Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

parking Lidla

tam też był spot :kox:

Hondy :cool1: ?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę ze się spoko ekipa szykuje :good: oby nie wyszło jak zawsze

Opublikowano
  • Autor

widzę ze się spoko ekipa szykuje :good: oby nie wyszło jak zawsze

no póki co mamy: :naughty:

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek

5. sebek

6. Piotreks

7. asis

8. Piterex???

9. Havok???

10. armistead???

masz rację często była lipa ale czasem zdarzały się fajne spoty

Opublikowano

ja o ile się coś nieoczekiwanego się nie wydarzy jestem na 100%

Opublikowano

Jak do tej pory wyremontuje fure to się na pewno zjawie.

:good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:59_________________________________________________a komu ją oddajesz do roboty?[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 20:05_________________________________________________

raczej muszę :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:07_________________________________________________ale gazu nie zakładam bo jeżdżę mało i podobno 1.8t kiepsko chodzą na gazie

ja szukałem 1.8T jak rozbiłem swojego AFNa ale spośród 6 jakie obejrzałem tylko jeden był do jazdy, ale jak benzynka to dla mnie od razu gaz i ledwo co kupiłem 2.4 i od razu zamontowałem gaz

a ile pali Pb bo mi to tak średnio 10 litrów

mi to benzynki łykało 11 literków no ale to Q

Chciałem robić w Pikulu , ale okazało się , że w silniku jest masakra. Pogięte tłoki, pozrywane zębatki , ruszona i pęknięta głowica itp... Więc muszę szukać nowej furki. :thumbdown:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

parking Lidla

tam też był spot :kox:

Hondy :cool1: ?

z Kowim i Contim spociliśmy tam :tongue4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

parking Lidla

tam też był spot :kox:

Hondy :cool1: ?

z Kowim i Contim spociliśmy tam :tongue4:

:good: daaawno temu

Opublikowano
  • Autor

Jak do tej pory wyremontuje fure to się na pewno zjawie.

:good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:59_________________________________________________a komu ją oddajesz do roboty?[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 20:05_________________________________________________

raczej muszę :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:07_________________________________________________ale gazu nie zakładam bo jeżdżę mało i podobno 1.8t kiepsko chodzą na gazie

ja szukałem 1.8T jak rozbiłem swojego AFNa ale spośród 6 jakie obejrzałem tylko jeden był do jazdy, ale jak benzynka to dla mnie od razu gaz i ledwo co kupiłem 2.4 i od razu zamontowałem gaz

a ile pali Pb bo mi to tak średnio 10 litrów

mi to benzynki łykało 11 literków no ale to Q

Chciałem robić w Pikulu , ale okazało się , że w silniku jest masakra. Pogięte tłoki, pozrywane zębatki , ruszona i pęknięta głowica itp... Więc muszę szukać nowej furki. :thumbdown:

ło kuźwa, to ładnie, a nie myślisz żeby inny silnik np włożyć? :mysli:

a... i nie rób u pikula nie polecam

Opublikowano

No to widze kolejny z lubelskiego bedzie stał na częsci na forum :confused4:

to teraz B6 albo jakieś E46 :good:

Opublikowano
  • Autor

No to widze kolejny z lubelskiego bedzie stał na częsci na forum :confused4:

to teraz B6 albo jakieś E46 :good:

do BMW namawiasz :evil::mysli: zdrajca :decayed:

potem chłopak będzie musiał trójpaśny dres zakupic by na spoty jeździć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ja tu widzę ze o mnie zapomnieliście :P

bo się nie odzywasz, a pisałem gdzieś co z chudym :decayed:

Opublikowano

No to widze kolejny z lubelskiego bedzie stał na częsci na forum :confused4:

to teraz B6 albo jakieś E46 :good:

Sprzedaje wrak w całości nie chce mi się bawić w części. Nie mam pojęcia co kupić , dzisiaj mało co i bym łyknął Skode Octavie II...

Opublikowano
  • Autor

No to widze kolejny z lubelskiego bedzie stał na częsci na forum :confused4:

to teraz B6 albo jakieś E46 :good:

Sprzedaje wrak w całości nie chce mi się bawić w części. Nie mam pojęcia co kupić , dzisiaj mało co i bym łyknął Skode Octavie II...

ło matko :kwasny:

jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

to podrzucimy CI parę pomysłów :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:12_________________________________________________no chyba że to taka Octavia

1458494281

1458494281_2

Opublikowano

Sam nie wiem ile kasy przeznaczyć - ta była za 36.000.- , ale raczej celuje w okolice 25.000.-

Opublikowano
  • Autor

Sam nie wiem ile kasy przeznaczyć - ta była za 36.000.- , ale raczej celuje w okolice 25.000.-

to za 25.000 to b6 w dobrym stanie nie kupisz :disgust: chyba że okazja albo zza granicy[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-sprowadzony-i1458726209.html[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Puławy:Nowy radiowóz rozpoczyna służbę :naughty: :naughty: :naughty:

http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/788340,pulawy-nowy-radiowoz-rozpoczyna-sluzbe,id,t.html#ac2e1b1f7eab4e55,1,3,5

4d63b1982de03_g1.jpg

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:30_________________________________________________strzeżcie się :>

Opublikowano

Fajna - ciekawe jak z bliska... Może się wybiorę zobaczyć :mysli: Nie mówie , że nie może być nieco więcej niż 25 tys.

Dzięki paput za propozycje :hi: Czekam na dalsze podpowiedzi...[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:31_________________________________________________Widziałem go dzisiaj , prezentuje się kozacko :evil:

Opublikowano
  • Autor

Fajna - ciekawe jak z bliska... Może się wybiorę zobaczyć :mysli: Nie mówie , że nie może być nieco więcej niż 25 tys.

Dzięki paput za propozycje :hi: Czekam na dalsze podpowiedzi...[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:31_________________________________________________Widziałem go dzisiaj , prezentuje się kozacko :evil:

Ładne te alfy są ciekawe jak z awaryjnością :mysli:

Opublikowano

Co myślicie o golfie V nawet przyjemnie się tym jezdzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.