bura sukA / wiejski mod str3

Hosse88

wreszcie udalo mi sie zrealizowac kolejne z planowanych modow, a mianowicie chodzi o szybki ciemne i glebe, nie wiem jak wam ale mi osobiscie auto teraz zdecydowanie bardziej "lezy" w oku. Dla latwego porownania wstawiam 2 fotki, przed zalozeniem nizszego zawiasu i przyciemnieniem szyb i po:

img2035klub.jpg

img2300klub.jpg]

:hi: Hosse88

malo gleby, ale generalnie kox

Zaufajcie ze na takiej glebie trze sie juz na progach tutaj :decayed:

A na moją okolicę to także spora gleba :gwizdanie:

Teraz wrzuć na przód poliftowe lampy +ksenon 6000k i biale kierunki i jest za***iście :naughty:

dzieki meny :wink4:

co do kierunkow to jakos zbytnio mi pomaranczowe nie przeszkadzaja, wiem ze sa starodawne i troche przedpotopowe ale narazie nawet nie myslalem o ich zmianie, po waszych opiniach zastanowie sie nad tym ale nie jestem pewien czy biale pasuja P&P :mysli:

gleba tez jak na te tutejsze niekonczonce sie hopki jest w sam raz, i tak jak nieraz za szybko zaatakuje hopka to oslona pod silnikiem buczy a jest prawidlowo zapieta na wszystkie opaski i to samo zderzak z przodu nieraz tknie asfaltu

ksenon mnie kreci ale jakos nie mam sie kogo poradzic co dokladnie gdzie i za ile zeby to mialo rece i nogi a teraz i tak dni dlugie i malo jezdze na swiatlach

dzieki za wasze opinie gdyby ktos mogl poradzic mi jak z tymi kierunkami i ksenonem to bylbym bardzo wdzieczny :notworthy:

dzieki meny :wink4:

Ehhh gosciu :) Zamiast sie pytac na PW to Ty robisz problem z kierunkami bocznymi ;)

Boczne kierunki pasuja P&P... i jak na moje to zakupilbym tak jak ja, biale od SKODY fabii czy octavii. Koszt za komplet niecale 20 PLN. Chyba ze jakies dymione ale to kwestia gustu, Tobie ma sie podobac.

A co do lamp z przodu to tez zaden problem. Jak z xenonem nie poradzisz to wiesz kto poradzi jak przyjedziesz ;) Ja juz zaraz rok bedzie jak jezdze na HIDach i jest bajka. Wlasnie zalozylem silniczki do regulacji lamp, ustawilem w koncu jak potrzeba lampy i jest kox ;)

Ja tu widze wlozyc jeszcze kilka stowek i autko bedzie wzor. Lampy przod i tyl po II lifcie, xenon i grill od eSki albo po II lifcie.

men dokladnie jak pisze Kanal kierunki p&p, a co do ksenia to rozkminiam ze mozna by podskoczyc na jakis szrot z autami i looknac cos moze trafimy na dwa polifciki w dobrej cenie sie lampki wylapie :kox::decayed:

A ze to soczewka to spokojnie tam mozecie jezdzic, nawet wygodniej dla Was jak kupicie od Anglika. W Polszy przestawi sie soczewke na euro.

Ładne audi brawo :hi:

dzieki :wink4::good:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 09:18_________________________________________________wiec czas pokazac kolejnego modzika za 20zloty :decayed:

chodzi o: unikalne niepowtarzalne ciemne lampy rodem z calibry "tuning" mozecie sie smiac lachy drzec ale mi sie podoba i poki co zostaje :gwizdanie:

zdjecie kiepskie ale niedlugo szykuje sie sesja to cos nowego wjedzie :wink4:

img0028ym.jpg

Ładne audi brawo :hi:

zdjecie kiepskie ale niedlugo szykuje sie sesja to cos nowego wjedzie :wink4:

img0028ym.jpg

folia czy lakier?