Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to w razie co to ze mną wróci :polew:

A Ty nie przewracasz :shocked:

zawsze przewracalismy razem :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

to w razie co to ze mną wróci :polew:

A Ty nie przewracasz :shocked:

zawsze przewracalismy razem :polew: :polew:

chyba flaszkę :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to w razie co to ze mną wróci :polew:

A Ty nie przewracasz :shocked:

zawsze przewracalismy razem :polew: :polew:

jak nie będziecie dawać rady to pomogę :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

to w razie co to ze mną wróci :polew:

A Ty nie przewracasz :shocked:

zawsze przewracalismy razem :polew: :polew:

jak nie będziecie dawać rady to pomogę :kox:

Hmm wieecie coo... chyyba nie jaaade....

:polew: :polew:

A teraz na poważnie. Bo się boje!

Opublikowano

Paweł nic się nie bój :tongue4:

paput kupuj druga :cool1:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Paweł nic się nie bój :tongue4:

paput kupuj druga :cool1:

:polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

żeby nie wyszły z tego roztrzęsiny :>

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

żeby nie wyszły z tego roztrzęsiny :>

Ale śmieszne! A tak na poważnie, bo dziewczyna chce jechac, ale teraz nie wiem czy ją brać czy nie :polew:

I tak czytam i jednak chyba jej nie wezme :D

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

żeby nie wyszły z tego roztrzęsiny :>

każdemu sie musi dac przejechać :naughty: jak audik przeżyje to znaczy że się nadaje :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a z 15 minut i do domu :decayed::naughty:

nie strasz go bo nie będzie chciał pojechać :kox:

:decayed:

trzeba będzie zrobić otrzęsiny nowego audika :decayed::naughty:

żeby nie wyszły z tego roztrzęsiny :>

każdemu sie musi dac przejechać :naughty: jak audik przeżyje to znaczy że się nadaje :polew:

A no luz :P Sprzeglo idzie do wymiany takze mozecie je dokatowac :naughty:

Opublikowano

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

Opublikowano

Ale śmieszne! A tak na poważnie, bo dziewczyna chce jechac, ale teraz nie wiem czy ją brać czy nie :polew:

I tak czytam i jednak chyba jej nie wezme :D

jak tam chcesz :P powiedz że innym razem ją zabierzesz :>

każdemu sie musi dac przejechać :naughty: jak audik przeżyje to znaczy że się nadaje :polew:

to ja jadę pierwszy bo później to różnie może być z nim :polew:

Opublikowano

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

:polew:

:decayed:

:wink4:

:mysli:

:shocked:

ja bym rozumiał jakby to było co najmniej 1.8T, ale to jest zwykły ADR :wink4:

Opublikowano
  • Autor

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

:polew:

:decayed:

:wink4:

:mysli:

:shocked:

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:20_________________________________________________na pewno jej nie rozbiję :gwizdanie:

Opublikowano

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

:polew:

:decayed:

:wink4:

:mysli:

:shocked:

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:20_________________________________________________na pewno jej nie rozbiję :gwizdanie:

Nie no coś mi się obiło o oczy już na forum, :cool1:

Opublikowano

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

Opublikowano

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

:polew:

:decayed:

:wink4:

:mysli:

:shocked:

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:20_________________________________________________na pewno jej nie rozbiję :gwizdanie:

dasz radę ustawimy Cię na prostej i heya :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

stoi u mnie drugi na podwórku :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.