Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kiedy się s"pocimy?? ha ha ta antena jest po wuju jak konto bankowe w reklamie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

paput ja nie mam zadnych naklejek :D a z tym spotem to od wakcji sie zbieracie

Opublikowano

paput ja nie mam zadnych naklejek :D a z tym spotem to od wakcji sie zbieracie

było juz ze 4 od wakacji :wink4:

Opublikowano

a no tak jakoś wychodzi :/ ja się nie udzielałem bo nie miałem kiedy :/

Opublikowano
  • Autor

paput ja nie mam zadnych naklejek :D a z tym spotem to od wakcji sie zbieracie

było juz ze 4 od wakacji :wink4:

właśnie :szukaj: trzeba udzielać się na forum :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:40_________________________________________________

a no tak jakoś wychodzi :/ ja się nie udzielałem bo nie miałem kiedy :/

chudy kupiłeś a6?

Opublikowano
  • Autor

proszę Pana A6 to ja już śmigam od 10 miesięcy :D

a skunt mum wiedzić :cool1::polew:

Opublikowano

Idźta spać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Idźta spać :kox:

idę właśnie bo ogierzyłem się w nogę że hu hu :kox:

Opublikowano

a nie wiem nikt nie pytał :D paskiem przyjechałem ostatnio bo szybę tylna mi rozwalili

Opublikowano
  • Autor

a nie wiem nikt nie pytał :D paskiem przyjechałem ostatnio bo szybę tylna mi rozwalili

zapodaj jakieś foty tego potwora :kox:

Opublikowano
  • Autor

nic szczególnego :P na spocie zobaczycie ;D

no pochwal sie pochwal :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:13_________________________________________________łłłłóooooooooooo gdzie do spota :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

niestety nie mam fotek :( a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/

Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam fotek :( a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/

jak bym dorwał takiego to bym mu nogi z d*py powyrywał[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:29_________________________________________________No to już chłopaki w Kurowie w piątek robią spota. CYSIEK przyjeżdżaj!!!

Opublikowano

W piatek spot spontan w Kurowie na cepie, jak ktos chętny to pisać

Solariusz organizuje :tongue4:

Opublikowano

Eeee a solariusz będzie jechał z LU? Czy jak? Może mnie na chwilę porwać to wypijemy co? :kox: Ja i tak juz będę najeb@ny :polew: oczywiście ja stawiam :kox:

Opublikowano

Eeee a solariusz będzie jechał z LU? Czy jak? Może mnie na chwilę porwać to wypijemy co? :kox: Ja i tak juz będę najeb@ny :polew: oczywiście ja stawiam :kox:

jak dobrze zrozumiałem to do LU :mysli:

Opublikowano

jak dobrze zrozumiałem to do LU :mysli:

To niech zajedzie po drodze strzelim po kielonie :kox: akurat na drogę się chłopak wzmocni :naughty:

Opublikowano

niestety nie mam fotek :( a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/

jak bym dorwał takiego to bym mu nogi z d*py powyrywał[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:29_________________________________________________No to już chłopaki w Kurowie w piątek robią spota. CYSIEK przyjeżdżaj!!!

yyy paput mamy wtedy na popołudnie do pracy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.