Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm:

lubelska grupa

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

lubelska grupa

grupa słodka p...a :decayed: wheel whores :decayed:
Opublikowano

nie trawie tej naklejki :sick3:

co drugie auto z tym jeżdzi

Opublikowano
  • Autor

nie trawie tej naklejki :sick3:

co drugie auto z tym jeżdzi

:polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:30_________________________________________________no to kiedy spot?
Opublikowano

13-14

będzie na 100% 15 fur i oby wiecej, bedzie co poogladac mówie Ci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

13-14

będzie na 100% 15 fur i oby wiecej, bedzie co poogladac mówie Ci :decayed:

to fajnie miłej imprezy :good:
Opublikowano

Więc kiedy w P-ach?? Bo auto gotowe... I tak jak wcześniej mowa na dwa kioski wpadniemy :hi:

Opublikowano

Więc kiedy w P-ach?? Bo auto gotowe... I tak jak wcześniej mowa na dwa kioski wpadniemy :hi:

dawajcie do opola lubleskiego :good:

będzie dosc fajny skład

Opublikowano

Fakt plan taki mamy aby na chwile wpaśc w sobotę 2-3h i powrót ale jak będzie..... To się okaże. Gwarancja 50/50

Opublikowano

Przyjeżdżać nie bać sie, ekipa porządna :evil:

Opublikowano

Pewnie też tochę aut będzie jechało przez p-wy to może na mieście sie spotkac i pojechac na te pewnie 4-5 aut?? A wogóle o której start tak naprawdę??

Opublikowano
  • Autor

Pewnie też tochę aut będzie jechało przez p-wy to może na mieście sie spotkac i pojechac na te pewnie 4-5 aut?? A wogóle o której start tak naprawdę??

no dwa :decayed:
Opublikowano

Możemy was zgarnać, bedziemy jechali od dęblina pewnie, a godziny mysle że 14-16, to sie ustali przed weekendem dokładniej

Opublikowano
  • Autor

ja w poniedziałek dojadę :decayed:

Opublikowano

od nas pewnie max co moze być to 4 auta, kwestia czy rafalekx będzie czasowy

ja w poniedziałek dojadę :decayed:

nie musisz

Opublikowano

no to godz mniej więcej oka aby nie przed 14 i nie o równej...To sie zgadamy na PW co i jak w ost chwili

Opublikowano
  • Autor

od nas pewnie max co moze być to 4 auta, kwestia czy rafalekx będzie czasowy

ja w poniedziałek dojadę :decayed:

nie musisz

:foch:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________czas skasować wątek bo nikt nie zwraca uwagi :gwizdanie:
Opublikowano

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kowi masz piwko za naganianie ludzi :) Z Rafalexem na spółkę :decayed:. Ale poważnie to dawać ludzie na Wojewódzki, a po wojewódzkim niech się dzieje co chce :) Myślę, że do następnego minie trochę czasu, bo ostatni nad Zalewem i ten w LOP są w krótkim odstępie czasu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.