Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to jedną a4 pojeździmy :naughty::kox: tylko pamiętaj zatankuj do pełna :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paweł o której z Opola startujemy?

Opublikowano
  • Autor

to mamy taką listę

CHĘTNI:

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek[będziesz :mysli: :gwizdanie:]

5. sebek

6. asis [rozbity zderzak nie wiadomo czy będzie]

7. Havok

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Paweł o której z Opola startujemy?

W sumie o której Tobie będzie pasowało. :wink4:

Że tak powiem, o której Ci będzie najwygodniej ;) Myślałem zresztą że zabiorę Cie po drodze, ale jak chcesz ruszać z Opola to strzelaj o której a ja będę gotowy ;)

Opublikowano

Hmm... widzę że ekipa się rozkrusza. no zderzaka mi jeszcze nie odkupiono bo nigdzie nie ma, było w planach nawet klejenie ale to będzie znać. i tak właśnie myślę czy przyjechać z pokiereszowanym zderzakiem bo to paskudnie wygląda :(

Opublikowano

Jak bardzo popękany to sie nie opłaca kleić, bo za cene klejonego kupisz w idealnym stanie goły a wszystko przełozysz ze swojego :good: ja mam poliftowy ale jego tez trzeba malować

Opublikowano

prawa strona tylko,dokładka jest połamana i brakuje małych elementów w zderzaku, kolega pow mi że to zrobi ale to będzie znać. w niedziele jeszcze do Słomczyna się pojedzie bo w lbn nie było

Opublikowano

Jak nie masz tych elementów to daj spokój ten zderzak bedzie tragicznie wyglądał, ja proponuje po alegro przejrzeć, prędzaj tutaj cos znajdziesz niz na tych giełdach :wink4:

Ja za spawanie zderzaka

20100721793.jpg

20100719782.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zapłaciłem 100zł, naprawił to elegancko, ale teraz wiem że nie potrzebnie to naprawiałem

Opublikowano

Za 350zł z wysyłką kupiłem kompletny poliftowy na allegro.

Opublikowano

Szukaliśmy i na szrotach i na allegro, ale poliftowe to są, wiecie kolega pow ze odkupi no to przecież nie będę się wtrącać za bardzo, ale pow ze nie chce aby go spawać[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________a wygląda to tak http://img64.imageshack.us/i/p1050923f.jpg/

Opublikowano
  • Autor

Szukaliśmy i na szrotach i na allegro, ale poliftowe to są, wiecie kolega pow ze odkupi no to przecież nie będę się wtrącać za bardzo, ale pow ze nie chce aby go spawać[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________a wygląda to tak http://img64.imageshack.us/i/p1050923f.jpg/

to jest tak strasznie rozbity :mysli:
Opublikowano

a czy poliftowy różni się od przedliftowego jeżeli chodzi o montaż

Opublikowano
  • Autor

a czy poliftowy różni się od przedliftowego jeżeli chodzi o montaż

tak inne ślizgi są
Opublikowano

nie to że strasznie tylko to paskudnie wygląda i się rzuca strasznie w oczy

Opublikowano

ale ten tez się da chyba naprawić

Opublikowano

no kolega pow ze to zrobi ale to będzie znać bo małych kawałków brakuje

Opublikowano

a czy ten kolega jest spawaczem plastików

Opublikowano

chyba tak, bo umie takie rzeczy i jest mechanikiem

Opublikowano

trzeba by podjechać do porządnego plastikarza żeby się wypowiedział znam takiego jednego jakie cudeńka on potrafi zrobić

Opublikowano

hmm to może dałbyś namiary na niego? a skąd on jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.