Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

Opublikowano
  • Autor

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

no to zapraszam na jazdę, np na spocie, dźwięk V6 mnie urzeka a koszt 100km to 30 zł jak po mieście jeżdzę

Opublikowano

Właśnie o tym mówię. Mi ostatnio wychodzi jakieś 6-8 na sto. Przy cenie 4,83 w tesco nie ma rewalacji.

Opublikowano
  • Autor

no to przyjmuję zapisy na spota :decayed: a póki co wale w kimono :lazy:

Opublikowano

Rozmiar jest ok. Co do produkcji to muszę sprawdzić. Tylko fachowiec, który malował mi błotnik z tyłu niestety spartaczył robote, bo poszerzył go o jakiś centymetr i nie wygląda to zbyt rewelacyjnie. Na 16" 7" było ok, ale teraz jest już to widoczne. Pokusiłbym się o dystans, tylko nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać jak z jednej strony dam 10 mm a z drugiej coś około 17-20mm.

Powiedz jakie masz parametry felgi to powiem Ci czy i jaki dystans by się przydał :wink4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:39_________________________________________________

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

no to zapraszam na jazdę, np na spocie, dźwięk V6 mnie urzeka a koszt 100km to 30 zł jak po mieście jeżdzę

I tylko dźwięk bo niestety nietrzymanie mocy to chleb powszedni dla V6 ze stajni vag :confused4:

Opublikowano
  • Autor

tak diesel oczywiście najlepsza maszyna weź już skończ temat nie chce mi się gadać w kółko na ten sam temat, jak dla mnie nie ma porównania i to jest moja subietywna ocena, Ty sobie myśl co chcesz

Opublikowano

Paput jak masz czas, to dawaj zrobimy mini spota o 19.00. Zobaczymy jak to idzie :>

Opublikowano
  • Autor

Paput jak masz czas, to dawaj zrobimy mini spota o 19.00. Zobaczymy jak to idzie :>

o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Opublikowano

tak diesel oczywiście najlepsza maszyna weź już skończ temat nie chce mi się gadać w kółko na ten sam temat, jak dla mnie nie ma porównania i to jest moja subietywna ocena, Ty sobie myśl co chcesz

A gdzie ja to napisałem :cool1: ?

Podoba Ci się, jesteś zadowolony. Ok, nie mam nic do tego. Powiedziałbym nawet, że się cieszę bo wcale nie jest łatwo dobre auto.

Ale to nie zmienia faktu, że V6 nie trzymają serii, nie tylko w przypadku silników z grupy VW. To niewątpliwy minus tych silników. Plusów jest znacznie więcej :)

Opublikowano
o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Nie wyrobie się. Do której będziesz w Puławach?

Opublikowano
  • Autor
o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Nie wyrobie się. Do której będziesz w Puławach?

pewnie do 20 bo będę na narzeczoną czekał, jakby co to chyba masz mój nr
Opublikowano
:no:
Opublikowano
  • Autor

:no:

poszedł PRIV
Opublikowano

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

wiela za lampki?

przed chwilą pod tesco był mini spot :decayed: ja, armistead, norbertdriver

testowaliśmy adama czarne złoto :decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

wiela za lampki?

przed chwilą pod tesco był mini spot :decayed: ja, armistead, norbertdriver

testowaliśmy adama czarne złoto :decayed:

i jak po testach :naughty: robią robote chłopaki z LRY :decayed:

a lampki nie znam jeszcze ceny ale jutro sprawdze :wink4: o ile sie wyrobie

Opublikowano
  • Autor

nawet to jedzie, ale głośno w środku i nie ma dźwięku V6 :kox: ja wole swój :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________ :good::polew:

i wszystkie ośki to mietkie pytki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.