Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

to ktoś kupił?

Na to wygląda , nie było szefa.

szkoda że nie ma B6

kupiłam zderzak pod kraśnikiem, pomaluje się go i będzie dobrze :)

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tu tak patrze czytam i "WA jego mać!! jestem dyskryminowany mowilem ze bede na spocie a jak narazie to mnie na mim nie uwzgledniono :shocked::wallbash::mysli: :gwizdanie:

:decayed: sorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z wycieczki i wiecie co na trasie lece sobie tak ok 180 noi z naprzeciwka ciag samochodów wiec zwalniam do prędkosci tego przede mną, a przedemną cisnie oporowo :evil: Tikuś(Daweoo TICO) prawie 150km/h :shocked:

co to sie dzieje na tych naszych drogach :polew: :polew: :polew: całe szczęście nie gonił za mną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja dzisiaj przyuważyłem na swoim osiedlu, że ktoś sobie zafundował B5 w Avancie po lifcie. Nie widziałem wcześniej i rejestracja jest dosyć świeża. Ciekawe czy zawita na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z wycieczki i wiecie co na trasie lece sobie tak ok 180 noi z naprzeciwka ciag samochodów wiec zwalniam do prędkosci tego przede mną, a przedemną cisnie oporowo :evil: Tikuś(Daweoo TICO) prawie 150km/h :shocked:

co to sie dzieje na tych naszych drogach :polew: :polew: :polew: całe szczęście nie gonił za mną :tongue4:

i bys baty dostał :decayed::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co sobie szedł i nie to żeby tak przez chwile on tak sobie jechał jak na tempomacie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co sobie szedł i nie to żeby tak przez chwile on tak sobie jechał jak na tempomacie :polew: :polew:

Ciekawe czy głośno było w środku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo cicho to tam nie jest przy 50km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Piterex teraz szukasz? jedziesz do tej holandii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Piterex teraz szukasz? jedziesz do tej holandii?

Do Holandii nie mam kiedy się wybrać - praca.

Jutro ide oglądać : http://otomoto.pl/opel-astra-1-7-ctdi-comfort-serwisowany-C15106442.html

maŁE toto :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 2 osób starczy. Jak robie 100 - 120 km dziennie to przemawia jeszcze ekonomiczność , tylko osiągi nie porażają. Moge takim rok pośmigać , a potem kupić coś mocnego.

ja bym Opla nie kupił :decayed:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:50_________________________________________________już wolałbym Forda albo Renaulta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzysz to opowiedz swoje wrażenia na temat auta i samego komisu "autobenelux".

Teść jest zainteresowany jednym autem :gwizdanie:

Właściwie żadne ze sprzedawanych aut nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy i przebiegi, można włożyć między bajki. Ale są też ludzie, którzy tam kupili auta i są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie i panie, jutro widzimy się koło 16.00 w Puławach :naughty:

Mam nadzieję, że wszyscy się zjawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzysz to opowiedz swoje wrażenia na temat auta i samego komisu "autobenelux".

Teść jest zainteresowany jednym autem :gwizdanie:

Właściwie żadne ze sprzedawanych aut nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy i przebiegi, można włożyć między bajki. Ale są też ludzie, którzy tam kupili auta i są zadowoleni.

Wyślij mi na PW o jaki samochód chodzi ...[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________Mi trafiło się rok młodsze kombi z mniejszym przebiegiem i będę chyba finalizował transakcje... Przejrzeli go w Oplu , wszystko wygląda perfekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzysz to opowiedz swoje wrażenia na temat auta i samego komisu "autobenelux".

Teść jest zainteresowany jednym autem :gwizdanie:

Właściwie żadne ze sprzedawanych aut nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy i przebiegi, można włożyć między bajki. Ale są też ludzie, którzy tam kupili auta i są zadowoleni.

Wyślij mi na PW o jaki samochód chodzi ...[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________Mi trafiło się rok młodsze kombi z mniejszym przebiegiem i będę chyba finalizował transakcje... Przejrzeli go w Oplu , wszystko wygląda perfekt.

bierz, musisz się teraz na forum opla zapisać :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:57_________________________________________________chyba że zostajesz u nas z aneksem do umowy na INNY MODEL :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:58_________________________________________________

No to panowie i panie, jutro widzimy się koło 16.00 w Puławach :naughty:

Mam nadzieję, że wszyscy się zjawią :)

a miałem jutro tarcze i klocki wymieniać :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...