Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na kiedy chcesz ten pasek ? może być pod koniec tygodnia albo początek następnego ?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na kiedy chcesz ten pasek ? może być pod koniec tygodnia albo początek następnego ?

a będziesz na wojewódzkim a w niedzielę 3 kwietnia?
Opublikowano
  • Autor

jeśli trzeba mogę być :)

a reszta gratów ile by wyniosła? :mysli: bez paska oczywiście

Opublikowano

Byłem w puławach, nikogo nie spotkałem :thumbdown: , jedno A4 b5 sedan przez miasto koło Yeti srebrne na większej feldze przeleciało. Od nas ktoś :mysli:

Opublikowano

Ten sedan LC to zawsze tam stoi, kiedys podobaly mi sie jego tylne lampy

Dobre jest jeszcze jakies ryczace pomaranczowe b5 :polew: ale nie wiem czyje to, nawet moj tesc sie z pajaca smial jak popiskiwal pod galeria zielona

Opublikowano

Nie wiem czy to było na LC, ale z daleka ładnie sie prezentował :wink4: pomarańczowego jeszcze nie widziałem ,a to ori kolor w ogóle :mysli:

Dałem wczoraj magikowi lampy i wiazke ma mi ją zrobić na bezpieczniku i oprawić, w poniedziałek przewidziany montaż :rolleyes:

Opublikowano

Niebieski sedan, o taki:

7cac172f60338e66med.jpg

chyba,ze mowimy o innym. Ale ten zawsze tam stoi :wink4:

Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

Opublikowano

Ten pomaranczowy kolor nie wygladal na ori, predzej na taki "tuningowy"

chyba przyjechal na zakupy bo mial tak obciazony bagaznik ze jak ruszal z piskiem to tyl mu normalnie szorowal. Przednie kola prawie w gorze :wink4:

w srodku jakis łepek, to byla benzyna na przelocie przeciagnieta na maksa na zimnym. Chyba wszyscy sie obejrzeli :dziura:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

Aaa przeczytalem ze stal sedan pod yeti a pozniej ze srebrnego widziales.

Może Norbert na swoich extra 17" :kox:

Opublikowano

Ten pomaranczowy kolor nie wygladal na ori, predzej na taki "tuningowy"

chyba przyjechal na zakupy bo mial tak obciazony bagaznik ze jak ruszal z piskiem to tyl mu normalnie szorowal. Przednie kola prawie w gorze :wink4:

w srodku jakis łepek, to byla benzyna na przelocie przeciagnieta na maksa na zimnym. Chyba wszyscy sie obejrzeli :dziura:

obkupił sie ham i pojechał na swoją wieś :decayed: wyrywać na audi A4 :kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:56_________________________________________________Nie widziałem własnie furki norberta wiec niewiem :wink4:

Opublikowano

Ładna jest, srebrny sedan 98.

Lampy polift, xenon, diodowe podswietlanie tablicy rejestracyjnej.

17" z A5 i przyzwoita gleba.

Opublikowano

Ładna jest, srebrny sedan 98.

Lampy polift, xenon, diodowe podswietlanie tablicy rejestracyjnej.

17" z A5 i przyzwoita gleba.

to moze i on był :mysli: gdzieś tak miedzy 13.30 a 14.30 przeleciał koło yeti :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?
Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

za mało ma mocy jeszcze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.