Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkie 2,0 maja problemy z układem wtryskowym po prewnym przebiegu ponad 200tys, chociaz u mnie kolega to samo robił ostatnio w 1,6TDCi, noi dwumas kolejna niespodzianka :wink4:

Opublikowano

Wszystkie 2,0 maja problemy z układem wtryskowym po prewnym przebiegu ponad 200tys, chociaz u mnie kolega to samo robił ostatnio w 1,6TDCi, noi dwumas kolejna niespodzianka :wink4:

Cholera i w każdym coś się sypie... :thumbdown:

Opublikowano

Kowi już powiedział o co biega :wink4:

Z dwumasami pewnie jest podobnie jak w audi, jednym pada innym nie. Zależy od stylu jazdy, jak ktoś robi szybkie redukcje i but w podłogę to wiadomo, że sprzęgło prędzej czy później klęknie.

Z tymi cenami to bym nie przesadzał.

http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-sruby-ford-focus-1-8tdci-i1476046884.html, komplet LUK-a z robocizną wyjdzie niecałe 2k.

Focus mojego brata zrobił 60k km w ciągu 1,5roku z czego 50% to jazda po mieście (Poznań) a reszta trasa i nie miał żadnych problemów. A spalanie 6 llitrów.

Opublikowano
  • Autor

Panowie z mojej strony nici ze spocika :wallbash: Oddaję autko 3 marca gazownikowi na cały ŁYKend, więc nie będę miał jak się ruszyć.

:thumbdown:

i zimno jezcze bedzie :(

Opublikowano

Wszystkie 2,0 maja problemy z układem wtryskowym po prewnym przebiegu ponad 200tys, chociaz u mnie kolega to samo robił ostatnio w 1,6TDCi, noi dwumas kolejna niespodzianka :wink4:

Cholera i w każdym coś się sypie... :thumbdown:

Aut bezawaryjnych tak naprawdę nie ma :wink4:

Ważne by psuło się jak najmniej. Jak masz znajomych, którzy mają fordy to popytaj o układ paliwowy. Z tego co ja słyszałem to silniki 1.6 i 1.8 są godne polecenia, wyjątkiem jest 2.0 (mowa o dieslu).

Mój dobry kolega ma mondeo z 2000 z silnikiem 1.8TDCI, (kupione w Radomiu ze skręconym przebiegiem :naughty:).

Lata tym i nie narzeka, w grudniu popsuł mu się alternator a tak spokój.

Plusem fordów jest na pewno to, że kupujesz za przyzwoite pieniądze młody samochód.

Opublikowano

No właśnie ten plus dostrzegłem , a w 2.0 TDCI podoba mi się mocny silnik.

Opublikowano

Panowie z mojej strony nici ze spocika :wallbash: Oddaję autko 3 marca gazownikowi na cały ŁYKend, więc nie będę miał jak się ruszyć.

:thumbdown:

i zimno jezcze bedzie :(

Eee tam zimno, zimno to było pare tygodni wcześniej ;) Teraz jest najwyżej chłodno :D

Opublikowano
  • Autor

Panowie z mojej strony nici ze spocika :wallbash: Oddaję autko 3 marca gazownikowi na cały ŁYKend, więc nie będę miał jak się ruszyć.

:thumbdown:

i zimno jezcze bedzie :(

Eee tam zimno, zimno to było pare tygodni wcześniej ;) Teraz jest najwyżej chłodno :D

Chłodno :shocked: Mi to zimno jest, dzięki bogu udało mi sie kupić auto z grzanmi taborecikami :decayed:

Opublikowano

wpisz godzinkę :) dobrze będzie a jak nie to się gdzieś pójdzie do ciepłego :>

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

wpisz godzinkę :) dobrze będzie a jak nie to się gdzieś pójdzie do ciepłego :>

ale jaką? :mysli:

Opublikowano

wcześniej była mowa 16-17 to nie wiem która bardziej Ci odpowiada

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

wcześniej była mowa 16-17 to nie wiem która bardziej Ci odpowiada

a jaka większości pasuje?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

wcześniej była mowa 16-17 to nie wiem która bardziej Ci odpowiada

a jaka większości pasuje?

W zasadzie mi to lotto ;) A jak długo bedziem siedzieć?

Acha, patrzyłem na pogodę na weekend i zapowiada się w granicach 1-5 stopni na plusie ;) Ale wiadomo jak to z pogodą, może być różnie.... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

wcześniej była mowa 16-17 to nie wiem która bardziej Ci odpowiada

a jaka większości pasuje?

W zasadzie mi to lotto ;) A jak długo bedziem siedzieć?

Acha, patrzyłem na pogodę na weekend i zapowiada się w granicach 1-5 stopni na plusie ;) Ale wiadomo jak to z pogodą, może być różnie.... :wallbash:

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

Opublikowano

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

ja jaaa jaaaaaaa pierwszy.... przewracam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

ja jaaa jaaaaaaa pierwszy.... przewracam :polew: :polew: :polew:

ja drugi :decayed:

Opublikowano

to w razie co to ze mną wróci :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.