Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

wczoraj z nią przez Puławy jechał :naughty:

czyżby się wstydził swojego galowego stroju i nie chciał jej przedstawić :polew:

nom jeebany obwodnicą wszystko objechał :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Właśnie wróciłem :kox: Się popiło, pobawiło :kox::drunk: I ten tego siakiś taki niepodobny do siebie jestem na tej focie papucik :naughty: Panna też troszkę inna i była w czarnej mini a nie jakiejś czerwieniawej :thumbdown: A no i mój dres był szary a nie granatowy :thumbdown:

A no i za Żyrzynem widziałem te biedne kobiety co sprzątają w lasach :naughty: w minióweczkach i na takim obcasie ciężko pracowały w lesie :decayed:

Opublikowano

jeeeeebany zabrał je z pracy TO PORWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeeeeebany zabrał je z pracy TO PORWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

ee nie... tylko luknąłem przelotem, poza tym w aucie juz miejsca nie było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panna młoda też w dresie była? :cool1::polew: daj foto :>

Opublikowano

panna młoda też w dresie była? :cool1::polew: daj foto :>

Nie mam fot :tongue4: I ja nie byłem młodym tylko gościem... :decayed: większość była normalnie ubrana :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panna młoda też w dresie była? :cool1::polew: daj foto :>

Nie mam fot :tongue4: I ja nie byłem młodym tylko gościem... :decayed: większość była normalnie ubrana :decayed:

byś przyjechał kiedyś na spota to z chęcią bym poznał pierwszego forumowego szydercę :naughty::decayed:

Opublikowano

Było przyjechac na nowodwór w wakacje :gwizdanie:

Rafalekx upalał swoja bestie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Było przyjechac na nowodwór w wakacje :gwizdanie:

Rafalekx upalał swoja bestie :polew:

a nasmarował ją wcześniej olejkiem :polew:

Opublikowano

Paput tutaj Ci odpowiem bo tam u tego kamila zrobiliśmy niezły offtop, róznica jest znikoma na korzysć ori, przynajmniej ja tak sądze, bo jak stanałem przy ori xenonie to miałem wrażenie ze jego lepiej rozprasza swiatło, no ale to moze taka samokrytyka że mam tylko HID :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paput tutaj Ci odpowiem bo tam u tego kamila zrobiliśmy niezły offtop, róznica jest znikoma na korzysć ori, przynajmniej ja tak sądze, bo jak stanałem przy ori xenonie to miałem wrażenie ze jego lepiej rozprasza swiatło, no ale to moze taka samokrytyka że mam tylko HID :polew:

to może usuńmy swoje posty stamtąd bo niezły burdel tam jest co?

Opublikowano

Paput tutaj Ci odpowiem bo tam u tego kamila zrobiliśmy niezły offtop, róznica jest znikoma na korzysć ori, przynajmniej ja tak sądze, bo jak stanałem przy ori xenonie to miałem wrażenie ze jego lepiej rozprasza swiatło, no ale to moze taka samokrytyka że mam tylko HID :polew:

to może usuńmy swoje posty stamtąd bo niezły burdel tam jest co?

pier**l to :polew: :polew: :polew:

a gdzie na moja A4 nie ma burdelu offtopu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paput tutaj Ci odpowiem bo tam u tego kamila zrobiliśmy niezły offtop, róznica jest znikoma na korzysć ori, przynajmniej ja tak sądze, bo jak stanałem przy ori xenonie to miałem wrażenie ze jego lepiej rozprasza swiatło, no ale to moze taka samokrytyka że mam tylko HID :polew:

to może usuńmy swoje posty stamtąd bo niezły burdel tam jest co?

pier**l to :polew: :polew: :polew:

a gdzie na moja A4 nie ma burdelu offtopu :decayed:

:polew:
Opublikowano

byś przyjechał kiedyś na spota to z chęcią bym poznał pierwszego forumowego szydercę :naughty::decayed:

kiedyś przyjadę :wink4: Tylko muszę wsio ogarnąć z tą obroną, bo już kurfa miesiąc temu pracę oddałem a nadal mi terminu obrony nie wyznaczyli :thumbdown:

Było przyjechac na nowodwór w wakacje :gwizdanie:

Rafalekx upalał swoja bestie :polew:

A Ty się bałeś z nią stanąć na kreskę :kox: taka bestia :kox:

a nasmarował ją wcześniej olejkiem :polew:

:cool1:

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z czymś takim?? ---> http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-pendrive-2gb-i1263524388.html

ja miałem i sprzedałem z półtora miecha temu za 160zł :gwizdanie: ogólnie wygodna sprawa, ale ma pare minusów, brakuje w niej przycisku reset, bo niestety lubi sie zawieszac, nie widzi wszystkich piosenek, sety odgrywa, ale często są powodem zawieszki, plus tego taki ze działa z przycisków radia fabrycznego[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________Paput czego ty sprzedajesz te lampy zespolone :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Panowie miał ktoś styczność z czymś takim?? ---> http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-pendrive-2gb-i1263524388.html

ja miałem i sprzedałem z półtora miecha temu za 160zł :gwizdanie: ogólnie wygodna sprawa, ale ma pare minusów, brakuje w niej przycisku reset, bo niestety lubi sie zawieszac, nie widzi wszystkich piosenek, sety odgrywa, ale często są powodem zawieszki, plus tego taki ze działa z przycisków radia fabrycznego[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________Paput czego ty sprzedajesz te lampy zespolone :mysli:

sam nie wiem... uwaliło mi się na nówki :decayed:
Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z czymś takim?? ---> http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-pendrive-2gb-i1263524388.html

ja miałem i sprzedałem z półtora miecha temu za 160zł :gwizdanie: ogólnie wygodna sprawa, ale ma pare minusów, brakuje w niej przycisku reset, bo niestety lubi sie zawieszac, nie widzi wszystkich piosenek, sety odgrywa, ale często są powodem zawieszki, plus tego taki ze działa z przycisków radia fabrycznego[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________Paput czego ty sprzedajesz te lampy zespolone :mysli:

sam nie wiem... uwaliło mi się na nówki :decayed:

tzn co teraz DEPO w planie :chytry:

Załozyłem wątek giełdy lubelskiej :naughty: wiec wrzucaj ogłoszenia

Opublikowano

też miałem pytać co odwala :mysli: dopiero szukał i już sprzedaje :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie nowe Valeo, jedną mam teraz tamte zamontuje ale będę je próbował sprzedać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.