Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

az tak zle to nie jest zeby skladac z kilku

jak bedzie cieplo to zrobie na razie trzeba jezdzic :-)

Opublikowano

Kowi, przypomnij jakie ty masz te dystanse u siebie przód tył? Tzn chodzi mi o wymiar.

Mam już fele i zastanawiam się czy pchać się w dystanse teraz, czy za jakiś czas.

Tam gdzie robiłem fele ostrzegł przed dystansami: 70zł/szt, że mial podobne i podczas jazdy pekły i sam nie wiem czy brać, czy poczekać i za jakiś czas h&r kupić

Tapatalk

Opublikowano

ja mam 13mm i 15mm i fabrycznie et45 P/T w tamtym roku z przodu wymontowałem, ale w tym roku sprawdze jak tam opona wzgledem błotnika siadzie, tylko musze śruby do nich znaleźć bo gdzieś zagubiłem :facepalm:

Opublikowano

ja też mam 45et i zastanawiam się nad 12mm przód i 15 tył.

czytałem gdzieś, że przy 10mm nie ma kołnierza centrującego

Opublikowano
  • Autor
Kowi, przypomnij jakie ty masz te dystanse u siebie przód tył? Tzn chodzi mi o wymiar.

Mam już fele i zastanawiam się czy pchać się w dystanse teraz, czy za jakiś czas.

Tam gdzie robiłem fele ostrzegł przed dystansami: 70zł/szt, że mial podobne i podczas jazdy pekły i sam nie wiem czy brać, czy poczekać i za jakiś czas h&r kupić

Tapatalk

jak jej nie posadzisz niżej to jest sens pachac się w dystanse?:decayed:

Opublikowano

jest 1BE, jeszcze niżej?:P

to zderzak w końcu urwe :P

Opublikowano
  • Autor
jest 1BE, jeszcze niżej?:P

to zderzak w końcu urwe :P

no a jak:naughty::cygaro:

chociaz tyle

Audi_B7_A4_Hartmann_252_19.jpg

Opublikowano

Tyle to "prawie" mam;-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Tyle to "prawie" mam;-)

Tapatalk

muszę to zobaczyć:decayed:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

to kiedy wiosenne spociwo?

Opublikowano

jak letnie załoze:grin: bo zdecydowałem sie jednak na zakup opon nowych:facepalm: felgi narazie zostaja jednak te same, moze cos w sezonie sie jeszcze trafi

Opublikowano
  • Autor
jak letnie załoze:grin: bo zdecydowałem sie jednak na zakup opon nowych:facepalm: felgi narazie zostaja jednak te same, moze cos w sezonie sie jeszcze trafi

to już lada dzień pewnie:decayed:

ale jakiś termin możemy ustalić

Opublikowano

no przeciagnie sie do momentu załozenia opon, tak to jutro bym juz z tym jechał:wink:

Opublikowano
  • Autor
no przeciagnie sie do momentu załozenia opon, tak to jutro bym juz z tym jechał:wink:

jakie oponki kupujesz?

pewno falkeny:grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

na sobote umówiłem się na zmiane kół:D

a felgi ładnie wyglądają zrobione, ciekaw jestem jak na autku będą się prezentowały

Opublikowano

Co

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Coś wątek się urwał :whistling:

Opublikowano

ja moze w tygodniu wrzuce letnie na starych kapciach, za tydzień przerzucam oponki:whistling: i sezon pełną parą:kox: mozna zlot robić:naughty:

Opublikowano

Zamowilem dziś dystanse 13 i 17 mm;-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
ja moze w tygodniu wrzuce letnie na starych kapciach, za tydzień przerzucam oponki:whistling: i sezon pełną parą:kox: mozna zlot robić:naughty:

można:thumbup1:

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 21:41 ----------

to jakiś termin ustalamy?:mysli::co::eusathink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

ja proponuje niedziela albo sobota 20/21 kwietnia

co wy na to?

chyba że jakiś wojewódzki zrobić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.