Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

za mało ma mocy jeszcze :decayed:

dobre trampki nie są złe tylko tym razem zawiodły :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

a ty już zrobiłeś auto jak bóg przykazał :mysli: ogarnąłeś kratki zderzaka?
Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

a ty już zrobiłeś auto jak bóg przykazał :mysli: ogarnąłeś kratki zderzaka?

zrobiłem,boczne oryginalne a środkowa narazie z siatki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

a ty już zrobiłeś auto jak bóg przykazał :mysli: ogarnąłeś kratki zderzaka?

zrobiłem,boczne oryginalne a środkowa narazie z siatki :decayed:

poka efekt i załóż wreszcie temat w dziale moja a4 :naughty:
Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

a ty już zrobiłeś auto jak bóg przykazał :mysli: ogarnąłeś kratki zderzaka?

zrobiłem,boczne oryginalne a środkowa narazie z siatki :decayed:

A co Ty modzisz :mysli:

załóż temat :decayed:

Opublikowano

Nie ja to widziałem srebrnego sedana na 17tce bądź 18tce :wink4:

obklejony?

nie wiem bo zbyt daleko byłem :gwizdanie:

nie mogłeś go dogonić :naughty::decayed:

no :decayed: stojac na parkingu :polew: :polew:

mogłeś z buta z nim wydrzeć :naughty:

a ty już zrobiłeś auto jak bóg przykazał :mysli: ogarnąłeś kratki zderzaka?

zrobiłem,boczne oryginalne a środkowa narazie z siatki :decayed:

A co Ty modzisz :mysli:

załóż temat :decayed:

a nic specjalnego, przedni zderzak na s-line a do tematu to musze jakieś fotki zrobić :)

Opublikowano
  • Autor
a nic specjalnego, przedni zderzak na s-line a do tematu to musze jakieś fotki zrobić smiley

gleba jest, fela jest czego chcieć więcej :decayed: chyba tylko aby móc do garażu wjechać :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
a nic specjalnego, przedni zderzak na s-line a do tematu to musze jakieś fotki zrobić smiley

gleba jest, fela jest czego chcieć więcej :decayed: chyba tylko aby móc do garażu wjechać :gwizdanie: :kox:

tak z tym wjeżdżaniem jest pewien problem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a nic specjalnego, przedni zderzak na s-line a do tematu to musze jakieś fotki zrobić smiley

gleba jest, fela jest czego chcieć więcej :decayed: chyba tylko aby móc do garażu wjechać :gwizdanie: :kox:

tak z tym wjeżdżaniem jest pewien problem :decayed:

:polew:
Opublikowano

Przesiadłem się w końcu do Astry i śmigam prawie 2 tygodnie - i jestem bardzo zadowolony , jednak samochód 7 lat młodszy to inna bajka...

Opublikowano

Przesiadłem się w końcu do Astry i śmigam prawie 2 tygodnie - i jestem bardzo zadowolony , jednak samochód 7 lat młodszy to inna bajka...

Piotrek, chodzę z Twoim kolegą, który ma hondę civic (żelazko) na ten sam kurs tańca :naughty:

Opublikowano

Nie mam kolegi , który ma hondę civic...

Opublikowano

Nie mam kolegi , który ma hondę civic...

CRX :mysli:

Takie szare żelazko na czerwonych felgach z jasnym rantem.

Innego Piotrka G., który miał ciemne 2.5 w LPU chyba nie ma :wink4:

Opublikowano

Tomek , kolega z liceum z którym nie mam kontakt raz na rok ??? Ma Accorda , a raz widziałem tą Hondę na czerwonych felach stojącą obok właśnie tego Accorda.

Opublikowano

Na kurs przyjeżdża civickiem.

Spoko koleś, pogadać można :good:

Bardzo się przejął jak powiedziałem, że 2.5 rozbite. Nie pytał o samochód co jak i dlaczego tylko czy Piotrek cały.

Opublikowano
  • Autor

Pany orientuje się się ktoś ile może pic silnik 3.3TDI lub 2.5DTI w Audi A8 z Q ??

3.3 BiTDI :decayed: podobno wadliwe, pewnie z 10 owali a co zmieniasz?

Mi się te d2 podobaja ale nie ma slnika dla mnie :decayed:

Opublikowano

Na kurs przyjeżdża civickiem.

Spoko koleś, pogadać można :good:

Bardzo się przejął jak powiedziałem, że 2.5 rozbite. Nie pytał o samochód co jak i dlaczego tylko czy Piotrek cały.

Koleżka jest super - w liceum nieźle dawaliśmy...

Opublikowano
  • Autor

Na kurs przyjeżdża civickiem.

Spoko koleś, pogadać można :good:

Bardzo się przejął jak powiedziałem, że 2.5 rozbite. Nie pytał o samochód co jak i dlaczego tylko czy Piotrek cały.

Koleżka jest super - w liceum nieźle dawaliśmy...

głupio brzmi :decayed: żartuję :decayed:
Opublikowano

Pany orientuje się się ktoś ile może pic silnik 3.3TDI lub 2.5DTI w Audi A8 z Q ??

3.3 BiTDI :decayed: podobno wadliwe, pewnie z 10 owali a co zmieniasz?

Mi się te d2 podobaja ale nie ma slnika dla mnie :decayed:

Moja dziewczyna chce zmienić samochód i ubzdurała sobie że chce mieć Audi A8. Tłumacze jej że lepsze było by dla nie A4, ale babie jeszcze nikt do rozumu nie przegadał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.