Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

stoi u mnie drugi na podwórku :naughty::decayed:

a z jakim motorem? :mysli:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

może być

1443743147

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

stoi u mnie drugi na podwórku :naughty::decayed:

a z jakim motorem? :mysli:

1.4 TDi bo części nie ma :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:26_________________________________________________

każdy do końca obwodnicy i z powrotem bez właściciela

:polew:

:decayed:

:wink4:

:mysli:

:shocked:

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:20_________________________________________________na pewno jej nie rozbiję :gwizdanie:

dasz radę ustawimy Cię na prostej i heya :polew:

:decayed:
Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

spoko ja mam doświadczenie na skrzyżowaniach :gwizdanie: :kox:

też miałem małą przygodę na skrzyżowaniu wiec coś będzie z tego :polew:

W razie czego zrzucicie mi się na nowego :kox:

może być

1443743147

Ten to bity na 100%... I chyba przejechał już pare razy wokół ziemi. Na każdym boku :naughty:

Opublikowano

Ten to bity na 100%... I chyba przejechał już pare razy wokół ziemi. Na każdym boku :naughty:

to już doprowadzisz sobie do takiego stanu jaki Ci będzie odpowiadał :tongue4:

Opublikowano

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

Opublikowano

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

michal.m

cysiek

chyba ze jeszcze ktoś przyjedzie :)

Opublikowano

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

[/quote

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

tak ja będe nowy

Opublikowano
  • Autor

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

to będziem trzema jeździli :decayed:

Opublikowano

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

to będziem trzema jeździli :decayed:

to ja biorę najmocniejszy bo muszę się wyżyć po jeździe takim mułem :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

A czy oprócz mnie będzie ktoś "nowy"? :mysli:

to będziem trzema jeździli :decayed:

to ja biorę najmocniejszy bo muszę się wyżyć po jeździe takim mułem :polew:

no to bierzesz michala :naughty:

Opublikowano

albo będziemy się zmieniać tylko niech pod korek zatankują :naughty:

Opublikowano

Paput twój tez jeszcze nie objeżdżony :gwizdanie:

Opublikowano

Paput twój tez jeszcze nie objeżdżony :gwizdanie:

No patrz. Faktycznie :chytry:

Ciekawe że teraz jest offline jak to napisałeś :polew:

Opublikowano

szybko się zmył[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:56_________________________________________________ :>[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:56_________________________________________________to o której godzinie w końcu się spocimy

Opublikowano

szybko się zmył[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:56_________________________________________________ :>

Czas iść w jego ślady :) Jutro trzeba zarabiać na kolejne modyfikacje to auta :decayed:

Dobranoc Panom :>

której godzinie w końcu się spocimy

Chyba jeszcze nie ustalone, było poruszane że koło 16-17 chyba ale jeszcze nie zatwierdzone.

Opublikowano

to o której godzinie w końcu się spocimy

a o której Ci pasuje?

ja to mówiłem żeby tak kolo 16-17

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to o której godzinie w końcu się spocimy

a o której Ci pasuje?

ja to mówiłem żeby tak kolo 16-17

myślę że koło 16 będzie :good:

Opublikowano

no to paput musi wpisać godzinkę no i miejsce, chyba że pod tesco spocimy :)

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to paput musi wpisać godzinkę no i miejsce, chyba że pod tesco spocimy :)

tesco albo pod urzędem miasta, wiele opcji nie mamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.