie jaja zrobiłem, ale myśl sobie co tam chcesz nie obchodzi mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

nie wiedziałem :wink4:

masz jakies info o tych kartach paliwowych z orlenu??

nic nie wiem na ten temat, jak coś to będę dawał Ci znać :)

Paput nie moja wina ze ktoś licytuje i ma nick na s więc sobie jaja zrobiłem, ale myśl sobie co tam chcesz nie obchodzi mnie to

skąd mogłem wiedzieć? trzeba było mnie nie wkręcać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mogłem wiedzieć? trzeba było mnie nie wkręcać :cool1:

Czytaj wszystko ze zrozumieniem a nie będziesz potem sie na kogoś wqrzał :tongue4: Jakoś inni zrozumieli co Sebastian napisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mogłem wiedzieć? trzeba było mnie nie wkręcać :cool1:

Czytaj wszystko ze zrozumieniem a nie będziesz potem sie na kogoś wqrzał :tongue4: Jakoś inni zrozumieli co Sebastian napisał :P

:closed::strzal:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja padlina już miesiąc stoi rozbita a kasy z PZU cały czas nie widać, wkurfiony chodze jak nie wiem. Zacząłem się wogóle zastanawiać ,czy go robic czy dać sobie spokój.

To cos długo ojcu szkode z OC wyliczyli po 2 dnaich od zgłoszenia(sam pojechał do wskazanego miejsca na oględziny) i wypłate dostał po tygodniu :wink4: uszkodzona była tylna klapa i dostał wiele wiecej ode mnie za to szkode mimo że na rynku to auto jest w tej samej cenie co A4 tyle ze o wiele młodsze noi przebieg mneijszy :gwizdanie:

Dzwoniłes do nich?? ja jak bawiłem sie z PTU to zasrańce nie raczyli powiedzieć o wypełnieniu dokumentu w któym sie podpisuje zgode za ogledziny i finalizuje akcje wypłacania, dopiero jak zadzwoniłem do głaba to mi powiedział o tym że mam sobie ściagnac ze strony kolejne pisemko i tam wypelnic i im wysłać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja padlina już miesiąc stoi rozbita a kasy z PZU cały czas nie widać, wkurfiony chodze jak nie wiem. Zacząłem się wogóle zastanawiać ,czy go robic czy dać sobie spokój.

Przypomnij im, że mają 30 dni na wypłatę odszkodowania.

Mi też tak przeciągali wypłatę i wycenę z AC, aż dziewczyna zadzwoniła do centrali, później do kierownika. Przypomniała o 30 dniach i o tym, że będzie się domagać odsetek za każdy dzień zwłoki. Na drugi dzień były pieniądze na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

ale mnie paput podsumował w batalionie :shocked:

skąd mogłem wiedzieć że to nie Ty :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oględziny były tydzień temu wyszła szkoda całkowita, teraz czekam od nich na jakieś pismo w którym mają mi przedstawić propozycje... Tylko nie wiem co z silnikiem jak dostał rozrząd...

Zastanawiam się czy nie olać naprawy i sprawić sobie coś takiego:

http://moto.allegro.pl/focus-2-0tdci-136km-xenon-duza-navi-super-zobacz-i1270968150.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oględziny były tydzień temu wyszła szkoda całkowita, teraz czekam od nich na jakieś pismo w którym mają mi przedstawić propozycje... Tylko nie wiem co z silnikiem jak dostał rozrząd...

Zastanawiam się czy nie olać naprawy i sprawić sobie coś takiego:

http://moto.allegro.pl/focus-2-0tdci-136km-xenon-duza-navi-super-zobacz-i1270968150.html

ogólnie autko przyjemne, kolega ma tylko ze 1,8TDCI w miare dynamiczne, 2litrowy silnik znam natomiast u kolegi z mondeo, bardzo dynamiczny jest, nawet w tescie wyszedłbardziej dynamiczny niz AWX od VW. Jak ma mały przebieg mozna brać, moze ci sie uda trafic na dobrą sztuke, bo w naprawie to on bedzie porównywalny co twoje 2,5 pod wzgledem układu paliwowego, kolega ma ok 200tys przebieg i póki co nie ingerował w układ paliwowy, ale zato padło mu sprzęgło w tym mondeo, dosć drogi interes

A nie myśłisz nad jakims A4 B6 czy passkiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce coś jak najmłodszego a jak będe dysponował większa gotówką to wróce do Audi. Mówisz , drogi w utrzymaniu ale nie wydaje mi się , że droższy niż 2.5 TDI. Szczególnie jak kupie 3-4 latka. Ale chętnie posłucham jeśli ktoś z Was coś wie o tym silniku , bo nie chce się wpakować znowu w wieczne remonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce coś jak najmłodszego a jak będe dysponował większa gotówką to wróce do Audi. Mówisz , drogi w utrzymaniu ale nie wydaje mi się , że droższy niż 2.5 TDI. Szczególnie jak kupie 3-4 latka. Ale chętnie posłucham jeśli ktoś z Was coś wie o tym silniku , bo nie chce się wpakować znowu w wieczne remonty.

co do focusa 1.8 to kolega w tym roku robił naprawe całego układu paliwowego, przebieg lekko ponad 200tys, a w mondeo 2.0 póki co tylko sprzegło od jakiś 2lat uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...